Dominikánská republika

Dovolená na nejkrásnějších plážích světa

  1. Eximtours.cz
  2. Dominikánská republika

Vlajka Chorvatska

   VÍTEJTE V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE!


Dominikánská republika je tropickou perlou v srdci Karibiku. Ostrov Hispaniola, ležící v těsné blízkosti obratníku Raka, má po celý rok velice příjemné klima a zajímavou koloniální historii. „Ráj na zemi“ – právě tak ho nazval samotný Kryštof Kolumbus.

Dominikánská republika se rozkládá ve východní části ostrova a pyšní se nejkrásnějšími plážemi s jemným pískem, mořem jedinečných barev, kokosovými palmami a nedotčenou tropickou vegetací. Třešničkou na dortu je lahodná kuchyně, která nezklame žádného gurmána. Vychutnejte si všechna lákadla dovolené v Dominikánské republice.

Tropická pláž v Dominikánské republice

6 důvodů, proč na dovolenou do Dominikánské republiky

  1. Pláže oceňované jako jedny z nejkrásnějších na světě,
  2. slunce a vyhřáté moře v kterémkoliv ročním období,
  3. na Karibik velmi příznivé ceny,
  4. dech beroucí tropická příroda,
  5. koloniální historie a památky,
  6. a hlavně pohodová atmosféra znějící rytmy merengue.
Pobřeží Dominikány
Náš tip: Láká vás dovolená Dominikánské republice? U nás si můžete vybrat z široké nabídky zájezdů za skvělou cenu. Využijte také zvýhodněných cen first minute či last minute zájezdů do Dominikánské republiky.

Kam na dovolenou do Dominikánské republiky?

Nejoblíbenějším letoviskem je živá Punta Cana na východě. Kromě nádherných pláží v čele se slavnou Bavaro tady máte na dosah ruky vše, co byste si jen mohli přát. Zábavní podniky, sportovní centra, obchody, vynikající restaurace i rušné bary. Perfektně vybavenými letovisky jsou také Bayahibe a La Romana na jihu, které leží v obklopení nádherné přírody a jsou rájem pro fanoušky potápění a šnorchlování. Nedaleké letovisko Boca Chica díky své poloze v zálivu zaručuje klidnou hladinu moře a minimální hloubku, takže je parádní volbou pro rodiny s dětmi. Poloostrov Samaná na severovýchodě je vyhledávaným místem nejenom kvůli krásným plážím, ale hlavně kvůli panenské přírodě.

Otázky a odpovědi k dovolené v Dominikánské republice

Proč jet na dovolenou do Dominikánské republiky?
Čím je Dominikánská republika známá?
Pro koho je určena dovolená v Dominikánské republice?

Mapa - Dominikánská republika


Nejlépe hodnocené hotely - Dominikánská republika