Dovolená s golfem

Objevte krásy světových greenů během dovolené u moře

Golf v Egyptě

Kolébka nejstarší civilizace světa, země faraonů, pyramid a sfing, několika tisíci lety historie poznamenané Káhiry, mohutných sloupů, obelisků, zdí a soch chrámových měst Karnaku, Luxoru, Edfu a Kom Omba, bájné „říše mrtvých” v Údolí králů a královen, zádušních chrámů, životadárné řeky Nilu a nejkrásnějšího města na jeho břehu, Asuánu, neopakovatelné atmosféry bazarů. Díky těmto turisticky nesmírně atraktivním místům se Egypt stal hitem posledních let. Jen několik desítek kilometrů od monumentálních památek se na pobřeží Rudého moře nacházejí velmi kvalitní golfová hřiště renomovaných architektů. Chcete-li se seznámit s historií dávných časů a zároveň zrelaxovat své síly při hraní golfu, pak je Egypt tím pravým místem pro vás.

Golf v Tunisku

Starobylé Kartágo, půvabné město Sidi Bou Said, koloseum El Jem, berberské obydlí v Matmatě, písečné duny nekonečné Sahary, dlouhé karavany velbloudů, solná jezera, datlové oázy, pohoří Atlas, posvátné město Kairouan, moderní hotelové komplexy, dlouhé písečné pláže, průzračně čisté moře, prvotřídní mezinárodní kuchyně, služby na vysoké úrovni. Takto známe Tunisko snad všichni. V posledních letech se však v této zemi velice rychle rozvíjí i golfový průmysl. Hlavně v zimních měsících bývá na zdejších golfových hřištích velice rušno a doporučujeme zarezervovat si hrací časy předem. Hřiště jsou na velmi dobré úrovni co do kvality i služeb. To samé můžeme říci i o ubytovacích kapacitách. Dosažitelnost Tuniska, cca 2,5 hodiny letu, z něho dělá golfovou destinaci budoucnosti.

Golf na Kapverdských ostrovech

Stovky kilometrů úžasných pláží s jemným zlatým i černým vulkanickým pískem, průzračné moře, vlny a barevný podmořský život, zajímavá kreolská kultura, unikátní příroda, originální kuchyně s portugalskými i brazilskými vlivy a letní teploty se svěžím vánkem po celý rok – proto lidé jezdí na Kapverdy. Díky prvnímu otevřenému golfovému hřišti na ostrově Sal se k těmto důvodům přidávají také golfové zážitky v úchvatných scenériích. Golf & Country Club Viveiro se nachází přímo vedle hotelů Melia Dunas Beach Resort a Sol Dunas. Z ostatních hotelů ostrova Sal je golfové hřiště dosažitelné do 5 minut taxíkem.