Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

Šťastné týdny

Šťastné týdny

Šťastný týden pro nákup dovolené

Už jste se letos zasnili a představili si, jak jste přiletěli do krásného hotelu, kde jste se službou All Inclusive hodili všechny své všední starosti za hlavu, bosky se zabořili do hřejivého písku na pláži a pomalu došli až k průzračnému tyrkysovému moři, přičemž jste se zaposlouchávali do šumících palem okolo vás?

Tak proměňte tyto svoje cestovatelské sny ve skutečnost a vyrazte na svou dovolenou s dětmi, partnerem nebo přáteli. V rámci speciální akce "ŠŤASTNÉ TÝDNY" pro vás máme připraveny nabídky leteckých zájezdů za výhodné ceny, které budeme v rámci jednotlivých destinací postupně nabízet. Dopřejte si báječnou dovolenou u moře za skvělé akční ceny.

Sledujte průběžně tento web, aby vám neutekla dovolená u moře se slevou do destinace, která je vaším snem.

V týdnu 21. 5. – 27. 5. 2018 jdeme do finále ŠTASTNÝM TÝDNEM pro milovníky Tuniska a Egyptu.

Dovolená na ostrově Djerba

Dlouhé a široké pláže s jemným pískem, nedozírné tyrkysové i temně modré moře, omamná vůně jasmínu, palmové oázy i majestátné olivovníky a kvalitní a osvědčené hotely. Užijte si dovolenou s All Inclusive na ostrově, kde slunce svítí po celý rok – poleťte do Tuniska na DJERBU.

Dovolená v Sharm El Sheikh

Neopakovatelné bohatství podmořského života v Rudém moři, ráj pro milovníky šnorchlování i potápění, projížďky na velbloudech, výlety za krásnou přírodou do Národního parku Ras Mohamed či na Mojžíšovu horu a ke klášteru sv. Kateřiny. Vydejte se na dovolenou do Egypta do SHARM EL SHEIKH.

 

DJERBA
 
SHARM EL SHEIKH
 

Podmínky akce:

  • Platí vždy pro rezervace provedené od pondělí 21. 5. od 02.00 hod do neděle 27. 5. do 24.00 hod.
  • Závazná objednávka (Smlouva o zájezdu) musí být v rezervačním systému odeslána nejpozději v době platnosti rezervace.
  • Rezervace nemohou být prodlužovány.
  • K publikovaným cenám nelze využívat žádné další bonusy a výhody (vyjma finančního bonusu ze zákaznické karty a snížené zálohy), a žádné další slevy vyjma slev, které lze využít pro nabídky v režimu „Speciální nabídka a last minute“.
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace