1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Nejhezčí dárek k Vánocům? Dovolená

Nejvyšší čas na nákup poukazu! Nadělte pod stromeček to nejkrásnější

Pátek, 9.12.2022

Nejvyšší čas na nákup poukazu! Nadělte pod stromeček to nejkrásnější

Dokážete si představit krásnější vánoční balíček než ten, který obsahuje společně strávený čas, nové zážitky a zároveň odpočinek na pohádkovém místě? U EXIM tours můžete vašim blízkým jako vánoční dárek koupit nejen konkrétní zájezd, ale i dárkový poukaz ve vámi zvolené hodnotě.

Dárek bez obav s garancí vrácení peněz

Bojíte se nevhodného dárku? Nemusíte!
Jedině u nás můžete v rámci naší first minute nabídky zájezd zdarma zrušit až měsíc před zahájením zájezdu nebo změnit 10 dní před odletem.
Storno zdarma*
pouze u nás
Změna zdarma*
bez udání důvodu
Super slevy,
děti zdarma

Vyřešte dárky online z pohodlí domova

*Detailní podmínky k bezplatné změně a stornu zájezdu.
Výjimky z bezplatného storna a změny zájezdu se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.

Další články

Poleťte v lednu na dovolenou a začněte nový rok 2023 u moře. Vybírejte ze široké nabídky zájezdů do exotických destinací. Přinášíme vám i tipy na výlety.
Během zájezdu na Tenerife si užijete překrásné pláže, četná obchodní centra a řadu zábavních parků včetně zoologických zahrad, ve kterých nechybí živá vystoupení kosatek a delfínů. Přečtěte si, co dělat a co vidět na dovolené na Tenerife.
Přemýšlíte, že byste letos Vánoce či Silvestr prožili mimo ČR a nejlépe někde v teple? Máme pro vás tipy na nejlepší destinace a zájezdy na sváteční dovolenou. Také vám prozradíme, jak se slaví Vánoce v exotice.
Vyberte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst světa, ať už vás láká relaxace na pláži nebo poznávání památek, místní kultury či přírodních krás. Máme pro vás tipy na nejlepší hotely.
Nenechte si utéct nejlepší ceny, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 31. 12. 2022. Nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Spatřete na vlastní oči nejhezčí místa Zanzibaru a inspirujte se tím nejlepším, co na Zanzibaru stojí za to vidět a zažít, ať už vás láká relaxační nebo aktivní dovolená.