First minute Léto 2024

 

Využijte nejvyšší slevy a další skvělé benefity!

Právě teď je nejlepší doba zakoupit si dovolenou na léto 2024. Díky naší first minute nabídce si můžete vybírat z nejoblíbenějších hotelů a termínů letních prázdnin, které bývají vyprodné co nejdříve. Další nabídky zájezdů budeme postupně doplňovat, ty nejlepší jsou však k dispozici už teď. Včasným nákupem se navíc k ničemu nezavazujete. First minute zájezd je možné zrušit nebo změnit zdarma* bez udání důvodu. Dalším velkým beneifitem je, že nyní zaplatíte tu nejnižší zálohu. Neváhejte a objednejte si first minute zájezd co nejdříve a ušetřete. 
Storno ZDARMA
Záloha jen 990 Kč
Nejvyšší slevy
Dítě ZDARMA

Proč si vybrat dovolenou už nyní?

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze. Nabídka neplatí pro zájezdy Dynamix.
*Zájezd je možné zdarma zrušit 45–⁠30 dní před odletem či změnit do 10 dnů před odletem (bezplatná změna platí pouze v případě objednaného cestovního pojištění). Změna zájezdu zdarma se nevztahuje na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech. Výjimky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.
​**​Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více. Benefit "dítě zdarma" platí u vybraných zájezdů.
***Výše uvedené nabídky platí vždy pro 1 osobní automobil a pro odlety 1. 5. – 31. 10. 2024 při zakoupení leteckého charterového pobytového zájezdu z nabídky na Léto 2024 do 31. 10. 2023. Ceník naleznete zde.
 ****Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít pro lety na pravidelných linkách. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.

Létáme z celé ČR

Co vás zajímá

Nevíte si rady s výběrem first minute? Podívejte se na často
kladené dotazy a najděte odpověď na svoji otázku.

Co když se změní situace a budu chtít zájezd změnit nebo zrušit?
Když zruším zájezd, vrátíte mi peníze?
Jak je to s platbou zálohy a doplatkem zájezdu u first minute zájezdů?
Jaké jsou možnosti úhrady zájezdu?
Jaké cestovní pojištění si mám sjednat na dovolenou?
Kdy a jak obdržím pokyny k odletu?
Co potřebuji k odbavení?