1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. DĚKUJEME VÁM ZA 1 V SOUTĚŽI VELKÁ CENA CESTOVNÍHO RUCHU 2018/19

DĚKUJEME VÁM ZA 1 V SOUTĚŽI VELKÁ CENA CESTOVNÍHO RUCHU 2018/19

Pátek, 18.1.2019

Děkujeme vám všem, kdo jste pro nás hlasovali v prestižní anketě Velká cena cestovního ruchu 2018/19, za umístění jako 1. v kategorii Cestovní kancelář roku. Ceníme si umístění v mnoha soutěžích a anketách, kde hodnotí nejrůznější odborné poroty, avšak nejvíc pro nás je, když hodnotíte přímo vy, naši klienti. A v tomto případě to bylo to hned podle několika kritérií. Hodnotil se zákaznický servis a zkušenosti, zpracování katalogů (vizuál, přehlednost a množství informací), nabídka zájezdů a webové stránky (celkové grafické zpracování, aktuálnost, přehlednost a intuitivnost v nabídkách, dosažitelnost informací).

S radostí se o vás postaráme, když poletíte za teplem do Egypta, strávíte s námi Léto 2019 nebo se vypravíte do některé z  exotických destinací. Anebo vás láká spíše pobyt na horách? I ten pro vás umíme zařídit.

Ocenění převzal Petr Kostka Business director EXIM TOURS se vzkazem pro širokou veřejnost: „Jménem cestovní kanceláře EXIM TOURS děkujeme vám všem, kdo jste pro nás hlasovali v prestižní anketě Velká cena cestovního ruchu 2018/19, za umístění na 1. místě v kategorii Nejlepší cestovní kancelář roku. Ceníme si umístění v mnoha soutěžích a anketách, kde hodnotí nejrůznější odborné poroty, avšak největší ocenění pro nás je, když hodnotíte přímo vy, naši klienti.“

Váš EXIM TOURS.

Více si můžete přečíst na webu Odborného portálu pro cestovní ruch, odkud je i naše fotografie: incoming.icot.cz/zname-viteze-velke-ceny-cestovniho-ruchu-2018-2019/

Další články

Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Připravujeme obnovení pátečních letů na ostrov Boa Vista a Sal již od 5. 2. 2021. Zde naleznete informace pro vstup na Kapverdské ostrovy.
Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Představujeme vám novinku v naší nabídce – Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
Portugalská vláda přijala opatření o povinnosti podrobit se po příletu do destinace testu na COVID-19, který je poskytován zdarma (do obdržení výsledku testu je nutné dodržet karanténu a zdržovat se pouze na pokoji).
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím