ico ico ico ico
 

Dárek k Valentýnu

Dárek k Valentýnu

Už víte, čím potěšíte svou drahou polovičku na svátek zamilovaných? Vymyslet to pravé, čím o Valentýnu dáte najevo své city, je někdy pěkný oříšek. Ženy potěšíte třeba voňavou květinou nebo jemným šperkem. Muži zase ocení lístky na fotbal nebo lahev oblíbeného nápoje. Pořídit se dá spousta věcí. V dnešní uspěchané době ale často zapomínáme na to nejdůležitější – trávit čas společně.

Dopřejte si s partnerem hezké chvíle třeba díky letošnímu dárku k Valentýnu. U příležitosti svátku lásky jsme pro vás připravili dovolenou jako stvořenou pro romantiku ve dvou. Během ní si společně vychutnáte například klidné ranní procházky po pláži, výlety do svěží přírody či úchvatné západy slunce.

Masáž   Víno   Košík s ovocem   Výzdoba pokoje   Romantická večeře

Takovou romantiku jsme ještě doplnili o drobnosti navíc, kterými si vaši dovolenou zpříjemníte. V každém z vybraných hotelů jsme pro váš valentýnský pobyt zajistili speciální výhody. V Bulharském Perla Luxury si například užijete legraci v místním aquaparku zdarma, hotel Amathus Beach na svěžím Rhodosu vám na pokoj připraví lahev lahodného šumivého vína a v tureckém resortu Laguna Beach si vychutnáte romantickou večeři pro dva. A to ještě není všechno! Podobných drobností v naší romantické nabídce najdete ještě daleko víc.

Líbí se vám taková představa společně stráveného času? Pak si jen stačí mezi 1. a 14. 2. vybrat některý z našich romanticky naladěných pobytů a udělat s ním radost vám oběma.

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace