1. Eximtours.cz
 2. Novinky
 3. Oslavte Den dětí s EXIM TOURS

Oslavte Den dětí s EXIM TOURS

Úterý, 21.5.2019

Zábavný Den dětí s EXIM TOURS

Už víte, jak s malými nezbedy oslavíte jejich velký svátek? I my jsme přemýšleli, čím těm našim uděláme v sobotu 1. 6. radost. Přišli jsme na to, že nejlepší cestou, jak oslavit dětskou fantazii a hravost je dopřát našim nejmenším možnost dovádět s kamarády a bavit se při tom, co dělají rádi.

Proto jsme nejen pro ty naše na tento den připravili ve spolupráci s CEWE FOTOLAB a rádiem Implus speciální akci, kde si užijí plno legrace. Ve vybraných obchodních centrech na ně čeká vybarvování omalovánek s veselými motivy zvířátek nebo se za asistence našich zkušených animátorů z Mango klubu vyřádí vytvářením vtipných kreací s bláznivými prázdninovými rekvizitami ve fotokoutku.

Kromě radosti z pestrobarevných obrázků a fotek ale mají vaše ratolesti šanci získat od nás v rámci Dne dětí i něco navíc. Za každé mistrovské dílo, které nám malí výtvarníci přinesou ukázat, si odnesou veselý balonek a slevový kupon v hodnotě 500 Kč na letošní dovolenou. Prvním 15 z vás, kteří tento kupon stihnou využít do konce srpna, pak jako bonus přidáme i hebkého plyšáka v podobě našeho usměvavého kamaráda Mangáčka.

A kde, že se to 1. 6. potkáme? Těšíme se na vás v některém z následujících obchodních center ve vašem okolí.

 • Breda & Weinstein – Opava, 10.00–12.00 hod.
 • Futurum Kolín – Kolín, 14.00–16.00 hod.
 • Galerie Šantovka – Olomouc, 10.00–12.00 hod.
 • Bondy Centrum – Mladá Boleslav, 10.00–12.00 hod.
 • Olympia Plzeň – Plzeň, 10.00–12.00 hod.
 • OC Nisa Liberec – Liberec, 10.00–12.00 hod.
 • Forum Nová Karolína – Ostrava, 13.00–15.00 hod.
 • Avion Shopping Park Brno – Brno, 10.00–12.00 hod.
 • Krakov – Praha, 10.00–12.00 hod.

Neváhejte a přijďte si za námi s dětmi zpestřit Den dětí i vy!

Další články

Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Portugalská vláda přijala opatření o povinnosti podrobit se po příletu do destinace testu na COVID-19, který je poskytován zdarma (do obdržení výsledku testu je nutné dodržet karanténu a zdržovat se pouze na pokoji).
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Připravujeme obnovení pátečních letů na ostrov Boa Vista a Sal již od 5. 2. 2021. Zde naleznete informace pro vstup na Kapverdské ostrovy.
Představujeme vám novinku v naší nabídce – Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím