Dovolená nejen u moře

Nejoblíbenější destinace, kvalitní hotely, skvělé ceny

  1. Eximtours.cz
  2. Pobytové zájezdy

Vybavte si jakou barvu má moře, jak zní jeho šum, jak slaně chutná mořská voda a jak chladí v horkých dnech.
Už se vidíte na dovolené na pláži? Pro pohodovou dovolenou je zájezd k moři vždy dobrou volbou. Vyberte si pobytový zájezd do jedné z oblíbených přímořských destinací s celou rodinou.

Pobytové zájezdy - léto 2024

Tak jako k létu patří slunce, k prázdninám patří dovolená. Vyberte si z našich pobytových zájezdů do nejoblíbenějších destinací, ať už vás láká dovolená u moře, jezera, v přírodě nebo ve městě. Nabízíme vám výhodné pobytové zájezdy za nejlepší first minute či last minute ceny.

S dětmi se vám bude líbit koupání v moři třeba v pohodovém Bulharsku a Egyptě, antickém Řecku, kouzelné Itálii a Turecku nebo v temperamentním Španělsku. Vyberte si destinaci snů, pobytová dovolená u moře už volá!
 
Načítám...

Pobytové zájezdy - zima 2023/24

Vydat se můžete i za teplem do exotiky v zimních a jarních měsících. Ve všech destinacích pro vás máme pohodlné ubytování se stravováním od snídaní až po all inclusive. Využít můžete také výhodné ceny zájezdů na last minute.

Kromě dovádění v moři a stavění hradů z písku můžete podniknout celou řadu nezapomenutelných výletů za památkami a krásnou přírodou, navštívit pozůstatky majestátních staveb či poznávat místní kulturu. Zaleťte si přímým letem do Dominikánské republiky, Vietnamu nebo na Kubu. Tropickou dovolenou si můžete užít i na Maledivách, Kapverdách, Keni či Zanzibaru.
Načítám...