1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Aktuální informace k letecké dovolené do 31.08.2020

Aktuální informace k letecké dovolené do 31.08.2020

Čtvrtek, 4.6.2020

Vážení klienti,

bedlivě monitorujeme všechny destinace a některé hlásí pozvolné otevírání letní sezóny, situace se stále vyvíjí a v tuto chvíli přesně nevíme, zda a jak se opatření dotknou fungování hotelů a leteckých společností.

Vnímáme, že máte obavy o své zdraví a své blízké a my jako cestovní kancelář Vás nechceme těmto obavám v žádném případě vystavovat. Respektujeme také přání těch z Vás, kteří nechtějí prozatím vzhledem k celkové situaci odcestovat.

Nechceme Vám, našim klientům účtovat jakékoliv stornopoplatky. Rozhodli jsme se proto nabídnout řešení prostřednictvím vystavení voucheru na zájezd, a to na celou částku, kterou jste k vašemu zájezdu uhradili. Svůj voucher budete moci uplatnit klidně na stejnou dovolenou ve stejném termínu a my garantujeme, že nový zájezd nebude dražší než ten, který jste si u nás koupili během first moment nabídky (týká se pouze charterových leteckých zájezdů). Pokud se rozhodnete, můžete jeho čerpání odložit na dobu, až to pro Vás bude zcela komfortní.

Jsme v neustálém kontaktu s našimi partnery v jednotlivých destinacích a připravujeme novou nabídku zájezdů na letošní léto, kterou Vám v nejbližší době představíme. Pokud se rozhodnete svůj poukaz ještě letos v létě uplatnit, bude nám velkou ctí postarat se o to, abyste měli tuto dovolenou spojenou s těmi nejlepšími vzpomínkami. Stejně tak budeme respektovat vaše rozhodnutí odložit dovolenou až na příští rok.

Děkujeme, že jste naši klienti
Tým cestovní kanceláře EXIM TOURS a.s.

Další články

Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Portugalská vláda přijala opatření o povinnosti podrobit se po příletu do destinace testu na COVID-19, který je poskytován zdarma (do obdržení výsledku testu je nutné dodržet karanténu a zdržovat se pouze na pokoji).
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Připravujeme obnovení pátečních letů na ostrov Boa Vista a Sal již od 5. 2. 2021. Zde naleznete informace pro vstup na Kapverdské ostrovy.
Představujeme vám novinku v naší nabídce – Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím