Punta Cana

Objevte s námi to nejkrásnější, co Punta Cana nabízí.

VÍTEJTE V PUNTA CANA!

Lokalita Punta Cana byla ještě nedávno neznámou částí pobřeží na jihovýchodě ostrova, zarostlou bambusovými houštinami a z větší části nedostupnou. Turistický potenciál nabízejí zejména překrásné bělostné pláže. Celá oblast zaznamenala v posledních letech bouřlivý rozvoj. Na pláži Bávaro v letovisku Punta Cana se nachází přes 40 rozsáhlých turistických komplexů, jež nesou nejpřísnější měřítka. Celá 30kilometrová pláž je ideálním místem pro všechny druhy vodních sportů a pro večerní romantické procházky. Punta Cana se díky nádherné pláži a úrovni turistických služeb stala jedním z nejvyhledávanějších letovisek v celém Karibiku. Miliony návštěvníků láká na bohatý noční život, tyrkysové moře a luxusní hotely nabízející ten největší komfort, který od dovolené očekávají.

Dominikánská republika

Za návštěvu jistě stojí místní zábavný park MANATÍ s minizoologickou a botanickou zahradou. Milovníci zvířat uvítají možnost přímého kontaktu s delfíny či tuleni v rámci programu v Dolphin Island, Dolphin Explorer či v novém Dolphin Discovery. Aktivním a dobrodružným turistům lze doporučit atrakce parků: Bavaro Adventure Park nebo Scape Park Cap Cana. Skvělou atrakcí je také vyhlídkový let helikoptérou nad celou oblastí. Pro ty, kteří ani v noci nechtějí zahálet, jsou zde k pobavení vyhlášené noční kluby a diskotéky, mezi něž patří: ORO, Mangu, Jewel, Imagine nebo Coco Bongo.

CESTOVNÍ DOKLADY

Při turistických cestách do Dominikánské republiky není vyžadováno pro držitele cestovních pasů ČR vstupní vízum. Po příletu na cílové letiště je třeba zakoupit tzv. turistickou kartu za cenu 10 USD v hotovosti/osoba včetně dětí. Kartu je třeba vyplnit podle vzoru, který je součástí vašich cestovních dokladů, a její vrácenou část uschovat pro odjezd ze země. Cestovní pasy musí být platné po dobu pobytu a odletu ze země. Dominikánské pohraniční orgány požadují samostatné cestovní dokumenty – pasy s aktuální fotografií – i pro děti. Držitelé cestovních dokladů jiných států než ČR jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu.

Dominikánská republika  Dominikánská republika

CENA ZAHRNUJE

V ceně zájezdu je zahrnuto: letecká doprava Praha – Punta Cana– Praha v turistické třídě včetně letišt­ních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 9 denního zájezdu 7 nocí, v případě 10 denního zájezdu 8 nocí, v případě 11 denního zájezdu na 9 nocí, v případě 12 denního zájezdu 10 nocí, v případě 13 denního zájezdu 11 nocí), služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, stravování dle programu a vybraného hotelu, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/ pobyt/dítě do 18 let, fakultativní služby, vstupní vízum / turistická karta v ceně 10 USD splatná v hotovosti na místě.

Upozornění - dítě do dovršení dvou let platí pouze jednorázový manipulační poplatek 1 990 Kč (není-li v ceníku uvedeno jinak).

  LETOVISKA A ZAJÍMAVÁ MÍSTA

Punta Cana - Playa Baváro
Lokalita Punta Cana byla ještě nedávno neznámou částí pobřeží na jihovýchodě ostrova, zarostlou bambusovými houštinami a z větší části nedostupnou. Turistický potenciál nabízejí zejména překrásné bělostné pláže. Celá oblast zaznamenala v posledních letech bouřlivý rozvoj. Na pláži Bávaro v letovisku Punta Cana se nachází přes 40 rozsáhlých turistických komplexů, jež nesou nejpřísnější měřítka. Celá 30 kilometrová pláž je ideálním místem pro všechny druhy vodních sportů a pro večerní romantické procházky. Punta Cana se díky nádherné pláži a úrovni turistických služeb stala jedním z nejvyhledávanějších letovisek v celém Karibiku. Miliony návštěvníků láká na bohatý noční život, tyrkysové moře a luxusní hotely nabízející ten největší komfort, který od dovolené očekávají.

UMÍSTĚNÍ HOTELŮ

Punta Cana

Mapa - Punta Cana


Nejlépe hodnocené hotely - Punta Cana

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím