ico ico ico ico
 

Vládní opatření

Mílí zákazníci,

jak jste již byli informování, platí na základě opatření vlády České republiky ze dne 13. 3. 2020 zákaz vycestování mimo ČR. Je tedy zřejmé, že po dobu trvání tohoto nařízení nebude možné zájezdy s odlety v nejbližším období realizovat. Již jsme oznámili, že nebudou realizovány zájezdy s odlety do 22. 3. 2020 a do 29.3.2020. Toto období nyní prodlužujeme na odlety s termínem do 12.4. 2020.

Prosíme Vás, naše zákazníky, abyste nám poskytli čas a vyčkali, až Vás bude kontaktovat některý z našich operátorů. Vzhledem k této bezprecedentní situaci Vás prosíme o shovívavost. Naši zaměstnanci postupně obvolávají všechny klienty, kterých se toto opatření uzavření hranic v souvislosti s jejich dovolenou týká, Potřebujeme však určitý čas k tomu, abychom všechny klienty kontaktovali, a abychom zrealizovali následné administrativní kroky.

Současně prosíme o trpělivost zákazníky, kteří mají naplánované své odlety až po 12. 4. 2020 – prosíme Vás, abyste v tuto chvíli zájezdy nerušili – pokud by opět došlo k situaci, že nebudeme moci realizovat zájezdy na základě nařízení vlády České republiky, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se společně na dalším postupu. Prosíme i ty z Vás, kteří máte zakoupeny své zájezdy na letní sezónu 2020: buďte, prosím, trpěliví, své zájezdy nerušte. Věříme, že společně najdeme řešení, které Vám bude vyhovovat, v tuto chvíli ale musíme přednostně odbavit zákazníky, jejichž zájezdy nelze z důvodu opatření vlády České republiky realizovat.

Děkujeme za Vaši trpělivost, spolupráci i podporu, kterou nám vyjadřujete. Pevně věříme, že Vám budeme moci opět brzy nabídnout Vaši vysněnou dovolenou.

Současně připomínáme, že provozovny cestovní kanceláře EXIM Tours jsou uzavřeny. Jsme Vám k dispozici prostřednictvím našeho call centra 255 787 787 pondělí-pátek: 08:00-18:00.

EXIM Tours a.s.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace