ico ico ico ico
 

TO NEJLEPŠÍ Z ISCHIE A NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU přidat do oblíbených

Itálie (Ischia) -  - TO NEJLEPŠÍ Z ISCHIE A NEAPOLSKÉHO ZÁLIVU
exclusive POUZE U EXIM TOURS
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

To nejkrásnější z Ischie a Neapolského zálivu

Laco Ameno – Casamicciola Terme - Serrara Fontana – Sant Angelo – Capri – Park Tropical – Pompeje – Vesuv – Ischia Ponte

Program zájezdu

1 den: Praha–Ischia
Praha–Ischia.Odlet z Prahy do Neapole, po příletu transfer na Ischii, ubytování v hotelu *** s Polopenzí, volný program.

2 den: Ischia – volný den
Informační schůzka a individuální volno s možností koupání v moři, návštěvy zátoky horkých pramenů Sorgeto, Poseidonových zahrad nebo botanické zahrady La Mortella.

3 den: Ischia – půldenní okruh kolem ostrova
Půldenní okruh kolem ostrova Ischia s českým průvodcem. Prohlídky a zastávky na nejzajímavějších místech ostrova. Navštívíte postupně Laco Ameno s jeho dominantou Il Fungo, městečko Casamicciola Terme s prohlídkou centra a ochutnávkou likérů, Barano d´Ischia – pokud velikost busu dovolí – zastávka na nádherné panoramatické vyhlídce. Následuje výjezd do nejvýše položené vesnice Serrara Fontana se zastávkou na občerstvení. V městečku Ciglio prohlídka malebného kostelíčku ze zeleného tufu a na závěr hodinová zastávka v termálně nejaktivnější oblasti ostrova, půvabné, původně rybářské vesničce S. Angelo. Možnost nákupu suvenýrů nebo léčivé termální kosmetiky Cava Scura – info u průvodce.

4 den: Capri
Po snídani odjezd na celodenní výlet na ostrov římských císařů Capri. Dopoledne prohlídka města Anacapri, fakultativně možnost návštěvy vily S. Michele Axela Munteho nebo výjezd lanovkou na nejvyšší horu Capri Monte Solaro, s úchvatnými panoramatickými výhledy na dva zálivy. Volno na oběd (možnost skupinového menu za 15 EUR/os). Odpoledne následuje prohlídka hlavního města Capri, procházka starobylou čtvrtí až ke klášteru Sv. Jakuba. Na závěr čas na nákupy nebo možnost fakultativního výletu lodí kolem Capri s návštěvou jeskyní Grotta Bianca, Grotta Verde, popř. i Modré jeskyně. Návrat do hotelu, večeře.Vstupné (není v ceně zájezdu): Kostel Sv. Michala 3 EUR/os., Vila Axela Munteho: 8 EUR/os, obrazárna Casa Rosa 3,50 EUR/os., výjezd lanovkou na Monte Solaro 10 EUR/os, návštěva jeskyní Grotta Bianca, Grotta Verde: 17 EUR/os, Modrá jeskyně: 12 EUR/os

5 den: Park Tropical
Celodenní relax v termálním parku Tropical na San Angelu s mírně radioaktivními, jodido-železitými termálními vodami. Tropical nabízí více než 10 bazénů, saunu, dobrou restauraci a příjemnou relaxaci na panoramatickém místě nad městečkem San Angelo. V ceně transfer z hotelu tam a zpět, ráno asistence českého delegáta a celodenní vstupné. Koupací čepice s sebou (popř. možnost zakoupit na místě 2 EUR).

6 den: Pompeje–Vesuv
V časných ranních hodinách odjezd autobusem a trajektem na italskou pevninu. Následuje téměř tříhodinová prohlídka archeologického areálu Pompeí. Dalším bodem programu je sopka Vesuv. Nejprve je na úpatí sopky zastávka na oběd (možnost skupinového menu za 15 EUR/os), poté nás čeká výjezd na parkoviště do kvóty 1 000 m n. m., kde je vstup do Národního parku Vesuvio a odtud samotný výstup na aktivní vulkán až do výšky 1 280 m n. m. s převýšením cca 200 m. Zde klienti přestoupí do minibusů s oprávněním vjezdu na vulkán. Doporučujeme vhodnou turistickou obuv a oblečení, výstup je vhodný pro osoby s dobrou fyzickou kondicí.Vstupné (není v ceně zájezdu): Pompeje: 15 EUR/os., Národní park Vesuvio: 10 EUR/os., doprava minibusem s oprávněním vjezdu na vulkán: cca 5–8 EUR/os. (dle počtu osob ve skupině).

7 den: Ischia Ponte a Aragonský hrad
Po snídani prohlídka nejstarší památky ostrova – Aragonského hradu, jehož historie se datuje až k roku 474 př. n. l. Přejezd do historické části Ischia Ponte, volno cca 2,5 hodiny na individuální prohlídku hradu. Následuje procházka s průvodcem starobylou částí města Ischia, bývalou rybářskou vesnicí, s možností nákupů suvenýrů. Návrat do hotelu kolem 13. hodiny, volno.Vstupné (není v ceně zájezdu): Aragonský hrad: 10 EUR/os

8 den: Ischia–Praha
V dopoledních hodinách transfer na letiště Neapol, odlet do Prahy.

Upozornění: Změna programu vyhrazena, pořadí jednotlivých výletů je orientační a může se změnit.Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu: 2 osoby.Poznávací zájezd si můžete prodloužit o týden pobytu ve vybraném hotelu – cenu žádejte u vašeho prodejce.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 7 nocí ve 3* hotelu s termálním bazénem, stravování formou polopenze (snídaně kontinentální, večeře servírovaná), služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery v průběhu zájezdu, prohlídky dle programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 599 Kč / pobyt / dospělá osoba a 349 Kč / pobyt / dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu nebo na www.exim.cz), vstupné do památek (není-li uvedeno jinak), fakultativní výlety, obědy, nápoje, pobytová taxa 2 EUR / osoba / den splatná v hotovosti v místě pobytu.

přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img
img img
img img
img img img
img img img
img img img
 
Kalkulace
26. 9. 2020 - 3. 10. 2020 8 dní / 7 nocí Odlet: Praha 11:00 - Neapol 13:00 * Přílet: Neapol 13:50 - Praha 15:45 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
3
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob : :
Věk dítěte v době návratu:
   
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 26. 9. 2020 - 3. 10. 2020   Vyberte typ pokoje  
 
Strava polopenze   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 40 980 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 40 980 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

Aktuální teplota: 32 °C
Měna: 1,00 € = 26,63 Kč
 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cestovní kancelář Cena
 
5. září 2020 (sobota) Odlet Přílet 8 dní Praha polopenze Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 22 290 Kč
 
5. září 2020 (sobota) Odlet Přílet 8 dní Praha polopenze Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 26 180 Kč
 
12. září 2020 (sobota) Odlet Přílet 8 dní Praha polopenze Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 22 290 Kč
 
12. září 2020 (sobota) Odlet Přílet 8 dní Praha polopenze Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 26 180 Kč
 
19. září 2020 (sobota) Odlet Přílet 8 dní Praha polopenze Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 22 290 Kč
 
19. září 2020 (sobota) Odlet Přílet 8 dní Praha polopenze Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 26 180 Kč
 
26. září 2020 (sobota) Odlet Přílet 8 dní Praha polopenze Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 20 490 Kč
 
26. září 2020 (sobota) Odlet Přílet 8 dní Praha polopenze Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 24 480 Kč
 
Fotogalerie
Itálie Ischia Forio d´Ischia
 
Itálie (Ischia) - dovolená - PARK VICTORIA
Vzdálenost od:

pláže: 600 m, letiště: 45 km, centra: 700 m, nákupních…

 
services 7 nocí / 8 dní
services polopenze, snídaně
services Odlet 26. 9. 2020 (Praha)
TripAdvisor hodnotí (1064 recenzí) TripAdvisor hodnotí
od 12 390 Kč
podrobnosti
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace