First minute Léto 2024

  1. Eximtours.cz
  2. First minute
  3. Odlety České Budějovice
Vyberte si first minute dovolenou s odlety z Českých Budějovic. Zaleťte si do oblíbených dovolenkových destinací, jako jsou řecké ostrovy KrétaRhodos, španělská Mallorca nebo Burgas v Bulharsku.

Neváhejte a rezervujte si first minute zájezd z letiště České Budějovice co nejdříve a ušetřete. Později už mohou být nejlepší termíny vyprodané!

Nabídka destinací s odletem z Českých Budějovic

Díky včasnému nákupu získáte first minute slevu i další výhody a navíc budete vybírat z nejširší nabídky kvalitních hotelů. Objednejte si first minute zájezd z letiště v Českých Budějovicích a dopřejte si relax na pláži!
Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze. Nabídka platí do 31. 12. 2023 a neplatí pro zájezdy Dynamix.

*Výše uvedené nabídky platí vždy pro 1 osobní automobil a pro odlety 1. 5. – 31. 10. 2024 při zakoupení leteckého charterového pobytového zájezdu do 31. 12. 2023 z nabídky na Léto 2024.
**Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (bezplatná změna platí pouze v případě objednaného cestovního pojištění). Více informací ve Všeobecných obchodních podmínkách.
​***​Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.
****Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.
 *****Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.

Co vás zajímá

Nevíte si rady s výběrem first minute? Podívejte se na často
kladené dotazy a najděte odpověď na svoji otázku.

Co když se změní situace a budu chtít zájezd změnit nebo zrušit?
Když zruším zájezd, vrátíte mi peníze?
Jak je to s platbou zálohy a doplatkem zájezdu u first minute zájezdů?
Jaké jsou možnosti úhrady zájezdu?
Jaké cestovní pojištění si mám sjednat na dovolenou?
Kdy a jak obdržím pokyny k odletu?
Co potřebuji k odbavení?

Nevybrali jste si letecký zájezd z Českých Budějovic?

Mrkněte se na dovolenou s odletem z letiště Praze.