Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

POKLADY VIETNAMU + SAPA *** SLEVA přidat do oblíbených

Vietnam (roundtour) -  - POKLADY VIETNAMU + SAPA
tipEXIM T!P
qualityEXIM QUALITY
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

15 denní poznávací okruh Vietnamem

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy do Hanoje

2. den: přílet do Hanoje
Přílet do Hanoje. Vyzvednutí víza a transfer do hotelu se zastávkou na oběd (fakultativně). Odpoledne volný program.

3. den: Hanoj – Ha long - přenocování na lodi
Snídaně. Přejezd do světově známé zátoky Ha Long Bay, cestou můžete pozorovat pěstování rýže a každodenní vietnamský život. Nalodění, oběd na lodi a plavba po Halong Bay. Odpoledne odpočinek na lodi, občerstvení s ovocem. Ve večerních hodinách zakotvení v blízkosti Luon Cave, večeře na lodi. Nocleh na lodi.
Upozornění: změna programu nebo jeho zrušení vyhrazena v závislosti na počasí.

4. den: Ha long – Hanoj – Lao Cai/Sapa
Snídaně. Ráno budete moci pozorovat východ slunce z paluby. Plavba po zálivu Halong Bay mezi ostrovy, poté zpět do přístavu a návrat do Hanoje. Cestou zastávka v keramické dílně. Ve večerních hodinách odjezd vlakem přes noc na sever do Lao Cai.
Upozornění: změna programu nebo jeho zrušení vyhrazena v závislosti na počasí.

5. den: Lao Cai - Sapa
V ranních hodinách příjezd vlakem do Lao Cai. Transfer do Sapy na snídani a ranní sprchu. Celodenní návštěva Sapy a místního trhu, který je velkým zážitkem. Nocleh v Sapě.

6. den: Sapa - Hanoi
Po snídaní v hotelu výlet do údolí Muong Hoa s dlouhou procházkou polem a krásnou přírodou zakončenou návštěvou etnické vesnice Giang Ta Chai. Setkání s místními domorodci. Následuje cesta autobusem zpět do Hanoje. Nocleh v Hanoji.

7. den: Hanoi – celodenní okružní výlet
Snídaně. Celodenní prohlídka Hanoje – Temple of Literature, památník Ho Či Minh, Ho Či Minh Mausoleum zvenčí, Ho Či Minh’s Stilt House, Museum of Ethnology, Hoan Kiem Lake v srdci Hanoje, Tortoise Pagoda, Opera House, St Joseph’s Cathedral, Old Quarter – stará čtvrť s úzkými uličkami a obchůdky, kterou projedete v rámci prohlídky v rikšách. Večer představení tradičních vietnamských vodních loutek. Nocleh v Hanoji.

8. den: Hanoi - Hue
Snídaně v hotelu. Transfer na letiště v Hanoji a přelet do Hue. Po příletu prohlídka města s královským palácem a návštěva místního trhu Dong Ba. Lodní výlet na řece Huong, návštěva Thien Mu Pagoda a hrobky Tu Duc a Khai Dinha, které jsou místem pro meditaci, čtení a divadelní představení. Volný čas a nocleh v hotelu.
pozornění: cestou k hlavní komoře v hrobce Khai Dinha je 143 schodů.

9. den: Hue – Hoi An
Po snídani v hotelu přejezd do Hoi An, malebného přístavního města u známé pláže Cua Dai. Po příjezdu do Hoi An pěší prohlídka historické části Hoi An, ojediněle zachovalého města, které bylo prohlášeno kulturním bohatstvím UNESCO. Návštěva přístavu, kde kotví pestře pomalované lodě, rybího trhu. Lodní výlet po řece Thu Bon, návštěva keramické dílny a vesnice vyrábějící lodě. Nocleh v Hoi An.

10. den: Hoi An
Snídaně v hotelu. V dopoledních hodinách výlet do Ba Na Hills v blízkosti Danangu. Zde uvidíte scenérii ze "Zlatého mostu" ve výšce cca 150 metrů nad mořem. Po návratu z výletu volno. Nocleh v Hoi An.

11. den: Hoi An
Snídaně a individuální volno v Hoi An určené k relaxaci a odpočinku na pláži nebo u bazénu. Nocleh v Hoi An.

12. den: Hoi An – Da Nang – Ho Chi Minh City (Saigon)
Snídaně. Transfer na letiště do Da Nangu a let do Ho Chi Minhova města, neboli Saigonu. Půldenní prohlídka Saigonu. Návštěva historického centra, Reunification Palace (bývalý palác prezidenta jižního Vietnamu), Emperor of Jade Pagoda, katedrála Notre Dame a central Post Office – historická budova pošty. Prohlídka je zakončena návštěvou místního tržiště. Nocleh v Saigonu.

13. den: Delta Mekong
Po snídani výlet do delty řeky Mekong. Výlet lodí, cestou můžete obdivovat krásnou přírodu a život v místních rybářských vesničkách. Oběd v restauraci (v ceně). Návštěva zahrad s bonsajemi a orchidejemi, řemeslné dílny na zpracování kokosu. Pohoštění medovým čajem a sezónním ovocem za doprovodu lidového hudebního nástroje. Transfer zpět do Saigonu. Večer volný program. Nocleh v Saigonu.

14. den: Cu Chi tunely - odlet do Prahy
Snídaně v hotelu. Odjezd ze Saigonu k tunelům Cu Chi, které se používaly během vietnamské války. na zpáteční cestě oběd v místní restauraci (v ceně). Po návratu do Saigonu transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Upozornění: změna programu vyhrazena.

15. den: přílet do Prahy

Upozornění: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob. Platnost cestovního pasu – 6 měsíců po návratu z Vietnamu do ČR. Při objednání zájezdu nutné dodat kopii cestovního pasu.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – Vietnam – Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování ve 3* hotelech se snídaní, v Hoi An ubytování ve 4* hotelu se snídaní, transfery dle programu, 2 místní přelety, vstupné v rámci programu, jízdenka vlakem Hanoj-Lao Cai v kupé pro 4 osoby, česky nebo slovensky mluvící průvodce, zvací dopis na základě kterého obdržíte po příletu do Vietnamu vízum, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený poplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), vízum 25 USD/osobu (platí se na letišti po příletu do Vietnamu), spropitné pro řidiče a průvodce.

přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img img
img img
img
 
Kalkulace
2. 10. 2020 - 16. 10. 2020 15 dní / 12 nocí Odlet: Praha 15:55 - Hanoj 13:15 * Přílet: Ho Ci Minovo M. 23:55 - Praha 13:00 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 3. 10. 2020 - 15. 10. 2020   Vyberte typ pokoje  
 
Strava snídaně   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 143 580 Kč
Sleva celkem: -27 200 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 116 380 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním. Proběhl přesný výpočet, ze zobrazené ceny je platná sleva odečtena.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

Aktuální teplota: 30 °C
Měna: 1 000,00 VND = 1,06 Kč
 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cestovní kancelář Cena
 
2. říjen 2020 (pátek) Odlet Přílet 15 dní Praha snídaně Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 58 190 Kč
 
2. říjen 2020 (pátek) Odlet Přílet 15 dní Praha snídaně Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 67 880 Kč
 
Fotogalerie
Vietnam (roundtour) -  - POKLADY VIETNAMU
 
services 10 nocí / 13 dní
services snídaně
services Odlet 14. 11. 2020 (Praha)
od 54 690 Kč
podrobnosti
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace