Call Centrum841 115 115

 
 
ico ico ico ico
 

Šťastné týdny

Šťastné týdny

Šťastný týden pro nákup dovolené

Vážení klienti,

v rámci akce ŠŤASTNÉ TÝDNY máme pro období 19. 3. – 25. 3. 2018 pro naše klienty zvýhodněné nabídky vybraných hotelů v následujících destinacích:

Mezi písčitou pouští na severu a svěžím tropickým lesem na jihu se rozprostírá Senegal. Zcela oprávněně sem většina návštěvníků míří za krásnými plážemi. Dovolenou u moře vychutnáte v hotelových resortech nebo na výletě v některé z pobřežních rybářských vesnic, jejichž pláže jsou posety stovkami barevných pirog – domorodých kánoí vydlabaných z jediného kmene stromu.

Ostrovy Zeleného mysu jsou vzhledem ke své poloze v jižních pasátových mořích ideálním místem odpočinku u celoročně teplého moře. Vítr, slunce, relax a pohoda, i nekonečné písečné pláže s bělostným pískem. Výtečná kuchyně a vřelá atmosféra. To vše objevíte právě na Kapverdách.

Nejluxusnější stavby světa – a rovněž velmi kvalitní hotely, zábavní parky, umělé ostrovy, průzračné moře, pláže s jemným pískem a tradiční arabská kultura. Pohádkovou dovolenou, na kterou nezapomenete, prožijete ve Spojených arabských emirátech.

Země s bezpočtem památek a nabídkou mnoha skvělých zážitků. Objevte nádherné Rudé moře s bohatým podmořským životem, starověký Luxor a Karnak i pohřebiště v Údolí králů a královen. Baví vás šnorchlování a vodní sporty, nebo vás láká jízda v poušti – třeba na čtyřkolkách a v terénních vozech? Anebo máte rádi golf? Pak je Egypt vaše pravá volba.

SENEGAL
 
KAPVERDY
 
EMIRÁTY
 
EGYPT
 

Podmínky akce:

  • Platí vždy pro rezervace provedené od pondělí 19. 3. od 02.00 hod do neděle 25. 3. do 24.00 hod.
  • Závazná objednávka (Smlouva o zájezdu) musí být v rezervačním systému odeslána nejpozději v době platnosti rezervace.
  • Rezervace nemohou být prodlužovány.
  • K této nabídce lze využít všechny bonusy a výhody, které cestovní kancelář EXIM TOURS a.s. poskytuje svým klientům při nákupu first minute zájezdu, dle podmínek uvedených v katalogu (záloha 1500 Kč/osoba, parkování za zvýhodněné ceny, priority seat k zákaznické kartě na vybraných letech zdarma, 50% sleva na TPC na Kapverdy). K publikovaným cenám nelze využívat slevy, které nejsou uvedeny v katalogu.
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace