Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

JAPONSKO - JIŽNÍ KOREA přidat do oblíbených

Japonsko + Jižní Korea (roundtour) -  - JAPONSKO - JIŽNÍ KOREA
tipEXIM T!P
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

Velmi zajímavé putování zeměmi dvou asijských tygrů, které prosperity a vysoké ekonomické úrovně dosáhly odlišným způsobem.

Tokio - Nikkó - Kamakura - Jokohama - Nara - Ósaka - Kjótó - Soul

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy do Tokia

2. den: přílet do Tokia.
Přílet do Tokia na letiště Narita, transfer do hotelu. Nocleh v Tokiu.

3. den: Tokio
Snídaně. Celodenní prohlídka hlavního města Tokia. Tokio se rozprostírá v délce 130 km podél celého zálivu, má kolem 28 milionů obyvatel a představuje největší městský konglomerát na světě. Navštívíte svatyni Meidži Džingu, okolí císařského paláce, areál Asakusa s chrámem bohyně Hase Kanon a tokijskou věž. Prohlídku města zakončíte v moderním obchodním centru na Ginze. Nocleh v Tokiu.

4. den: Nikkó
Snídaně. Celodenní výlet do národního parku Nikkó, který je znám svými svatyněmi, chrámy a nádhernou přírodou. Během dne navštívíte svatyni Tóšógú věnovanou slavnému šógunskému vojevůdci. Odpoledne se „cik-cak“ cestou vydáte k jezeru Čúzendžiko a prohlédnete si 97 metrů vysoký vodopád Kegon. Návrat do Tokia. Nocleh.

5. den: Kamakura - Jokohama - Tokio
Snídaně. Odjezd na celodenní výlet do Kamakury a Jokohamy. Prohlídka chrámů v Kamakuře a známé bronzové sochy Buddhy Daibucu, jokohamské věže, parku Jamašita a ultra moderního centra Minato Mirai 21. Nocleh.

6. den: Tokio - Hakone - Fudži - Kjótó
Snídaně. Odjezd do Hakone, výlet lanovkou na Owakudani s horkými prameny a výhledem na posvátnou horu Fudži. Projížďka výletní lodí po horském jezeře Aši. V pozdním odpoledni odjezd šinkansenem do Kjóta. Nocleh.

7. den: Nara - Ósaka
Snídaně. Odjezd do města Nary. Návštěva parku s posvátnými jeleny s rozlohou 526 hektarů. Obdivu hodná je svatyně Kasuga a chrám Tódaidži s největší sochou Buddhy pocházející z 8. století. V odpoledních hodinách odjezd do Ósaky (návštěva ósackého hradu a plovoucí zahradní observatoře). Večer návrat do Kjóta, nocleh.

8. den: hrad Hikone
Snídaně. Odjezd do města Hikone. Prohlídka místního hradu postaveného v období Edo počátkem 17. století. Dnes se jedná o pozůstatky jednoho z nejstarších původních hradů v Japonsku. Po prohlídce hradu navštívíte japonskou zahradu Genkyuen. Cesta pokračuje do města Fušimi, kde navštívíte saké muzeum a svatyni Fušimi Inari Tajša. V odpoledních hodinách návrat do Kjóta. Nocleh v Kjótu.

9. den: Kjótó
Snídaně. Celodenní prohlídka města Kjóta, které bylo hlavním městem v letech 794 až 1868 a patří mezi nejkrásnější japonská města. Nevšedním zážitkem se stává návštěva hradu Nidžo, jenž byl postaven ve druhé polovině 14. století jako součást rezidence šóguna. Dále prohlídka Zlatého pavilonu Kinkakudži, ležícího v typické japonské zahradě, a svatyně Kijomizudera, odkud se rozprostírá výhled na Kjótó. Nocleh v Kjótu.

10. den: Kjótó - Soul
Snídaně. Odjezd na letiště Kansai. Odbavení, odlet do Soulu - přílet do Soulu v odpoledních hodinách, transfer do hotelu, ubytování. Večer možnost návštěvy Korejské věže s výhledem na Soul. Nocleh.

11. den: Soul
Snídaně. Celodenní prohlídka Soulu včetně paláce Kyongbokkung, sídla dynastie Čoson s pavilóny v korejských zahradách. V paláci se nachází folklórní muzeum s přehlídkou korejské kultury. Pokračování návštěvou pitoreskní uličky Insadong a buddhistického chrámu Čogyesa a svatyně Čongmyo, hlavní korejské svatyně předků, založené dynastií Čoson. Nocleh v Soulu.

12. den: Soul - Pchanmudžom - Soul
Snídaně. Celodenní výlet do Pchanmudžomu na demarkační linii se Severní Koreou. Zde bylo podepsáno roku 1953 příměří a k vzájemným kontaktům slouží jednací budova, stojící přímo na demarkační linii. Nocleh.

13. den: Soul - Praha
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Upozornění: Minimální počet pro realizaci zájezdu je 16 osob. Změna programu vyhrazena.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – Japonsko a Jižní Korea – Praha s přestupem v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 11x ubytování se snídaní ve 4* hotelech, přeprava zavazadel mezi Tokiem a Ósakou, doprava a transfery dle programu (autobus + šinkansen, v Koreji mikrobusy), vstupy dle programu, služby česky či slovensky hovořícího průvodce, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby, vstupy a výlety, spropitné (orientačně 5 USD/den).

přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img img
img img
img
 
Kalkulace
9. 10. 2020 - 22. 10. 2020 14 dní / 11 nocí Odlet: Praha 15:55 - Tokyo 17:35 * Přílet: Soul 23:55 - Praha 13:00 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 10. 10. 2020 - 21. 10. 2020   Vyberte typ pokoje  
 
Strava služby dle programu   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 197 980 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 197 980 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

 
 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cestovní kancelář Cena
 
9. říjen 2020 (pátek) Odlet Přílet 14 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 98 990 Kč
 
9. říjen 2020 (pátek) Odlet Přílet 14 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 122 790 Kč
 
Fotogalerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace