Call Centrum841 115 115

 
 
ico ico ico ico
 

Šťastné týdny

Šťastné týdny

ŠŤASTNÉ TÝDNY NA LYŽÍCH

Máte rádi sníh a bílé hory? Výborně! Protože zimní sporty vás i nás baví. Vyberte si svou zimní dovolenou. Toto je váš ŠŤASTNÝ TÝDEN pro nákup vaší vysněné dovolené. Využijte speciálních slev – tentokrát pro lyžování v Alpách a na Slovensku. Slevy se týkají vybraných hotelů a destinací.

 

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH
Rozsáhlé kvalitní lyžařské areály ve vysoké nadmořské výšce, a to téměř za dveřmi dobře vybaveného apartmánu. Zde si užijí začátečníci, pokročilí lyžaři i rodiny s dětmi. Navíc úžasná gastronomie – vypravte se za zimní dovolenou do FRANCIE.

Perfektní manšestr, slunce a krásná příroda. Kvalitní sedačkové lanovky, pestrá paleta sjezdovek a široká nabídka ubytování. Lyžování v ITÁLII prostě musíte zažít.

Množství moderních lanovek i vleků, které na sebe navazují a nestojí se na ně fronty, rodinná atmosféra a pohoda, pestrá nabídka apres-ski aktivit včetně wellness. A velmi dobrá dostupnost - vydejte se za zimní zábavou do RAKOUSKA.

 

LYŽOVÁNÍ V TATRÁCH
Ubytování v příjemných a dobře vybavených hotelech, skvělá kuchyně, wellness, velmi příjemné ceny a žádná jazyková bariéra. Pohodové lyžování bez nutnosti výpravy do Alp – to je lyžování na SLOVENSKU.

 

FRANCIE
 
ITÁLIE
 
RAKOUSKO
 
SLOVENSKO
 

 
Podmínky akce:

  • Platí vždy pro rezervace provedené od pondělí 9. 10. 2017 02.00 h do neděle 15. 10. 2017 do 24.00 h.
  • Rezervace nemohou být prodlužovány.
  • K této nabídce lze využít všechny bonusy a výhody, které cestovní kancelář EXIM TOURS a.s. poskytuje svým klientům při nákupu first minute zájezdu, dle podmínek uvedených v katalogu (záloha 500 Kč/osoba).
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace