Call Centrum255 787 787

 
 
ico ico ico ico
 

POKLADY VIETNAMU *** SLEVA přidat do oblíbených

Vietnam (roundtour) -  - POKLADY VIETNAMU
tipEXIM T!P
qualityEXIM QUALITY
Pořádající CK: Eximtours
 
Informace o zájezdu
 

13 denní poznávací okruh Vietnamem

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy do Hanoje

2. den: přílet do Hanoje
Přílet do Hanoje. Po vyzvednutí víza a přivítání místním průvodcem, následuje transfer do hotelu se zastávkou na oběd (fakultativně). Odpoledne volný program.

3. den: Hanoj – celodenní okružní výlet
Snídaně. Celodenní prohlídka Hanoje – Temple of Literature, památník Ho Či Minh, Ho Či Minh Mausoleum zvenčí, Ho Či Minh’s Stilt House, Museum of Ethnology, Hoan Kiem Lake v srdci Hanoje, Tortoise Pagoda, Opera House, St. Joseph’s Cathedral, Old Quarter – stará čtvrť s úzkými uličkami a obchůdky, kterou můžete projet v rámci prohlídky v rikšách. Večer představení tradičních vietnamských vodních loutek. Nocleh v Hanoji.

4. den: Hanoj – Ha long – přenocování na lodi
Snídaně. Přejezd do známé zátoky Ha Long Bay, cestou můžete pozorovat pěstování rýže a každodenní vietnamský život. Nalodění, oběd na lodi a plavba po Halong Bay. Odpoledne odpočinek na lodi. Ve večerních hodinách zakotvení v blízkosti Luon Cave, večeře a nocleh na lodi.
Upozornění: změna programu nebo jeho zrušení vyhrazena v závislosti na počasí.

5. den: Ha long – Hanoj – Hue
Snídaně na lodi. V ranních hodinách budete moci pozorovat východ slunce z paluby. Plavba po zálivu Halong Bay mezi ostrovy, poté návrat zpět do přístavu. Návrat do Hanoje. Cestou zastávka v keramické dílně. Odpoledne přelet do Hue, transfer do hotelu a ubytování.
Upozornění: změna programu nebo jeho zrušení vyhrazena v závislosti na počasí.

6. den: Hue – Hoi An
Snídaně v hotelu. V dopoledních hodinách pěší prohlídka města. Plavba lodí po řece Huong. Cestou navštívíte jednu z nejznámějších památek – věž Thien Mu Pagoda a hrobky King Tu Duc a Khai Dinh, které jsou místem pro meditace, čtení a divadelní představení, dále pak královský palác. Odpoledne přejezd do Hoi An, malebného přístavního města u známé pláže Cua Dai. Nocleh v hotelu v Hoi An.
Upozornění: cestou k hlavní komoře v hrobce Khai Dinha je 143 schodů.

7. den: Hoi An
Snídaně v hotelu. V dopoledních hodinách výlet do Ba Na Hills v blízkosti Danangu. Zde uvidíte scenérii ze "Zlatého mostu" ve výšce cca 150 metrů nad mořem. Odpoledne pěší prohlídka historické části Hoi An, ojediněle zachovalého města, které bylo prohlášeno kulturním bohatstvím UNESCO. Návštěva přístavu, kde kotví pestře pomalované lodě, rybího trhu. Lodní výlet po řece Thu Bon, návštěva keramické dílny a vesnice vyrábějící lodě. Nocleh v hotelu.

8. den: Hoi An
Snídaně a individuální volno v Hoi An určené k relaxaci a odpočinku na pláži nebo u bazénu.

9. den: Hoi An
Snídaně a individuální volno v Hoi An, určené k relaxaci a odpočinku na pláži nebo u bazénu. Fakultativně možno navštívit My Son – hinduistický chrámový komplex. Počátky výstavby zdejších staveb spadají do 4. století. Oblast byla důležitým kulturním centrem říše Čampa. Pozůstatky chrámových budov tvoří důležitou součást vietnamských památek a spadají pod UNESCO.

10. den: Hoi An – Da Nang – Ho Chi Minh City (Saigon)
Snídaně. Transfer na letiště do Da Nangu a let do Ho Chi Minhova města, neboli Saigonu. Půldenní prohlídka Saigonu. Návštěva historického centra, Reunification Palace (bývalý palác prezidenta jižního Vietnamu), Emperor of Jade Pagoda, katedrála Notre Dame a Central Post Office – historická budova pošty. Prohlídka je zakončena návštěvou místního tržiště. Nocleh v Saigonu.

11. den: výlet do Delty Mekong
Po snídani výlet do delty řeky Mekong. Výlet lodí, cestou můžete obdivovat krásnou přírodu a život v místních rybářských vesničkách. Oběd v restauraci (v ceně). Návštěva zahrad s bonsajemi a orchidejemi, řemeslné dílny na zpracování kokosu. Pohoštění medovým čajem a sezónním ovocem za doprovodu lidového hudebního nástroje. Transfer zpět do Saigonu. Večer volný program. Nocleh v Saigonu.

12. den: Cu Chi tunely a odlet do Prahy
Snídaně v hotelu. Odjezd ze Saigonu k tunelům Cu Chi, které se používaly během vietnamské války. Na zpáteční cestě oběd v místní restauraci (v ceně). Po návratu do Saigonu transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

13. den: přílet do Prahy

Upozornění: změna programu vyhrazena.

Upozornění: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 10 osob. Platnost cestovního pasu – 6 měsíců po návratu z Vietnamu do ČR. Při objednání zájezdu nutné dodat kopii cestovního pasu.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha – Vietnam – Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování ve 3* hotelech se snídaní, v Hoi An 4 noci ubytování ve 4* hotelu se snídaní, transfery dle programu, 2 místní přelety, vstupné v rámci programu, česky nebo slovensky mluvící průvodce, zvací dopis na základě kterého obdržíte po příletu do Vietnamu vízum, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený poplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), vízum 25 USD/osobu (platí se na letišti po příletu do Vietnamu), spropitné pro řidiče a průvodce.

přidat do oblíbených 
 
Maximální obsazenost pokojů
img img
img img
img
 
Kalkulace
14. 11. 2020 - 26. 11. 2020 13 dní / 10 nocí Odlet: Praha 15:30 - Hanoj 12:40 * Přílet: Ho Ci Minovo M. 23:55 - Praha 12:55 * Transfer z/na letiště v cíli zájezdu: Ano
 
2
Počet osob 2 osoby   Vyberte počty osob :    
 
Pokoj Pokoj pro 2 osoby Ubytování: 15. 11. 2020 - 25. 11. 2020   Vyberte typ pokoje  
 
Strava snídaně   Vyberte typ stravy  
 
 
Konečná cena za uvedené osoby 134 780 Kč
Sleva celkem: -25 400 Kč
CENA CELKEM 2 osoby: 109 380 Kč
Detail kalkulace
Informace k letu

Cena je již konečná a celková za všechny osoby v uvedeném typu pokoje s uvedeným stravováním. Proběhl přesný výpočet, ze zobrazené ceny je platná sleva odečtena.
* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit

Aktuální teplota: 30 °C
Měna: 1 000,00 VND = 1,06 Kč
 
Nejbližší termíny zájezdu do tohoto hotelu (* Zobrazované časy letů jsou pouze orientační a mohou se měnit)
Filtrovat termíny Počet dní Doprava Typ stravování Pokoj Transfer Cestovní kancelář Cena
 
14. listopad 2020 (sobota) Odlet Přílet 13 dní Praha snídaně Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 54 690 Kč
 
14. listopad 2020 (sobota) Odlet Přílet 13 dní Praha snídaně Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 63 580 Kč
 
1. únor 2021 (pondělí) Odlet Přílet 13 dní Praha snídaně Pokoj pro 2 osoby Ano Eximtours 54 890 Kč
 
1. únor 2021 (pondělí) Odlet Přílet 13 dní Praha snídaně Pokoj pro 1 osobu Ano Eximtours 63 780 Kč
 
Fotogalerie
Vietnam (roundtour) -  - POKLADY VIETNAMU + SAPA
 
services 12 nocí / 15 dní
services snídaně
services Odlet 2. 10. 2020 (Praha)
od 58 190 Kč
podrobnosti
 
 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace