Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

POKLADY LAOSU A KAMBODŽI *** přidat do oblíbených

Laos + Kambodža (roundtour) -  - POKLADY LAOSU A KAMBODŽI
tipEXIM T!P
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

10denní poznávací okruh Laosem a Kambodžou.

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy do Laosu - Luang Prabang

2. den: přílet do Luang Prabang
Po příletu do Laosu, následuje transfer do hotelu, odpočinek a nocleh.

3. den: okruh městem Luang Prabang, vodopád Khuang Si a národní park
Po snídani v hotelu následuje prohlídka města Luang Prabang – národní muzeum v bývalém Královském paláci má nádhernou sbírku artefaktů odrážejících bohatství laoské kultury z dob dřívějších králů až po posledního panovníka, Wat Visoun – nejsvatější chrám města, který byl zcela přestavěn v roce 1887 poté, co byl zničen vloupáním černých vlajek z jižní Číny. Na nádvoří Wat Visoun stojí Stupa melounu ve tvaru plodu, z něhož má své jméno. Pokračujete kolem Wat Aham, který byl vybudován v roce 1500, uvidíte tradiční centrum umění a etnologie, kde se dozvíte více o místních kopcích v Laosu.Odpoledne vodopády Khouang Si. Cestou návštěva etnických menšin Lao – Ban Ouay Village, Ban Ou a Ban Thapene Village. Na místě je volno na procházku přes národní park směrem k vodopádům Khouang Si, můžete se vykoupat v nádherných tyrkysových osvěžujících vodách. Přejezd zpět do hotelu v Luang Prabang. Možnost výstupu na horu Phousi (328 schodů) s nádherným západem slunce nad městem a řekou Mekong. Návštěva nočního trhu, kde najdete velký výběr místními obyvateli ručně vyráběných textilií. Přenocování v Luang Prabangu.

4. den: Luang Prabang - jeskyně Pakou
Po snídani v hotelu navštívíme nádherný budhistický chrám Wat Xiengthong se střechami, představujícími klasickou laoskou architekturu. Následuje plavba po proudu řeky Mekong s panoramatickým výhledem na klidnou krajinu, tajemná jeskyně Pak Ou – dvě propojené jeskyně s tisíci zlatými lakovanými sochami buddhy různých tvarů a velikosti, zastávka ve vesnici Ban Xang Hai, na destilované rýžové víno, návštěva jeskyně Tham Ting a Tham Phoum, ve kterých jsou stovky buddhových soch. Návrat se do Luang Prabangu.V odpoledních hodinách návštěva vesnice Ban Xang Khong, známé pro ruční tkaní ručníků a tradiční výrobu papíru Saa. Přenocování v Luang Prabangu.

5. den: Luang Prabang - Siam Reap - Kambodža
Po snídani v hotelu volno až do odjezdu na letiště. V odpoledních hodinách přelet z Laosu do Kambodže. Uvítání v Kambodži a přejezd do hotelu, volno, nocleh v Siam Reap.

6. den – Siem Reap - Angkor Thom & Angkor Vat
Po snídani v hotelu následuje návštěva starověkého města Angkor Thom (světové kulturní dědictví UNESCO) a jeho nejvýznamnějších míst: chrámu Bayon s 54 věžemi, které jsou ozdobeny tajemnými usmívajícími se tvářemi představujícími bódhisattvu, chrámu Baphuon, návštěva Královské zahrady s chrámem Phimeanakas, Terasy slonů a Terasy krále Lepera. V odpoledních hodinách návštěva největšího hinduistického chrámu na světě Angkor vat (z 12. století) zaslíbeného bohu Vishnu. Chrám nechal postavit král Suryavarman II. a je považovaný za mistrovské dílo khmerské architektury a umění. Západ slunce si vychutnáte při návštěvě chrámu Pre Rup. Nocleh v Siem Reap.

7. den: Siem Reap – Banteay Srei a Ta Prohm Temple
Po snídani v hotelu návštěva slavného chrámu Banteay Srei – citadely žen. Tento malý růžový chrám (pozdní 10. století) je považován za klenot klasického khmerského umění, díky jemné řezbářské práci. V odpoledních hodinách pokračuje návštěva chrámů Thommanon a nedokončeného chrámu Ta Keo, vodní nádrže Srah Srang a chrámu Banteay Kdei. Dále budete mít možnost vidět Ta Prohm, džungli, která nebyla vymýcena. Poslední zastávkou bude Prasat Kravan, což je jediný chrám v Angkoru postavený z cihel. Nocleh v Siem Reap.

8. den Siem Reap - Phnom Penh
Po snídani v hotelu následuje návštěva vysoce uctívaných svatyní Preah Ang Check a Preah Ang Cham (socha Siemreap), procházka po street Pub s mnoha bary a restauracemi, krátká zastávka u Wat Thmey – zde najdete jedinečnou stupu ve skle, která obsahuje kosti obětí Rudých Khmerů, zastávka u Warmemorial – památník na počest obětí padlých v občanské válce. Oběd (není zahrnut v ceně).Volný čas pro návštěvu místního trhu a nákupy až do transferu na letiště v Siem Reap. Odlet do Phnom Penh. Přílet a transfer do hotelu, volný čas. Přenocování v Phnompenhu.

9. den: Phnom Penh, odlet do Prahy
Po snídani v hotelu prohlídka města. Návštěva vězeňského muzea Tuol Sleng a známých Vražedných polí (Killing Fields) – bolestivá vzpomínka na vládnutí Rudých Khmerů. Volný čas do odpoledních hodin, transfer na mezinárodní letiště v Phnom Penhu a odlet.

10. den: Přílet do Prahy

Upozornění: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob. Platnost cestovního pasu – 6 měsíců po návratu do ČR. Změna programu zájezdu je vyhrazena.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká mezinárodní doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování v 3* hotelech se snídaní, stravování dle programu, transfery dle programu, místní přelety, česky nebo slovensky mluvící průvodce, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený poplatek za cestovní pojištění 890 Kč / pobyt / dospělá osoba (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), vízum pro Laos 30 USD/osobu a pro Kambodžu 30 USD/osobu (platí se vždy na letištích po příletu do dané země), vstupné, spropitné pro řidiče a průvodce.

přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img img
img img
img
 
Kalkulace
1. 3. 2019 - 10. 3. 2019 10 dní / 7 nocí Odlet: Praha 16:10 - Luang Prabang 16:40 * Přílet: Phnom Penh 17:10 - Praha 06:55 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 2. 3. 2019 - 9. 3. 2019   Vyberte typ pokoje  
 
Strava snídaně   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 99 980 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 99 980 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cestovní kancelář Cena
 
1. březen 2019 (pátek) Odlet Přílet 10 dní Praha snídaně Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 49 990 Kč
 
1. březen 2019 (pátek) Odlet Přílet 10 dní Praha snídaně Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 54 980 Kč
 
Fotogalerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace