First minute Léto 2024

Prohlédněte si first minute dovolenou s odlety z Ostravy. Zaleťte si do oblíbených destinací, např. Španělska, Turecka, Řecka, Tuniska, Egypta nebo Bulharska. Zájezdů z tohoto letiště je opravdu mnoho, stačí si vybrat podle vašeho gusta.
Načítám...

Široká nabídka leteckých zájezdů s odletem z Ostravy

Díky včasnému nákupu získáte first minute slevu i další výhody a navíc budete vybírat z nejširší nabídky kvalitních hotelů. Objednejte si first minute zájezd z letiště v Ostravě a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

 Z Ostravy odlétáme celkem do 19 destinací a nově nabízíme 4 odletová místa: řecký Thassos, Černou Horu, španělskou Costa CaliduMarmaris na Egejské riviéře v Turecku. Neváhejte a rezervujte si first minute zájezd z letiště Ostrava co nejdříve a ušetřete. Později už mohou být nejatraktivnější nabídky vyprodané!
Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze. Nabídka platí do 29. 2. 2024 a neplatí pro zájezdy Dynamix.
 
*Výše uvedené nabídky platí vždy pro 1 osobní automobil a pro odlety 1. 5. – 31. 10. 2024 při zakoupení leteckého charterového pobytového zájezdu z nabídky na Léto 2024 do 29. 2. 2024. Ceník naleznete zde.
 **Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (bezplatná změna platí pouze v případě objednaného cestovního pojištění). Více informací ve Všeobecných obchodních podmínkách.
​***​Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.
****Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.
*****Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.

Co vás zajímá

Nevíte si rady s výběrem first minute? Podívejte se na často
kladené dotazy a najděte odpověď na svoji otázku.

Co když se změní situace a budu chtít zájezd změnit nebo zrušit?
Když zruším zájezd, vrátíte mi peníze?
Jak je to s platbou zálohy a doplatkem zájezdu u first minute zájezdů?
Jaké jsou možnosti úhrady zájezdu?
Jaké cestovní pojištění si mám sjednat na dovolenou?
Kdy a jak obdržím pokyny k odletu?
Co potřebuji k odbavení?

Nevybrali jste si letecký zájezd z Ostravy?

Mrkněte se na dovolenou s odletem z letiště v Brně.