1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Aktuální informace k letecké dovolené do 31.08.2020

Aktuální informace k letecké dovolené do 31.08.2020

Čtvrtek, 4.6.2020

Vážení klienti,

bedlivě monitorujeme všechny destinace a některé hlásí pozvolné otevírání letní sezóny, situace se stále vyvíjí a v tuto chvíli přesně nevíme, zda a jak se opatření dotknou fungování hotelů a leteckých společností.

Vnímáme, že máte obavy o své zdraví a své blízké a my jako cestovní kancelář Vás nechceme těmto obavám v žádném případě vystavovat. Respektujeme také přání těch z Vás, kteří nechtějí prozatím vzhledem k celkové situaci odcestovat.

Nechceme Vám, našim klientům účtovat jakékoliv stornopoplatky. Rozhodli jsme se proto nabídnout řešení prostřednictvím vystavení voucheru na zájezd, a to na celou částku, kterou jste k vašemu zájezdu uhradili. Svůj voucher budete moci uplatnit klidně na stejnou dovolenou ve stejném termínu a my garantujeme, že nový zájezd nebude dražší než ten, který jste si u nás koupili během first moment nabídky (týká se pouze charterových leteckých zájezdů). Pokud se rozhodnete, můžete jeho čerpání odložit na dobu, až to pro Vás bude zcela komfortní.

Jsme v neustálém kontaktu s našimi partnery v jednotlivých destinacích a připravujeme novou nabídku zájezdů na letošní léto, kterou Vám v nejbližší době představíme. Pokud se rozhodnete svůj poukaz ještě letos v létě uplatnit, bude nám velkou ctí postarat se o to, abyste měli tuto dovolenou spojenou s těmi nejlepšími vzpomínkami. Stejně tak budeme respektovat vaše rozhodnutí odložit dovolenou až na příští rok.

Děkujeme, že jste naši klienti
Tým cestovní kanceláře EXIM TOURS a.s.

Další články

Populární Mallorca, romantická Menorca nebo živá Ibiza? Poradíme vám, jaký z Baleárských ostrovů je ideální právě pro vás.
Podívejte se, proč si na dovolenou vybrat řeckou Lefkadu, které letovisko je to pravé pro vás a inspirujte se našimi tipy na nejkrásnější místa Lefkady, jež stojí za vidění.
Thajský Phuket se 1. 7. otevřel turistům. Nechte se zlákat oslnivě bílými plážemi, exotickou přírodou a památkami, thajskými specialitami a pohodovou atmosférou.
Našim klientům nabízíme pohodlné testování u letiště Praha, Brno a Ostrava. Možnost na výběr z různých variant už od 0 Kč za PCR test!
Rychlé a pravidelně aktualizované informace o podmínkách cestování do více než 40 zemí světa na jednom místě. Zjistěte, co přesně je potřeba na cestu a jak bude vypadat vaše dovolená. Navíc unikátní srovnávač destinací!
Je nutné před dovolenou v Egyptě podstoupit test? Jsou otevřené pyramidy? Máme pro vás aktuální informace o přijatých hygienických opatřeních.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím