Villa Campanula je stylová vila se vším potřebným pro nezapomenutelnou dovolenou v Costa Adeje. Tato bíle natřená vila se čtyřmi ložnicemi na třech úrovních nabízí pohodlné a prostorné ubytování a k dispozici je také vyhřívaný* bazén. Venkovní terasa je ideální pro slunečné dny, k dispozici je přenosný gril pro stolování pod širým nebem. Uvnitř je nemovitost zařízena v moderním stylu s plně vybavenou kuchyní.
Pokud chcete cestovat ve větší skupině, pak je tato vila ideální volbou – nachází se v exkluzivním komplexu shodných vil, včetně Villa Acacia, Belladonna a Dahlia. Poloha těchto vilek nemohla být lepší, s výběrem obchodů, restaurací a velkým supermarketem hned přes ulici, zatímco úžasná pláž Fanabe a centrum letoviska Costa Adeje jsou vzdáleny necelých 15 minut chůze.
Do vily vede cesta široká 97 cm s 1 schodem. Vchodové dveře mají šířku 100 cm, dveře na terasu 83 cm. Venkovní strana je rovná s dlaždicemi a umělou trávou. K samotnému bazénu vede žebřík. V přízemí nejsou žádné ložnice ani koupelny. Do prvního patra vede 17 schodů, které jsou poměrně strmé a stáčí se v pravém úhlu. Dveře do dvoulůžkové ložnice jsou široké 60 cm a dveře do sprchy jsou také široké 60 cm. Dveře do kuchyně/jídelny jsou široké 70 cm a dveře do obývacího pokoje jsou široké 130 cm. *Upozorňujeme, že i když bylo vynaloženo veškeré úsilí k zajištění přesnosti poskytnutých informací, mohou se vyskytnout chyby, a pokud potřebujete zjistit podrobnější informace o vile, neváhejte nás kontaktovat.
Zpětné volání
Dotaz k zájezdu
<b>Kontaktujte nás</b>
Zájem o službu