1. Eximtours.cz
 2. Novinky
 3. Oslavte Den dětí s EXIM TOURS

Oslavte Den dětí s EXIM TOURS

Úterý, 21.5.2019

Zábavný Den dětí s EXIM TOURS

Už víte, jak s malými nezbedy oslavíte jejich velký svátek? I my jsme přemýšleli, čím těm našim uděláme v sobotu 1. 6. radost. Přišli jsme na to, že nejlepší cestou, jak oslavit dětskou fantazii a hravost je dopřát našim nejmenším možnost dovádět s kamarády a bavit se při tom, co dělají rádi.

Proto jsme nejen pro ty naše na tento den připravili ve spolupráci s CEWE FOTOLAB a rádiem Implus speciální akci, kde si užijí plno legrace. Ve vybraných obchodních centrech na ně čeká vybarvování omalovánek s veselými motivy zvířátek nebo se za asistence našich zkušených animátorů z Mango klubu vyřádí vytvářením vtipných kreací s bláznivými prázdninovými rekvizitami ve fotokoutku.

Kromě radosti z pestrobarevných obrázků a fotek ale mají vaše ratolesti šanci získat od nás v rámci Dne dětí i něco navíc. Za každé mistrovské dílo, které nám malí výtvarníci přinesou ukázat, si odnesou veselý balonek a slevový kupon v hodnotě 500 Kč na letošní dovolenou. Prvním 15 z vás, kteří tento kupon stihnou využít do konce srpna, pak jako bonus přidáme i hebkého plyšáka v podobě našeho usměvavého kamaráda Mangáčka.

A kde, že se to 1. 6. potkáme? Těšíme se na vás v některém z následujících obchodních center ve vašem okolí.

 • Breda & Weinstein – Opava, 10.00–12.00 hod.
 • Futurum Kolín – Kolín, 14.00–16.00 hod.
 • Galerie Šantovka – Olomouc, 10.00–12.00 hod.
 • Bondy Centrum – Mladá Boleslav, 10.00–12.00 hod.
 • Olympia Plzeň – Plzeň, 10.00–12.00 hod.
 • OC Nisa Liberec – Liberec, 10.00–12.00 hod.
 • Forum Nová Karolína – Ostrava, 13.00–15.00 hod.
 • Avion Shopping Park Brno – Brno, 10.00–12.00 hod.
 • Krakov – Praha, 10.00–12.00 hod.

Neváhejte a přijďte si za námi s dětmi zpestřit Den dětí i vy!

Další články

Pro všechny cestující z ČR na území Španělska platí povinnost prokázat se při odletu z ČR i při vstupu do země mezinárodním potvrzením o negativním výsledku RT-PCR testu na COVID-19. Stejná povinnost platí při check-inu v ubytovacích zařízeních na Kanárských ostrovech. Tato povinnost se nevztahuje na děti do 5 let.
Test nesmí být starší 72 hodin.
Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Naše připojištění C19 a C19+ řeší více situací spojených s onemocněním COVID-19 než běžná cestovní pojištění na trhu. Pojištění není omezeno pouze na výlohy na léčení v zahraničí (ty jsou obsaženy už v klasickém cestovním pojištění, ke kterému se připojištění sjednává), ale platí i při nutnosti zrušení cesty (storna) nebo neplánovaného pozdního návratu ze zahraničí domů.

Je před dovolenou na Madeiře potřeba podstoupit test a vyplnit zdravotní dotazník? A jak je to s návratem?

Opět létáme do Egypta! Je nutné před dovolenou podstoupit test? Jsou otevřené pyramidy? Máme pro vás aktuální informace o přijatých bezpečnostních opatřeních.
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím