Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

Šťastné týdny

Šťastné týdny

Šťastný týden plný exotiky a cest k moři

Pouze do 7. 10. 2018

Že s posledními letními dny končí zábava? To u nás rozhodně neplatí! Buďte s námi veselí i na podzim a v zimě díky výhodám, které jsme pro vás připravili v rámci našeho „ŠŤASTNÉHO TÝDNE“. Do 7. 10. si u nás vyberete z ještě opravdu široké nabídky akčních leteckých zájezdů z katalogu EXOTIKA A V ZIMĚ K MOŘI a svůj sen si tak splníte mimořádně výhodně. Podívejte se, do kterých destinací vezmeme právě vás!

Bali od 26 971 Kč
Dominikánská republika od 31 541 Kč
Egypt od 11 216 Kč
Ekvádor od 56 463 Kč
Kapverdské ostrovy od 17 650 Kč
Katar od 24 967 Kč
Keňa od 26 563 Kč
Kuba od 29 891 Kč
Maledivy od 41 231 Kč
Mauricius od 45 285 Kč
Mexiko od 28 133 Kč
Panama od 32 096 Kč
Senegal od 26 434 Kč
Spojené arabské emiráty od 13 671 Kč
Srí Lanka od 38 104 Kč
Thajsko od 27 061 Kč
Vietnam od 28 970 Kč
Zanzibar od 26 177 Kč

Vydejte se s námi například za poklady Arabského poloostrova. V bohatých Spojených arabských emirátech se necháme okouzlit moderními velkoměsty Dubají či Abú Dhabí. V sousedním Kataru pak objevíme i další oslnivý květ pouště, působivou metropoli Dauhá.

Za neobvyklým dobrodružstvím se společně vydáme také do zemí okouzlující Afriky. Zatímco v Keni navštívíme ruiny bájného města Gede, v Senegalu na nás čeká výprava do džungle za domorodými kmeny nebo pozorování divokých zvířat při výletu na safari.

Tím ale s kouzlem Afriky ještě nekončíme. V zimě se s námi podíváte také na jedinečné ostrovy ležící kousek od tohoto nevšedního kontinentu. Mezi ně patří například Zanzibar vonící exotickou vanilkou, skořicí a hřebíčkem nebo výjimečný Mauricius, kde se vypravíme za bengálskými tygry, tradiční kulturou i úctyhodnými divy přírody.

Láká vás spíše dovolená v tajemných zemích vycházejícího slunce? Poleťte s námi prozkoumat třeba indonéský ostrov Bali, domov mystických bohů přírody, surfařský ráj a zemi plnou přírodního bohatství. Na Srí Lance naproti tomu trochu zvolníme, v klidu si vychutnáme kvalitní čaj z místních plantáží a důvěrně se seznámíme se zvířecími obyvateli sloního sirotčince.

Jestliže o dovolené v Asii sníte, ale jste více plážový typ, nezoufejte. V naší nabídce pro vás máme i odpočinkovou dovolenou v pravém tropickém ráji. V pikantním Thajsku si vychutnáte výhledy na majestátní skalní obry tyčící se do výšky nad tyrkysovou mořskou hladinu a koupání v křišťálově čisté vodě. Svěže zelený Vietnam vás pak přivítá svou lehkou zdravou kuchyní plnou vitamínů a přívětivou optimistickou náladou místních.

Pokud vás to v zimě za exotikou táhne naopak spíše na druhou stranu za Atlantik, máme pro vás celou řadu skvostných destinací v latinské Americe. Do metropole mayské civilizace Chichén Itzá a za luxusními plážemi v Cancúnu se společně vydáme v Mexiku. Rozmanité přírodní krásy od mořského dna a pláží na Galapágách po horské vrcholy v Quitu pak objevíme v jihoamerickém Ekvádoru. Tropická Panama nás pak během výletu po okolí uchvátí svezením v unikátním mezi-oceánském vlaku.

Lahodný rum, bělostné pláže s kokosovými palmami a osvěžení v tyrkysovém moři si ale plně vychutnáte hlavně na karibských ostrovech. Nechte s námi unést rytmy hravé salsy na koloniální Kubě či se společně vydejme po stopách objevitele Kolumba do hlavního města Dominikánské republiky.

Patříte-li ale mezi ty z nás, kteří v zimě vyhledávají spíše dovolenou plnou klidné relaxace co nejdále od rušné civilizace, pak s námi za odpočinkem poleťte na některé z oceánských souostroví. Máme pro vás připravené luxusní ubytování na exotických Kapverdách s plážemi pokrytými jemným pouštním pískem, akčními vodními sporty a čerstvými plody moře. Soukromí malých tropických ostrůvků, bělostný písek a koupání v azurovém moři plném barevných rybek i rozmanitých mořských živočichů vás zase dostane na půvabných Maledivách v Indickém oceánu. .

Během zimy se s námi ohřejete navíc také u blízkého moře ve vaší oblíbené letní destinaci. Pohodovou dovolenou s námi strávíte na slunných plážích vyhlášených egyptských oblastí Marsa Alam, Sharm El Sheikh nebo Hurghady. Vychutnáte si tu koupání v teplé mořské vodě a užijete si výlety za výjimečnými historickými památkami v Káhiře, Luxoru nebo Asuánu za příjemného počasí.

Tak co říkáte? Kam to táhne zrovna vás? Využijte výhod našeho ŠŤASTNÉHO TÝDNE i vy a splňte si letos svůj sen výhodně!

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace