ico ico ico ico
 

TO NEJLEPŠÍ Z KANADY přidat do oblíbených

Kanada (roundtour) -  - TO NEJLEPŠÍ Z KANADY
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

Průřez kanadskou civilizací zahrnující návštěvu měst s odkazem francouzské kolonizace a putování za přírodními zázraky Skalistých hor.

Toronto - Niagara Falls - Ottawa - Quebéc - Montreal - Calgary - Banff - Vancouver

Program zájezdu

1. Praha - Toronto
Odlet z Prahy do Toronta, transfer do hotelu na trase, ubytování, volný program, nocleh.

2. den: Niagara Falls
Prohlídka Niagarských vodopádů – přírodního divu, který je možnost prohlédnout i z vyhlídkové věže Skylon Tower (fakultativně). Na palubě lodě Maid of the Mist se vydáme do těsné blízkosti 55 m vysoké vodní stěny. Cestou do Toronta zastávka na ochutnávce vína. Nocleh v Torontu.

3. den: Toronto
Prohlídka města včetně návštěvy štíhlé věže CN Tower a vyhlídkové galerie s výhledem na město a jezero Ontario. Tato 553 metrů vysoká věž byla donedávna nejvyšší stavbou světa. Nocleh.

4. den: Toronto - Ottawa
Přejezd do Ottawy. Cestu si zpestříme plavbou v překrásné oblasti „Tisíce ostrovů“. Po příjezdu do Ottawy orientační prohlídka města. Ubytování, volný program. Nocleh v Ottawě.

5. den: Ottawa - Quebéc City
Prohlídka hlavního města Kanady Ottawy a jeho nejatraktivnějších míst jako Rideau Canal, budovy parlamentu Parliament Hill, Byward a řady dalších pamětihodností. Odpoledne přejezd do Quebéc City, ubytování, nocleh.

6. den: Québec City
Prohlídka města, které je právem považováno za kolébku francouzského osídlení a kolonizace Kanady. Uvidíme budovu parlamentu, historickou čtvrť Upper Town, Chateau Frontenac a další půvaby tohoto okouzlujícího města. V oblasti ostrova Orleans navštívíme vodopády Montmorency. Odpoledne individuální program ve městě. Ubytování, nocleh.

7. den: Québec City - Montreal
Ráno odjezd podél řeky svatého Vavřince do Montrealu, největšího města francouzsky hovořící provincie Québec. V Montrealu podnikneme okružní jízdu, při níž si prohlédneme moderní finanční centrum s mrakodrapy, přístavní oblasti, staré město, baziliku Notre Dame či Mount Royal – kterému město vděčí za své jméno. Nocleh v Montrealu.

8. den: Montreal - Calgary
Odlet do Calgary, transfer do hotelu, ubytování, volný program, nocleh.

9. den: Calgary - Banff
Dopoledne prohlídka města. Pak přejezd do městečka Banff s možností fakultativně výletu lanovkou na Sulfur Mt., koupání v termálních pramenech (fakultativně), případně jiné aktivity. Pěší výlet s vyhlídkami nad údolím řeky Bow. Také navštívíme místo, kde se zrodil kanadský systém národních parků. Nocleh v Banff/Canmore.

10. den: NP Yoho
Návštěva národního parku Yoho. V rezervaci navštívíme Smaragdové jezírko, vodopády Takakkaw či spirálové tunely pod Průsmykem kopajícího koně. Odpoledne návrat zpět do Banff/Canmore, nocleh.

11. den: NP Banff - Lake Louise
Putování národním parkem Banff. Zvlášť nezapomenutelná je vyhlídka na inkoustovou modř hladiny jezera Peyto. Rovněž navštívíme překrásná jezera Louise a Moraine. Příjezd do oblasti Saskatchewan River Crossing. Možnost pěšího výletu k vyhlídce na řeku Saskatchewan, ubytování, nocleh.

12. den: NP Jasper - Athabaska
Dnes možnost jízdy speciálním vozidlem na ledovec Athabaska, jedno z šesti největších ramen mnohem většího ledovce Columbia Icefield (fakultativně). Pak cesta národním parkem Jasper podél řeky Athabaska a Sunwapta po překrásné vysokohorské silnici se zastávkami u vodopádů. Příjezd do městečka Jasper/Hinton, nocleh.

13. den: NP Jasper - Maligne Lake
Návštěva jezera Pyramid Lake a jezera Maligne s možností výpravné plavby (fakult.). Odpoledne se vydáme lanovkou na vrchol hory Mt. Whistler s nádhernými výhledy na horské štíty Skalistých hor (fakult.). Večer volný program, nocleh v Jasper/Hinton.

14. den: Rockies - Clearwater
Návštěva rezervace Mt. Robson s vyhlídkami na nejvyšší horu kanadských Skalistých hor (Rockies). Podnikneme nenáročný pěší výlet k vodopádům Rearguard. Přejezd do městečka Clearwater, nocleh.

15. den: Hope - Vancouver
Cestou do Vancouveru zastávka v městečku Hope s artefakty z období zlaté horečky a kdysi rovněž významné centrum výnosného obchodu s kožešinami. Zalesněné oblasti povodí řeky Frase posloužily coby kulisa k natočení akčního trháku Rambo. Příjezd do Vancouveru, volný program. Nocleh ve městě.

16. den: Vancouver
Prohlídka města, které řada průzkumů hodnotí jako jedno z nejkrásnějších na světě. Uvidíme čtvrť Gastown s parními hodinami, pitoreskní čínskou čtvrť, elegantní přístavní část či městský park Stanley, který rozhodně nezapře britský původ. Večer volný program ve městě. Nocleh ve Vancouveru.

17. den: Vancouver - Praha
Transfer na letiště a odlet do Prahy.

18. den: přílet do Prahy

Upozornění: Minimální počet pro realizaci zájezdu je 25 osob. Změna programu vyhrazena.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – Kanada – Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 16x ubytování dle programu v hotelech 3* bez stravy, doprava a transfery dle programu, vstupy dle programu (do národních parků a na vyhlídkovou věž CN Tower v Torontu), plavba do blízkosti Niagarských vodopádů a v oblasti Tisíce ostrovů, ochutnávka vína v oblasti Niagarských vodopádů, služby česky či slovensky hovořícího průvodce, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby a výlety, spropitné, vstupní autorizaci do Kanady.

přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img img
img img
img
 
Kalkulace
1. 9. 2020 - 18. 9. 2020 18 dní / 16 nocí Odlet: Praha 13:45 - Toronto 19:45 * Přílet: Vancouver 20:55 - Praha 20:05 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 1. 9. 2020 - 17. 9. 2020   Vyberte typ pokoje  
 
Strava služby dle programu   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 227 980 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 227 980 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

 
 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cestovní kancelář Cena
 
1. září 2020 (úterý) Odlet Přílet 18 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 113 990 Kč
 
1. září 2020 (úterý) Odlet Přílet 18 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 146 890 Kč
 
Fotogalerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace