Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

Kam na dovolenou v dubnu nebo květnu?

Leťte létu naproti!

Patříte mezi ty z nás, kteří vyhledávají během dovolené spíše klid a volný prostor bez přílišného množství lidí? Poleťte s námi k moři tentokrát o něco dříve a uvidíte, jaký rozdíl je to oproti typickým termínům v sezoně.

My si na dovolené v dubnu a květnu vždy nejvíce užíváme procházky a odpočinek na volných plážích. Není nad to zavřít oči, nerušeně poslouchat šum moře a cítit hřejivý dotek sluníčka na tváři. Pokud máte navíc chuť procestovat okolí, poznat krásné památky a do sytosti se jimi pokochat, pak právě tohle je ten pravý čas pro vás. Na výlety, které jsme v oblíbených destinacích touto dobou podnikli, máme ty nejhezčí vzpomínky. Nikde jsme se nezdrželi frontami u vstupů, suvenýry jsme získali za lepší ceny a v klidu jsme se prošli ulicemi plnými rozkvetlých květů. V těchto měsících ale hlavně není takové horko jako v létě a my si tak mohli dobrodružné výlety vychutnat plnými doušky.

A kam bychom vám doporučili se během dubna nebo května podívat? Tyto měsíce jsou dle našich zkušeností ideální pro pobyty například v Egyptě či Spojených arabských emirátech. I zdejší nám potvrdili, že co se týká počasí, je pro ně tato doba v roce nejpříjemnější. V obou zemích si během předsezonní dovolené vychutnáte jak koupání v osvěžujícím moři, tak i výlety po památkách nebo průzkum úchvatných měst.

V tomto období už jsme ale vyzkoušeli i pobyty v oblíbených přímořských destinacích Evropy, jako jsou třeba Řecko nebo Španělská Mallorca. Z termínů v květnu a na začátku června jsme se už vraceli pěkně dohněda opálení a plni zážitků z koupání i dalších plážových aktivit. Co nás ale na této dovolené nadchlo nejvíce, to byly výlety do svěží přírody a pohled na půvabné památky bez davů lidí kolem.

Zní vám to pěkně? Podívejte, kde si takovou pohodovou relaxaci plnou výhod letos v předstihu vychutnáte s námi!

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace