ico ico ico ico
 

KYPERSKOU HISTORIÍ A PŘÍRODOU NA KOLE   přidat do oblíbených

Severní Kypr (roundtour) -  - KYPERSKOU HISTORIÍ A PŘÍRODOU NA KOLE
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

Cyklistika ostrovem

Praha – Besparmak – Cengizköy – St. Hilarion – Güzelyali – Praha

Program zájezdu

1. den: Praha – Larnaca /Ercan
Po příjezdu do Larnacy/Ercanu následuje transfer do severní části do hotelu Acapulco Beach s programem SOFT All Inclusive, ubytování, volný program a nocleh.

2. den: Besparmak
Program začne zlehka jízdou po hlavní cestě směr Nikosie, zastávka v restauraci Besparmak, z níž se nabízí jedinečné pohledy na pohoří Five Fingers Mountain. Cesta dále pokračuje úzkou asfaltovou cestou až k borovicovému lesu Alevkaya, skrz který panoramatická cesta dále pokračuje. Po příjemném pikniku následuje strmý sjezd cca 2,5 km k ruinám arménského kláštera. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.
Délka: 14 km, stoupání 640 m

3. den: Cengizköy – Yesirlmak
Jízda začíná u turistické kanceláře v regionu Cengizköy, odkud jedete 4 km do Gemikonagi, místa se starým přístavem, který byl v provozu do roku 1992 a sloužil převážně k exportu mědi. Pokračujete přes vesničku Yedidalga a po 12 km se zastavíte na kopci u Vuni palace (267 m). Po návštěvě pokračujete do vesničky Yesilirmak (17 km), která se nachází v nejzápadnější části S Kypru a je vyhlášená pro nejlepší chutě jahod, banánů a dalších druhů ovoce a zeleniny. Cesta zpět a návrat do hotelu.
Délka: 30 km, stoupání 140 - 267 m

4. den: St Hilarion
Po snídani odjezd na kouzelný den plný romantických tajů do Kyrenie a jejího okolí. Zdejší malebný přístav s jeho kouzelnou atmosférou Vás přímo vybízí k posezení v jedné ze zdejších kavárniček či restaurací. Budete mít možnost navštívit zříceninu hradu St. Hilarion, jenž byl prý inspirací k hradu v pohádce o Sněhurce od Walta Disneye. Zdejší obyvatelé říkají, že kdo nenavštíví zříceninu spolu s vesničkou Bellapais, jakoby zemi ani nikdy nepoznal. Výška 732 metrů a schody vedoucí do tří různých úrovní až do vrcholků, odkud se nabízí jedinečný výhled na celé pobřeží Kyrenie. Cesta pokračuje následně do opatství Bellapais, které bylo založeno ve 12. století našeho letopočtu a je považováno za mistrovské dílo gotického umění. Čeká vás také návštěva mohutného hradu s jeho muzeem lodních vraků, volný program. V odpoledních hodinách návrat do hotelu a volný program s využitím služeb hotelu.
Délka: 35 km, stoupání 850 m

5. den: volný program
Volný program s využitím služeb hotelu či odpočinek. Možnost fakultativních výletů.

6. den: "Staré pobřeží"
Jízda po staré cestě vedoucí podél pobřeží nabízející dechberoucí výhledy na okolní krajinu a pohoří. Cesta je částečně neupravená, z části tvořená asfaltem a místy překrytá novou silnicí. Úchvatná cesta podél pobřeží je lehká, mírně svažitá a nabízí se zde možnost i koupání ve zdejších vlnách.
Délka: 38 km, stoupání 55 m

7. den: Güzelyali – Sadrazamköy
Jízda začíná u pláže Güzelyali a vede do nejzelenější části celé oblasti, místa, kde se proplétají tradice, kultura i historie uprostřed pomerančových sadů a starých měděných dolů. Tento výjimečný celodenní výlet vás zavede nejen do romantické přírody, ale navštívíte také vesničku Kayalar a jiné.
Délka: 47 km, stoupání 77 m

8. den: Ercan / Larnaca – Praha
Volný program v hotelu. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Upozornění: Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků je 15 osob.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 7 nocí v 5* hotelu s programem SOFT All Inclusive v Kyrenii, zapůjčení cyklo vybavení po dobu programu, služby česky hovořícího průvodce během programu, služby dle programu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 990 Kč / pobyt / dospělá osoba (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby, vstupné do památek.

přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img img
img img
img img img
img img img
img img img
img img img img
img img img img
img
 
Kalkulace
19. 10. 2020 - 26. 10. 2020 8 dní / 7 nocí Odlet: Praha 04:05 - Larnaca 08:30 * Přílet: Larnaca 09:15 - Praha 12:00 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
4
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob : :
Věk dítěte v době návratu:
   
 
Pokoj Nezvoleno Ubytování: 19. 10. 2020 - 26. 10. 2020   Vyberte typ pokoje  
 
Strava služby dle programu   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za dospělou osobu: 32 990 Kč
Pro výslednou kalkulaci konečné ceny zájezdu musíte mít vybraný typ pokoje.


* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

Aktuální teplota: 25 °C
Měna: 1,00 lira = 3,67 Kč
 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cestovní kancelář Cena
 
19. říjen 2020 (pondělí) Odlet Přílet 8 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 2 osoby - bungalov Ano Eximtours 32 990 Kč
 
19. říjen 2020 (pondělí) Odlet Přílet 8 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 2 osoby - standard Ano Eximtours 34 080 Kč
 
19. říjen 2020 (pondělí) Odlet Přílet 8 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 1 osobu - bungalow Ano Eximtours 40 080 Kč
 
Fotogalerie
Severní Kypr (roundtour) -  - TO NEJLEPŠÍ ZE SEVERNÍHO KYPRU
 
services 7 nocí / 8 dní
services služby dle programu
services Odlet 26. 10. 2020 (Praha)
od 30 390 Kč
podrobnosti
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace