Zima u moře a v exotice 2022/2023

Objednejte včas a ušetříte!


Nejlepší slevy a benefity právě teď!

Jedině při objednávce zájezdu do 31.12. 2022 zaplatíte nejnižší zálohu a zajistíte si nejlepší cenu vaší zimní dovolené u moře či v exotice. Včasný nákup vás k ničemu nezavazuje. Zájezd můžete zdarma změnit ještě 10 dní před odletem nebo zrušit 45-30 dní před odletem a my vám vrátíme všechny peníze.* Máte tak maximální flexibilitu ve výběru za nejlepší cenu.
Nejvyšší first
minute slevy
Nejnižší záloha
990 Kč na osobu

Storno nebo
změna zájezdu zdarma*

1 dítě zdarma
další ubytování zdarma**

Využijte 50% slevu na doplňkové služby či sedadlo zdarma

Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky (držitele zákaznické karty EXIM tours) na vybraných letech mimo pravidelné linky. Služba Travel Plus Comfort se slevou 50 % platí pouze pro Senegal a Kapverdy.

Kde vás v zimě čeká slunce a teplé moře?

*Storno ZDARMA ještě 30 dnů před odletem (v rozmezí 45-30 dní před odletem), výjimky z možnosti storna a změny zájezdu zdarma se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.
Změna ZDARMA do 10 dnů před odletem je možná pouze v případě objednaného cestovního pojištění a nevztahuje se na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech.

**Benefit dítě zdarma se nevztahuje na zájezdy do exotických destinací.

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody first minute budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím
Jsme součástí REWE Group a její divize DER Touristik, největší středoevropské skupiny v cestovním ruchu.