1. Eximtours.cz
  2. Informace pro klienty

Informace pro klienty

Vaše nejčastější dotazy

Informace o nákupu dovolené, platbách, vstupních dokladech, pojištění, letu, ubytování a stravování. Přečtěte si odpovědi na nejčastější dotazy klientů k zájezdům.

Průvodce zájezdem od A do Z

Všechny důležité informace na jednom místě. Jak na výběr zájezdu, přípravu na dovolenou, na co myslet před cestou, vše o check-inu, výletech a další rady a tipy.

Cestovní pojištění

Zdraví je na prvním místě a při jeho ochraně neděláme kompromisy. Doporučujeme vám kvalitní cestovní pojištění s širokým rozsahem pojistné ochrany.

Informace na cestu

S námi se na cestách neztratíte. Poradíme vám, kde parkovat na letišti, zprostředkujeme nadstandardní servis na palubě i nonstop Travel Asistenta pro pomoc na cestě.

Mango club pro děti

Dovolená, co má šťávu! Náš Mango club s usměvavými animátory se postará o pobyt plný zábavy a dobrodružství nejen dětem, ale klidně celé rodině.

Poukázky

Akceptujeme zaměstnanecké poukázky i benefity. A nabízíme dárkové vouchery na zájezdy. Udělejte blízkým radost tím nejkrásnějším dárkem – dovolenou podle jejich přání.

Vstupní a pobytové poplatky

Informace o poplatcích do nejoblíbenějších destinací přehledně na jednom místě. Podívejte se, zda se vás týká poplatek za vízum nebo pobytová či turistická taxa.

Všeobecné podmínky k zájezdu

Platební podmínky, cena zájezdu, práva a povinnosti zákazníka, pojištění, odstoupení od smlouvy, změny a rušení zájezdu a další nezbytné všeobecné podmínky.

Ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí a dbáme na ochranu vašich osobních údajů v souladu s obecně závaznými právními předpisy. Přečtěte si o nich více.

Užitečné dokumenty

Přepravní podmínky jednotlivých leteckých společností, informace k poškozeným nebo ztraceným či vykradeným zavazadlům a další užitečné formuláře.

Klub Motion pro dospělé

V animačním programu Motion vás čeká pestrá nabídka aktivit. Nemusíte se tak bát, že byste se na dovolené nudili, program je opravdu nabitý!

Informace o letištích

Poradíme vám, jak se dostat na letiště a jak je to s parkováním, také se dozvíte užitečné informace o službách letiště a mnoho dalšího.