1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Aktuální informace k letecké dovolené do 31.08.2020

Aktuální informace k letecké dovolené do 31.08.2020

Čtvrtek, 4.6.2020

Vážení klienti,

bedlivě monitorujeme všechny destinace a některé hlásí pozvolné otevírání letní sezóny, situace se stále vyvíjí a v tuto chvíli přesně nevíme, zda a jak se opatření dotknou fungování hotelů a leteckých společností.

Vnímáme, že máte obavy o své zdraví a své blízké a my jako cestovní kancelář Vás nechceme těmto obavám v žádném případě vystavovat. Respektujeme také přání těch z Vás, kteří nechtějí prozatím vzhledem k celkové situaci odcestovat.

Nechceme Vám, našim klientům účtovat jakékoliv stornopoplatky. Rozhodli jsme se proto nabídnout řešení prostřednictvím vystavení voucheru na zájezd, a to na celou částku, kterou jste k vašemu zájezdu uhradili. Svůj voucher budete moci uplatnit klidně na stejnou dovolenou ve stejném termínu a my garantujeme, že nový zájezd nebude dražší než ten, který jste si u nás koupili během first moment nabídky (týká se pouze charterových leteckých zájezdů). Pokud se rozhodnete, můžete jeho čerpání odložit na dobu, až to pro Vás bude zcela komfortní.

Jsme v neustálém kontaktu s našimi partnery v jednotlivých destinacích a připravujeme novou nabídku zájezdů na letošní léto, kterou Vám v nejbližší době představíme. Pokud se rozhodnete svůj poukaz ještě letos v létě uplatnit, bude nám velkou ctí postarat se o to, abyste měli tuto dovolenou spojenou s těmi nejlepšími vzpomínkami. Stejně tak budeme respektovat vaše rozhodnutí odložit dovolenou až na příští rok.

Děkujeme, že jste naši klienti
Tým cestovní kanceláře EXIM TOURS a.s.

Další články

Pro všechny cestující z ČR na území Španělska platí povinnost prokázat se při odletu z ČR i při vstupu do země mezinárodním potvrzením o negativním výsledku RT-PCR testu na COVID-19. Stejná povinnost platí při check-inu v ubytovacích zařízeních na Kanárských ostrovech. Tato povinnost se nevztahuje na děti do 5 let.
Test nesmí být starší 72 hodin.
Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Naše připojištění C19 a C19+ řeší více situací spojených s onemocněním COVID-19 než běžná cestovní pojištění na trhu. Pojištění není omezeno pouze na výlohy na léčení v zahraničí (ty jsou obsaženy už v klasickém cestovním pojištění, ke kterému se připojištění sjednává), ale platí i při nutnosti zrušení cesty (storna) nebo neplánovaného pozdního návratu ze zahraničí domů.

Je před dovolenou na Madeiře potřeba podstoupit test a vyplnit zdravotní dotazník? A jak je to s návratem?

Opět létáme do Egypta! Je nutné před dovolenou podstoupit test? Jsou otevřené pyramidy? Máme pro vás aktuální informace o přijatých bezpečnostních opatřeních.
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím