Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

POKLADY LAOSU, KAMBODŽI A VIETNAMU přidat do oblíbených

Laos + Kambodža + Vietnam (roundtour) -  - POKLADY LAOSU, KAMBODŽI A VIETNAMU
tipEXIM T!P
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

18denní poznávací okruh Laosem, Kambodžou a Vietnamem

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy do Laosu - Luang Prabang

2. den: přílet do Luang Prabang
Po příletu do Laosu, následuje transfer do hotelu, odpočinek a nocleh.

3. den: okruh městem Luang Prabang, vodopád Khuang Si a národní park
Po snídani v hotelu následuje prohlídka města Luang Prabang – národní muzeum v bývalém Královském paláci má nádhernou sbírku artefaktů odrážejících bohatství laoské kultury z dob dřívějších králů až po posledního panovníka, Wat Visoun – nejsvatější chrám města, který byl zcela přestavěn v roce 1887 poté, co byl zničen vloupáním černých vlajek z jižní Číny. Na nádvoří Wat Visoun stojí Stupa melounu ve tvaru plodu, z něhož má své jméno. Pokračujete kolem Wat Aham, který byl vybudován v roce 1500, uvidíte tradiční centrum umění a etnologie, kde se dozvíte více o místních kopcích v Laosu.Odpoledne vodopády Khouang Si. Cestou návštěva etnických menšin Lao – Ban Ouay Village, Ban Ou a Ban Thapene Village. Na místě je volno na procházku přes národní park směrem k vodopádům Khouang Si, můžete se vykoupat v nádherných tyrkysových osvěžujících vodách. Přejezd zpět do hotelu v Luang Prabang. Možnost výstupu na horu Phousi (328 schodů) s nádherným západem slunce nad městem a řekou Mekong. Návštěva nočního trhu, kde najdete velký výběr místními obyvateli ručně vyráběných textilií. Přenocování v Luang Prabangu.

4. den: Luang Prabang - jeskyně Pakou
Po snídani v hotelu navštívíme nádherný budhistický chrám Wat Xiengthong se střechami, představujícími klasickou laoskou architekturu. Následuje plavba po proudu řeky Mekong s panoramatickým výhledem na klidnou krajinu, tajemná jeskyně Pak Ou – dvě propojené jeskyně s tisíci zlatými lakovanými sochami buddhy různých tvarů a velikosti, zastávka ve vesnici Ban Xang Hai, na destilované rýžové víno, návštěva jeskyně Tham Ting a Tham Phoum, ve kterých sídlí stovky buddhových soch. Návrat se do Luang Prabangu.v odpoledních hodinách návštěva vesnice Ban Xang Khong, známé pro ruční tkaní ručníků a tradiční výrobu papíru Saa. Přenocování v Luang Prabangu.

5. den: Luang Prabang - Siam Reap - Kambodža
Po snídani v hotelu volno až do odjezdu na letiště. V odpoledních hodinách přelet z Laosu do Kambodže. Uvítání v Kambodži a přejezd do hotelu, volno, nocleh v Siam Reap.

6. den – Siem Reap - Angkor Thom & Angkor Vat
Po snídani v hotelu následuje návštěva starověkého města Angkor Thom (světové kulturní dědictví UNESCO) a jeho nejvýznamnějších míst: chrámu Bayon s 54 věžemi, které jsou ozdobeny tajemnými usmívajícími se tvářemi představujícími bódhisattvu, chrámu Baphuon, Královské zahrady s chrámem Phimeanakas, Terasy slonů a Terasy krále Lepera. V odpoledních hodinách návštěva největšího hinduistického chrámu na světě Angkor vat (z 12. století) zaslíbeného bohu Vishnu. Chrám nechal postavit král Suryavarman II. a je považovaný za mistrovské dílo khmerské architektury a umění. Západ slunce si vychutnáte při návštěvě chrámu Pre Rup. Nocleh v Siem Reap.

7. den: Siem Reap – Banteay Srei a Ta Prohm Temple
Po snídani v hotelu návštěva slavného chrámu Banteay Srei – citadely žen. Tento malý růžový chrám (pozdní 10. století) je považován za klenot klasického khmerského umění, díky jemné řezbářské práci. V odpoledních hodinách pokračuje návštěva chrámů Thommanon a nedokončeného chrámu Ta Keo, vodní nádrže Srah Srang a chrámu Banteay Kdei. Dále budete mít možnost vidět Ta Prohm, džungli, která nebyla vymýcena. Poslední zastávkou bude Prasat Kravan, což je jediný chrám v Angkoru postavený z cihel. Nocleh v Siem Reap.

8. den: Siem Reap - Phnom Penh
Po snídani v hotelu následuje návštěva vysoce uctívaných svatyní Preah Ang Check a Preah Ang Cham (socha Siemreap), procházka po street Pub s mnoha bary a restauracemi, krátká zastávka u Wat Thmey – zde najdete jedinečnou stupu ve skle, která obsahuje kosti obětí Rudých Khmerů, zastávka u Warmemorial – památník na počest obětí padlých v občanské válce. Oběd (není zahrnut v ceně).Volný čas pro návštěvu místního trhu a nákupy až do transferu na letiště v Siem Reap. Odlet do Phnom Penh. Přílet a transfer do hotelu, volný čas. Přenocování v Phnompenhu.

9. den: Phnom Penh - Ho Chi Minh City (Saigon)
Po snídani v hotelu prohlídka města. Návštěva vězeňského muzea Tuol Sleng a známých Vražedných polí (Killing Fields) – bolestivé vzpomínky na vládnutí Rudých Khmerů. Volný čas až do odpoledních hodin do transferu na mezinárodní letiště v Phnom Penhu a přelet do Vietnamu. Přílet do Saigonu (Ho Chi Minh City), transfer do hotelu a volný čas. Nocleh v Saigonu.

10. den: Ho Chi Minh City, Cu Chi tunely
Snídaně, odjezd ze Saigonu k tunelům Cu Chi, které se používaly během vietnamské války. V odpoledních hodinách prohlídka Saigonu. Návštěva historického centra, Reunification Palace (bývalý palác prezidenta jižního Vietnamu), Emperor Jade Pagoda, katedrála Notre Dame a Central Post Office – historická budova pošty. Prohlídka je zakončena návštěvou místního tržiště. Nocleh v Saigonu.

11. den: Ho Chi Minh City a výlet do Delty Mekong
Snídaně v hotelu a následuje výlet do delty řeky Mekong. Zde vás čeká výlet lodí, cestou můžete obdivovat krásnou přírodu kolem řeky Mekong, život v místních rybářských vesničkách a na ostrovech plných bonsají a sadových zahrad. Návštěva řemeslné dílny na zpracování kokosu, kde můžete ochutnat kokosové speciality, včelí čaj a sezónní ovoce, vychutnat si lidovou hudbu. Transfer zpět do Saigonu.

12. den: Ho Chi Minh City (Saigon) - Danang - Hoi An
Po snídani v hotelu volný čas až do transferu na letiště v Saigonu, přelet do Danang. Po příletu transfer do hotelu. Pěší prohlídka města s návštěvou kongregačního sálu Fujian, japonského krytého mostu, starobylého domu a rybího trhu. Přenocování v Hoi An.

13. den: Hoi An - volný den
Snídaně a individuální volno v Hoi An určené k relaxaci a odpočinku na pláži nebo u bazénu.

14. den: Hoi An - Hue
Po snídani v hotelu přejezd z Hoi An do Hue, prohlídka města Hue. Plavba lodí na řece Huong k Thien Mu pagoda a hrobce Tu Duc a Khai Dinh, které jsou útočištěm pro meditaci, čtení a divadelná představení. Poté návštěva Imperial Tomb Khai Dinh, poslední hrobky dynastie Nguyen. Návštěva místního trhu. Ubytování v hotelu a nocleh v Hue.

15. den: Hue - Hanoi
Po snídani v hotelu, transfer na letiště v Hue, přelet do Hanoie. V Hanoji prohlídka bývalého hlavního města Vietnamu po dobu 1001 let. Návštěva Ho Či Minova mauzolea (fotografie exteriéru), pagoda jednoho pilíře, pagoda Tran Quoc, chrám literatury, obnovené mečské jezero, Ngoc Son chrám, hodinová cyklo prohlídka kolem staré čtvrti Hanoje. Večer kulturní vyžití – jedinečná vodní loutková show. Ubytování v hotelu.

16. den: Hanoi - Halong Bay
Snídaně v hotelu. Přejezd do známé zátoky Ha Long Bay, která spadá pod UNESCO. Cestou můžete pozorovat pěstování rýže a každodenní vietnamský život, nalodění na loď. Oběd na lodi (v ceně). Plavba lodí po Halong Bay s nádhernými výhledy na záliv s 1969 ostrovy. Odpočinek na lodi. Občerstvení ovocem. Ve večerních hodinách zakotvení v zálivu, večeře na lodi (v ceně). Nocleh v kajutách na lodi.
Upozornění: změna programu nebo jeho zrušení vyhrazena v závislosti na počasí.

17. den: Halong - Hanoi, odlet do Prahy
Ráno budete moci pozorovat východ slunce z paluby. Snídaně na lodi. Plavba po zálivu Halong Bay mezi ostrovy, lehký oběd na lodi, doplutí do přístavu, návrat do Hanoje na mezinárodní letiště a odlet do Prahy.

18. den: přílet do Prahy

Upozornění: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob. Platnost cestovního pasu – 6 měsíců po návratu z Vietnamu do ČR. Změna programu zájezdu je vyhrazena.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká mezinárodní doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování v 3* hotelech se snídaní, v Hoi An ubytování ve 4* hotelu se snídaní, stravování dle programu, transfery dle programu, místní přelety, česky nebo slovensky mluvící průvodce, zvací dopis pro udělení víza ve Vietnamu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený poplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), vízum pro Vietnam 25 USD/osobu, pro Laos 30 USD/os. a pro Kambodžu 30 USD/os. (platí se vždy na letištích po příletu do dané země), vstupné, spropitné pro řidiče a průvodce.

přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img img
img img
img
 
Kalkulace
1. 3. 2019 - 18. 3. 2019 18 dní / 15 nocí Odlet: Praha 16:10 - Luang Prabang 16:40 * Přílet: Hanoj 17:25 - Praha 06:55 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 2. 3. 2019 - 17. 3. 2019   Vyberte typ pokoje  
 
Strava snídaně   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 159 380 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 159 380 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

 
 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cestovní kancelář Cena
 
1. březen 2019 (pátek) Odlet Přílet 18 dní Praha snídaně Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 79 690 Kč
 
1. březen 2019 (pátek) Odlet Přílet 18 dní Praha snídaně Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 90 880 Kč
 
Fotogalerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace