ico ico ico ico
 

Bezplatné vánoční storno

Bezplatné vánoční storno

Rádi byste pod stromeček darovali dovolenou, ale nejste si jistí, zda se trefíte do černého? Přinášíme Vám jedinečnou nabídku. Od 1. 12. do 24. 12. 2019 stačí zakoupit zájezd z nabídky First Minute léto 2020* a během prvního kroku objednávky zaškrtnout: koupit jako vánoční dárek“.

Zájezd můžete následně bezplatně stornovat až do 7. 1. 2020 a to včetně zálohy. Obdarujte své blízké originálním způsobem a bez rizika. Pokud se jim zájezd nebude líbit, jednoduše jej stornují, nebo vymění.

Bonusy navíc:

Akční First Minute ceny:

  • SLEVA za včasný nákup až 42 % **

S rodinou k moři výhodně:

  • DÍTĚ ZCELA ZDARMA

Bonusy navíc:

  • Záloha nyní pouze 1 500 Kč/osobu (v případě využití akce „koupit jako vánoční dárek" ji dostanete po stornu smlouvy zpět)
  • Parkování za ZVÝHODNĚNÉ CENY u letišť v Praze, Brně a Ostravě

Držitelům našich klientských karet k zarezervovanému zájezdu ještě navrch přidáme i službu Priority seat zdarma a 50% slevu na cestování ve třídě Travel Plus Comfort.

*Akce bezplatné storno se nevztahuje na zájezdy do Spojených arabských emirátů, na zájezdy vlastní dopravou a platí pouze pro fyzické osoby.
** Platí pro hotel Jaz at the beach TOUR KHALEF v Tunisku.

 

ALBÁNIE
 
BULHARSKO
 
 
EGYPT
 
 
ITÁLIE
 
 
KAPVERDY
 
 
MADEIRA
 
 
MAROKO
 
 
ŘECKO
 
 
SENEGAL
 
 
SEVERNÍ KYPR
 
 
ŠPANĚLSKO
 
 
TUNISKO
 
 
TURECKO
 
 
ISLAND
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace