First minute Léto 2024

Prohlédněte si first minute dovolenou s odlety z Ostravy. Zaleťte si do oblíbených destinací, např. Španělska, Turecka, Řecka, Tuniska, Egypta nebo Bulharska. Zájezdů z tohoto letiště je opravdu mnoho, stačí si vybrat podle vašeho gusta.

Neváhejte a rezervujte si first minute zájezd z letiště Ostrava co nejdříve a ušetřete. Později už mohou být nejatraktivnější nabídky vyprodané!
Načítám...

Široká nabídka leteckých zájezdů s odletem z Ostravy

Oíky včasnému nákupu získáte first minute slevu i další výhody a navíc budete vybírat z nejširší nabídky kvalitních hotelů. Objednejte si first minute zájezd z letiště v Ostravě a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.
Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze. Nabídka neplatí pro zájezdy Dynamix.
* Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (bezplatná změna platí pouze v případě objednaného cestovního pojištění). Změna zájezdu zdarma se nevztahuje na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech. Výjimky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.
​**​Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více. Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.
 
***Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.

Co vás zajímá

Nevíte si rady s výběrem first minute? Podívejte se na často
kladené dotazy a najděte odpověď na svoji otázku.

Co když se změní situace a budu chtít zájezd změnit nebo zrušit?
Když zruším zájezd, vrátíte mi peníze?
Jak je to s platbou zálohy a doplatkem zájezdu u first minute zájezdů?
Jaké jsou možnosti úhrady zájezdu?
Jaké cestovní pojištění si mám sjednat na dovolenou?
Kdy a jak obdržím pokyny k odletu?
Co potřebuji k odbavení?

Nevybrali jste si letecký zájezd z Ostravy?

Mrkněte se na dovolenou s odletem z letiště v Brně.