1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. CHYŤTE SI SLEVU NA ZÁJEZD S EXIM TOURS I NÁKUP V PRODEJNÁCH MIVARDI

CHYŤTE SI SLEVU NA ZÁJEZD S EXIM TOURS I NÁKUP V PRODEJNÁCH MIVARDI

Čtvrtek, 14.2.2019

Chytejte ty největší ryby i největší slevy na zájezd od jedniček na trhu!

Kupte rybářské potřeby od jedničky na trhu v ČR – značky MIVARDI v celkové výši nad 1000 Kč v období od 14. 2. 2019 do 30. 4. 2019 a získejte DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 500 Kč na letecké zájezdy od jedničky na trhu v ČR – cestovní kanceláře EXIM TOURS. *

Určitě vás potěší, že tuto slevu lze sčítat se všemi ostatními slevami!

A aby toho nebylo málo, tak při uplatnění dárkového poukazu na nákup dovolené v období od 14. 2. 2019 do 30. 4. 2019 získáte exkluzivní slevu 20 % na nákup rybářských potřeb MIVARDI na webu www.mivardi.cz

* Dárkový poukaz lze použít na jakýkoliv letecký zájezd z nabídky cestovní kanceláře EXIM TOURS a.s. Lze jej uplatnit na všech značkových prodejnách i v celé síti obchodních zástupců cestovní kanceláře EXIM TOURS a.s. Platnost dárkového poukazu je časově omezena na dva roky od data vystavení.

Další články

Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Portugalská vláda přijala opatření o povinnosti podrobit se po příletu do destinace testu na COVID-19, který je poskytován zdarma (do obdržení výsledku testu je nutné dodržet karanténu a zdržovat se pouze na pokoji).
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Připravujeme obnovení pátečních letů na ostrov Boa Vista a Sal již od 5. 2. 2021. Zde naleznete informace pro vstup na Kapverdské ostrovy.
Představujeme vám novinku v naší nabídce – Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím