Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

Šťastné týdny

Šťastné týdny

Dělali jsme, co jsme mohli, ale každá akce jednou končí a nejinak tomu je i u Šťastných týdnů, kterých bylo tentokrát hned pět. Pokud jste si během ní nestihli vybrat vaši vysněnou dovolenou, tak se tím rozhodně nenechte odradit, protože stále pro vás máme horké tipy na strávení vaší pestré, zajímavé a bezstarostné dovolené. Začtěte se a posuďte sami. Na závěr ještě přidáváme náš TIP.

Užijte si pobyt u moře s All Inclusive – neopakovatelné bohatství podmořského života naleznete v Rudém moři v Egyptě. Vydejte se poznat zemi s rozmanitou a krásnou přírodou, s množství památek, zemi nezkaženou masovou turistikou – Albánii. Antické památky, bohatá historie s mýty a legendami a k tomu pestrá a zdravá kuchyně a skvělé víno – to vás čeká v Řecku a na jeho ostrovech (Korfu, Kos, Kréta, Lefkáda, Rhodos a Zakynthos), kam létáme z Prahy, z Brna i z Ostravy. Krásnou dovolenou si však užijete i u jezer v Itálii nebo na horách v Rakousku a na Slovensku. Symbolem rodinné dovolené s dětmi je bezesporu Bulharsko a na exotickou dovolenou zamiřte na Kapverdy.

Pokud vás baví poznávání a památky, zvolte některý z poznávacích zájezdů. Prožijte Island bez kompromisů, procestujte ostrov věčného jara – Madeiru nebo se vypravte na některý z Eurovíkendů, například do Petrohradu či Paříže.

Leteckou dovolenou operujeme z Prahy, Brna a z Ostravy, a to jak do blízkých destinací, jako je Mallorca, ale i do vzdálených, jakou je Senegal. Ale můžete se na dovolenou vypravit i autem a strávit ji třeba v Chorvatsku.

A slíbený TIP na závěr.

Hledáte cenově výhodnou dovolenou a neřešíte datum odletu? Podívejte se na pestrou celoroční nabídku last minute zájezdů. Pokud si nevyberete hned, nic se neděje. Můžete se přihlásit k odběru newletteru přes registrační formulář, který naleznete níže na této stránce. V něm si navolíte parametry dovolené podle vašich požadovaných preferencí a už vám žádná výhodná nabídka neunikne.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace