Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

TO NEJLEPŠÍ Z USA přidat do oblíbených

USA (roundtour) -  - TO NEJLEPŠÍ Z USA
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

Unikátní program, který spojuje turistické šlágry východu USA, včetně úchvatného New Yorku s omračující nádherou národních parků jihozápadu.

New York - Niagara Falls - Gettysburg - Washington D.C. - Annapolis - Philadelphia - Los Angeles - Grand Canyon - Las Vegas - San Francisco

Program zájezdu

1. Praha - New York
Odlet z Prahy do New Yorku, transfer do hotelu, volno, nocleh.

2. den: New York
Prohlídku města zahájíme plavbou a návštěvou Liberty Islandu se sochou Svobody a Ellis Islandu. Projdeme jižní Manhattan, uvidíme Wall Street s burzou cenných papírů, Trinity Church, Čínskou a Italskou čtvrť. Z Empire State Building vychutnáme panoráma města. Nocleh.

3. den: New York
Prohlídka oblastí Central Parku a Times Square. Zavítáme k Rockefellerovu centru, divadelní čtvrti a luxusním obchodům na Páté Avenue. Večer na Times Square vstřebáme atmosféru města. Nocleh.

4. den: New York - Niagara Falls
Přejezd státem New York. V podvečer příjezd k Niagarským vodopádům, ubytování, volný program. Nocleh v blízkosti Niagara Falls.

5. den: Niagara Falls - Harrisburg
Pěší výlet podél vodopádů s vyhlídkami na 55 metrů vysokou masu padající vody. Sílu běsnícího živlu znásobí plavba lodí do blízkosti vodní stěny směrem do Harrisburgu. Nocleh na trase.

6. den: Gettysburg - Washington D.C.
Návštěva Gettysburgu, kde se odehrála klíčová bitva občanské války mezi Severem a otrokářským Jihem. Příjezd do Washingtonu, D.C. a částečná prohlídka města. Večer možnost individuální návštěvy půvabné čtvrtě Georgetown s restauracemi, bary či pivnicemi. Nocleh ve Washington, D.C.

7. den: Washington D.C.
Prohlídka města. Podíváme se k Bílému domu, Kapitolu, monumentu prezidenta George Washingtona či památníku Abrahama Lincolna. Také navštívíme Arlingtonský hřbitov a další zajímavosti města včetně možnosti návštěvy některého z unikátních muzeí. Nocleh ve Washingtonu D.C.

8. den: Annapolis - Philadelphia
Odjezd do Annapolis, které díky stylu, historii a přímořskému rázu patří k nejhezčím městečkům v USA. Sídlí zde námořní akademie, k jejímž kadetům patří prezidenti, astronauti či členové komand SEALS. Zastávka u velkolepého mostu Chesapeake Bridge. Příjezd do Philadelphie, nocleh.

9. den: Philadephila - Los Angeles
Prohlídka centra Philadelphie s možnou návštěvou Independence Hall a zvonu Liberty – symbolu americké svobody. Transfer na letiště v New York a odlet do Los Angeles, nocleh.

10. den: Los Angeles - Hollywood
V kolébce filmového průmyslu navštívíme Chodník slávy, premiérové kino Mann’s Chinese Theatre, Financial Center, Beverly Hills, Venice Beach či předměstí boháčů Santa Monica. Nocleh v Los Angeles.

11. den: NP Joshua Tree
Prohlídka strhující rezervace žulových skal, zahrad kaktusů a lesů juk krátkolistých. Přejezd do Williams částečně po Route 66, která jako první spojila východ se západem USA. Nocleh ve Williams.

12. den: NP Grand Canyon
Odjezd k Velkému kaňonu – největší atrakci státu Arizona i celých USA. Fakultativně doporučujeme let nad touto gigantickou hříčkou přírody o délce 500 km, šířce 25 km a hloubce 1,5 km. Kolosální útvar vychutnáme z vyhlídek, případně se vydáme na pěší výlet po okraji. Přejezd do Page, nocleh.

13. den: NP Bryce Canyon
Prohlídka jezera Lake Powell a mohutné přehrady Glen Dam na řece Colorado. Návštěva Antilopího kaňonu (fakultativně), jenž si získá srdce každého fotografa. Příjezd do NP Bryce Canyon. Tato rezervace s rudými jehlany navažského vápence je považována za vrcholný kus čarovné přírody Utahu. Nocleh.

14. den: NP Zion - Las Vegas
Průzkum NP Zion, jehož krajinný vzorec určují hluboké kaňony a divoké říčky. Podnikneme pěší výlet k některému ze zajímavých míst parku. Přesun do Las Vegas – velkoměsta hazardu a oslnivých atrakcí. Projížďka po nejživější ulici, tzv. Stripu, spojená s návštěvou vybraného kasina a večeří. Ve zbytku dne volno za povzbudivého cinkotu mincí herních automatů. Nocleh v Las Vegas.

15. den: NP Death Valley - Údolí smrti
Putování NP Death Valley - Údolím smrti s nejnižším (- 86 m) a nejteplejším bodem západní polokoule. V roce 1913 zde byla naměřena rekordní teplota 57 stupňů Celsia ve stínu, o jeden více bylo pouze v Libyi v roce 1936. Zkusíme se vžít do pocitů prvních pionýrů, kteří v tomto ďábelském údolí sevřeném hroty vysokých hor hledali cestu do vysněné Kalifornie. Nocleh v Bakersfield.

16. den: NP Sequoia - lesní katedrály
Návštěva NP Sequoia s obrovitými sekvojemi, které se dožívají 3200 let a dorůstají do 100 m výšky. Král – General Sherman Tree – měří v obvodu 32 m a váží 1385 t. Nocleh ve Fresnu.

17. -18. den: San Francisco
Přejezd do San Francisca. Během dvou dnů návštěva většiny zajímavých míst města: Golden Gate Bridge, pitoreskní Čínské čtvrti, přístavní oblasti Fisherman’s Wharf i prudkých ulic Russian Hill. Svezeme se tramvají cable-car (fakultativně) a podnikneme plavbu v zátoce s výhledy na oba mosty a ostrov Alcatraz – pevnost, v níž byl vězněn mafián Al Capone. Nocleh v San Franciscu.

19. - 20.den: San Francisco - Praha
Transfer na letiště, odlet do Prahy - přílet do Prahy následující den.

Upozornění: Minimální počet pro realizaci zájezdu je 10 osob. Změna programu vyhrazena. V jarních měsících může být regulována plavba k Niagarským vodopádům (řešeno náhradním programem). Prohlídka New Yorku zpravidla pěšky a metrem – cca $3/os./jízda. V New Yorku při požadavku na pokoj s oddělenými lůžky účtován poplatek 890,– Kč/os. Hlavní zavazadlo při přeletu do Los Angeles zpoplatněno částkou 10-30/USD. Občané ČR nepotřebují při cestě do USA víza. Ta byla nahrazena elektronickým systémem cestovních autorizací (ESTA). Žádost podáte na: https://esta.cbp.dhs.gov. Registrace stojí 14 USD, a lze ji uhradit pouze platební kartou přes internetové rozhraní. Registraci může rovněž zajistit CK za 800,- Kč/os. O ESTA lze žádat pouze s biometrickým pasem. Autorizaci si zajistěte nejpozději tři dny před cestou
platí dva roky. Občané, kteří od března 2011 cestovali do Iránu, Iráku, Sýrie, Súdánu, Jemenu, Libye či Somálska nemohou o ESTA registraci žádat a musí požádat o turistické vízum. Nový pas bez razítek těchto zemí NEPOMŮŽE! Bezvízový styk se týká cest do USA na krátké turistické/obchodní pobyty, s délkou do 90 dní.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – USA – Praha s přestupem a místní přelet v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 18x ubytování dle programu v hotelech 3* bez stravy, 13x snídaně - v NY na Manhattanu + západní část okruhu, doprava a transfery (autobusy, mikrobusy, vozy) dle programu, vstupy dle programu do NP a do Gettysburgu, plavba k soše Svobody, na Ellis Island, pod Niagarské vodopády a v San Francisku ke Golden Gate Bridge, služby česky či slovensky hovořícího průvodce, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu), fakultativní služby a výlety, spropitné (orientačně 5 USD/den), vstupní autorizaci do USA - žádost podejte na adrese: https://esta.cbp.dhs.gov

přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img img
img img
img
 
Kalkulace
18. 7. 2020 - 6. 8. 2020 20 dní / 18 nocí Odlet: Praha 13:30 - New York 16:42 * Přílet: San Francisco 20:25 - Praha 19:45 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 18. 7. 2020 - 5. 8. 2020   Vyberte typ pokoje  
 
Strava služby dle programu   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 217 980 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 217 980 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

Měna: 1,00 USD = 25,00 Kč
 
 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cestovní kancelář Cena
 
18. červenec 2020 (sobota) Odlet Přílet 20 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 108 990 Kč
 
18. červenec 2020 (sobota) Odlet Přílet 20 dní Praha služby dle programu Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 142 890 Kč
 
Fotogalerie
USA (roundtour) -  - MĚSTA A PŘÍRODA VÝCHODU USA
 
services 8 nocí / 10 dní
services služby dle programu
services Odlet 18. 7. 2020 (Praha)
od 58 990 Kč
podrobnosti
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace