1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Nejhezčí valentýnský dárek? Dovolená!

Nejhezčí valentýnský dárek? Dovolená!

Pátek, 28.1.2022

Nejhezčí valentýnský dárek? Dovolená!

Dokážete si představit romantičtější valentýnský balíček než ten, který obsahuje společně strávený čas, nové zážitky a zároveň odpočinek na krásném místě?
U EXIM tours můžete vaší lásce jako valentýnský dárek koupit nejen klasický dárkový poukaz na dovolenou ve vámi zvolené hodnotě, ale rovnou i konkrétní zájezd.

Dárek bez obav s garancí vrácení peněz

Bojíte se nevhodného dárku? Nemusíte! V rámci naší first minute nabídky zaplatíte nyní pouze nejnižší zálohu. 
Ještě měsíc před zahájením zájezdu se můžete společně s obdarovaným rozhodnout, zda na dovolenou skutečně odcestujete, nebo budete chtít vrátit peníze.

Vyřešte dárky online z pohodlí domova

Další články

Během zájezdu na Attiku budete relaxovat na dlouhých písečných plážích, spatříte místa legendárních antických bitev a nikdy to nebudete mít daleko za poklady hlavního města Athén. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Attice.
Nenechte si utéct nejvyšší slevy, výhodu děti zdarma, nejnižší zálohu, možnost bezplatného storna a změny zájezdu a další benefity k nákupu dovolené do 30. 9. Ať už vás lákají blízká moře či exotika, nyní máme nejlepší výběr a ceny zájezdů!
Jih Řecka ukrývá region plný nádherných pláží, klidných letovisek a turistických zajímavostí v čele s takřka nekonečným množstvím antických památek. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Peloponésu.
Podívejte se, proč si na dovolenou vybrat řeckou Lefkadu, které letovisko je to pravé pro vás a inspirujte se našimi tipy na nejkrásnější místa Lefkady, jež stojí za vidění.
Santorini slibuje mnohem víc než krásné pláže. Sněhově bílé kykladské domky na vrcholku strmých útesů, kráter utopené sopky, místa z dob antiky i středověku a slaďoučké víno. Inspirujte se, jak si užít nejromantičtější dovolenou vašeho života.
Africký klenot Tunisko, to nejsou jenom báječné pláže u Středozemního moře a nekonečné písky Sahary. Inspirujte se našimi tipy na největší přírodní krásy a užijte si dovolenou naplno.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím