ico ico ico ico
 

TAJEMNÝ MADAGASKAR S POBYTEM U MOŘE přidat do oblíbených

Madagaskar (roundtour) -  - TAJEMNÝ MADAGASKAR S POBYTEM U MOŘE
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

Vydáte se do oblastí ostrova, jehož poloha a velikost umožnily vznik samostatné v mnohém výjimečné flory a fauny.

Antananarivo - Antsirabe - Ranomafana - Fianarantsoa - Ranohira - Ifaty - Antananarivo

Program zájezdu

1. den: Praha - Antananarivo
Odlet z Prahy na Madagaskar.

2. den: Antananarivo
Přílet na Madagaskar do hlavního města Antananarivo, přivítání na letišti místním průvodcem/řidičem, transfer do hotelu v Antananarivu, večeře, nocleh.

3. den: Antananarivo - Antsirabe
Snídaně. Dopoledne prohlídka lemuřího parku s 9 druhy lemurů. Odjezd typickou krajinou náhorních plošin s příjemným klimatem do Antsirabe. Prohlídka Antisirabe, lázeňského městečka s termálními prameny a vulkanickými jezery. Rovněž navštívíte dílnu na zpracování drahých kamenů – gemstones. Nocleh v Antisirabe.
Přejezd cca 200 km/3 hodiny.

4. den: Antsirabe - Ranomafana
Snídaně. Průjezd pitoreskní krajinou náhorních plošin s barevnou mozaikou rýžových políček se scénickými vesničkami. Zastávka v malebném městečku Ambositra, které je centrem uměleckých sochařů a řezbářů. Prohlídka místních dílen, možnost nákupu místních vyřezávaných suvenýrů. Příjezd do Ranomafany – národního parku, kde je stále možné spatřit mnoho druhů vzácných ptáků, chameleonů a především stále vzácnějších lemurů. Ubytování v hotelu. Noční procházka s pozorováním nočních druhů lemurů. Nocleh v Ranomafana.
Přejezd cca 250 km/5 hodin.

5. den: Ranomafana - Fianarantsoa
Snídaně. Ranní procházka národním parkem s pozorováním lemurů, chameleonů, mnoha druhů orchidejí a dalších exotických rostlin. Po obědě odjezd do Fianarantsoy, hlavního centra kmene Betsileo. Nocleh ve Fianarantsoe.
Přejezd cca 85 km/1,5 hodiny.

6. den: Fianarantsoa - Ranohira
Snídaně. Brzký odjezd do Ranohiry se zastávkou v Ambalavao – komerčním centru jižní oblasti Betsileo, známé především díky lidové tvořivosti místních obyvatel. Zastávka na netradiční místní vinařské farmě a ochutnávka místního vína. Další zastávkou bude dílna Antemoro, kde se tradičním způsobem vyrábí papír a papyrus ze speciálního stromu Avoha. Pozorování nejznámějšího druhu lemurů – Ring-tail lemurs ve volné přírodě v malé přírodní rezervaci. Příjezd do Ranohiry, nocleh.
Přejezd cca 295 km/5,5 hodiny.

7. den: Ranohira
Snídaně. Celodenní návštěva masívu Isalo. Pěší túra národním parkem Isalo, tvořeného pískovci. Procházka unikátními kaňony s endemickou flórou a faunou. Možnost koupání u přírodního jezírka v národním parku. Pozorování západu slunce na romantickém místě, zvaném Okno do Isala. Nocleh v Ranohiře.

8. den: Ranihora - Tuleár - Ifaty
Snídaně. Odjezd do Ifaty. Cesta rovnou, polopouštní krajinou, lemovanou majestátnými baobaby, národními stromy Malgašů. Podél cesty rovněž spatříte pestře dekorované hrobky kmene Mahafaly. Příjezd do Tuleár, přesednutí na terénní vozidlo a přesun do letoviska Ifaty. Relaxace na pláži, čas na koupání, opalování, vodní sporty.
Přejezd cca 270 km/4 hodiny + 27 km vozidlem 4x4/1,5 hodiny jízdy.

9. - 11. den: Ifaty
Snídaně. Pobyt u moře s polopenzí. Volno na koupání, opalování, šnorchlování či vodní sporty. Nocleh v Ifaty.

12. den: Ifaty - Antananarivo
Snídaně, dopoledne čas na koupání, opalování, relaxaci. Transfer na letiště, vnitrostátní přelet do hlavního města Antananarivo. Transfer do hotelu. V podvečer návštěva rukodělného trhu, možnost nákupů suvenýrů.

13. den: Antananarivo - Praha
Snídaně, dopoledne výlet do Ambohimanga – bývalého sídla králů, jež je zapsáno na listu kulturního dědictví UNESCO. Odpoledne transfer na letiště k odletu.

14. den: přílet do Prahy

Upozornění: Minimální počet pro realizaci zájezdu je 10 osob. Změna programu vyhrazena. Zájezd lze za příplatek prodloužit o další pobyt u moře v Tuleár nebo Nosy Be na Madagaskaru, případně na ostrově Mauritius (nedoporučujeme u srpnového termínu) - ceny na vyžádání v CK, nebo o návštěvu národního parku Vakona (2 noci/3 dny).

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – Madagaskar – Praha a místní přelet v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 7x ubytování dle programu v hotelech turistické kategorie s polopenzí během okruhu, 4x ubytování v hotelu 3* v plážovém letovisku Ifaty s polopenzí, 1x oběd, doprava a transfery (minibusem) dle programu, vstupy dle programu (do národních parků a rezervací dle programu - Ranomafana, Anja, Isalo, vstup do paláce Ambohimanga), služby česky či slovensky hovořícího průvodce a místních průvodců, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby, vstupy a výlety (u pobytové části u moře - orientační ceny: vyjížďky na otevřené moře na pirogách 40 EUR/os., rybolov (min. 4 osoby) 80 EUR/os., jízdy na terénních čtyřkolkách 45 EUR/hod./čtyřkolka, půjčení jízdního kola 8 EUR/4 hod., spropitné (orientačně 5 EUR/den), vstupní vízum (cca 35 EUR - při vstupu do země), příletovou taxu (cca 10 EUR).

přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img img
img img
img
 
Kalkulace
9. 10. 2020 - 22. 10. 2020 14 dní / 11 nocí Odlet: Praha 19:10 - Antananarivo 15:20 * Přílet: Antananarivo 16:55 - Praha 09:05 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 10. 10. 2020 - 21. 10. 2020   Vyberte typ pokoje  
 
Strava služby dle programu   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 211 980 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 211 980 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

Aktuální teplota: 26 °C
 
 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cestovní kancelář Cena
 
9. říjen 2020 (pátek) Odlet Přílet 14 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 105 990 Kč
 
9. říjen 2020 (pátek) Odlet Přílet 14 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 133 690 Kč
 
Fotogalerie
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace