ico ico ico ico
 

Co je to CEWE FOTOKNIHA?

co je to CEWE fotokniha?

Moderní fotoalbum v podobě opravdové knihy, kterou si sami vytvoříte v počítači z vlastních fotografií třeba právě z vaší dovolené. Do knihy nemusíte vkládat pouze fotografie, ale je možné vložit i naskenované nebo stažené obrázky a jiné dokumenty. Knihu můžete doplnit vlastními texty.

co je to CEWE fotokniha?

  Více o CEWE FOTOKNIZE

  Jak si mohu vytvořit CEWE FOTOKNIHU z vlastních fotografií?

CEWE FOTOKNIHU si sami sestavíte v počítači v programu FOTOLAB CEWE FOTOSVĚT, který si zdarma můžete stáhnout zde. Pro sestavení můžete využít i asistenta, který z vašich fotografií sestaví knihu za vás. Asistent je nedílnou součástí objednacího programu. Až budete se svojí knihou spokojení, přímo z programu jí odešlete do výroby. Vyrobenou CEWE FOTOKNIHU vám doručíme poštou nebo na vámi vybrané výdejní místo celostátní sítě výdejních míst a prodejen CEWE FOTOLAB.

co je to CEWE fotokniha?

  Stáhnout program ZDARMA

Zde si můžete prohlédnout CEWE FOTOKNIHY pro vaší inspiraci. Knihy jsou ze soutěže CEWE FOTOKNIHA roku.

co je to CEWE fotokniha?

  Nabídka objednacího programu na sestavení CEWE FOTOKNIHY:

  • Přes 1000 různých pozadí a rámečků
  • Minimálně 3000 kreativních klipartů (na kreativní vylepšení fotek)
  • Program na úpravu fotek
  • Bezpečné uložení návrhu (můžete se k rozdělané fotoknize vracet i po týdnech a máte jistotu, že se vám vaše rozdělaná práce nesmaže)
  • Možnost sdílení vytvořené CEWE FOTOKNIHY online, například na sociálních sítích

co je to CEWE fotokniha?

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace