Jsme EXIM TOURS

S námi máte celý svět na dosah ruky

Jsme nejenom cestovní kancelář. Jsme váš průvodce světem cestování. Ať právě sníte o vytoužených prázdninách, vybíráte si zájezd, užíváte si dovolenou nebo řešíte jakoukoliv situaci na cestách, jsme tu pro vás.

 

Naše nabídka je stvořená z vašich snů

S EXIM tours můžete vyrazit na prázdniny do Středomoří, relaxovat na nejkrásnějších plážích světa daleko v exotice, objevovat nepoznané kouty planety během poznávacího zájezdu, zaletět si na víkend do nejhezčích evropských metropolí, udělat si prázdniny v Česku, lyžovat nejen z alpských vrcholků nebo vyrazit autem po Evropě. S EXIM tours můžete kamkoliv.

Víme, že krásná dovolená nemusí být drahá

Naším posláním je poskytnout vám nezapomenutelné zážitky a odpočinek od běžných starostí za přijatelnou cenu. Vždy nám šlo o to, aby dovolená byla dostupná pro každého. Při zachování vysoké kvality služeb a nadstandardní úrovně ubytovacích zařízení nabízíme výhodné ceny zájezdů, na které dosáhnou mladé páry, rodiny s dětmi, senioři i jednotlivci. V naší nabídce však najdete i luxusní dovolenou pro nejnáročnější klienty. Všechny hotely pečlivě vybíráme na základě mnohaletých znalostí místních poměrů a ve spolupráci s osvědčenými zahraničními partnery.

Nejlepší ceny
při zachování vysoké kvality
8  mil.
spokojených klientů
Jedna z největších
cestovek v ČR

Jsme jedna z největších cestovních kanceláří v Česku

Dovolenou pro vás zařizujeme již od roku 1993. Během naší existence jsme se postupně vypracovali na jednu z největších cestovních kanceláří u nás. Působíme nejen v České republice, ale také v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku. Od roku 2011 jsme součástí DER Touristik a.s. – největší středoevropské skupiny v oboru cestovního ruchu s obratem více než osmi miliard korun. Pod křídly mimořádně silného majitele společně fungujeme s nejoblíbenějšími značkami na trhu českého cestovního ruchu.

REWE DER Touristik
FischerNEV-DAMAeTravelPRIVILEQ