Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

Dovolená na Velikonoce podle gusta

Jak se letos chystáte na dovolenou o Velikonocích vy? Plánujete péct beránka a plést pomlázku nebo máte chuť vyrazit s námi za dobrodružstvím? Máme pro vás několik tipů, jak tento prodloužený víkend výhodně využít k cestování.

Pokud máte s rodinou stejně jako my zálusk na pohodovou dovolenou u moře, zkuste se podívat na pobyty v osvědčených destinacích, kde je teď pěkně teplo. Nejen že se tu necháte hýčkat bezstarostným all inclusive programem, ale zároveň ušetříte i pár dní dovolené v práci. My jsme si touhle jarní dobou oblíbili zejména široké písečné pláže Kapverdských ostrovů či komfortní resorty v oblíbených egyptských letoviscích. Výhodou jejich návštěvy v jarní době jsou navíc i příjemné teploty, díky kterým se nemusíte bát u svých dětí o úpal a můžete podniknout výlety do pouště, měst či k úchvatným památkám.

KAPVERDY
 
EGYPT
 
TUNISKO
 
SAE

V případě, že vás láká o Velikonocích někam vyrazit, ale chtěli byste někam blíž a na kratší dobu, máme pro vás i nápady na prodloužený velikonoční víkend. Nám tentokrát padly do oka třeba odpočinkové pobyty v maďarských lázních. S rodinou však každoročně rádi trávíme také pár dní na čerstvém vzduchu v Krkonoších nebo vyrážíme na túry po rakouských Alpách.

EVROPA AUTEM

Že byste naopak touto dobou ocenili trochu exotičtější dobrodružství? Nezoufejte! Ještě i v dubnu se s námi necháte políbit pravou exotikou. V okolí Velikonoc se chystáme třeba na výpravu za tropickou přírodou okouzlujícího Mauricia nebo se necháme unést uvolněnou karibskou náladou v Dominikánské republice.

MAURICIUS
 
DOMINIKÁNA
 
SENEGAL
 
PANAMA

Neproseďte tentokrát Velikonoce doma a připojte se k nám na cestě za nezapomenutelnými zážitky!

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace