Zima u moře a v exotice 2023/2024

  1. Eximtours.cz
  2. First minute
  3. Zima u moře a v exotice 2023/24

Kde vás v zimě čeká slunce a teplé moře?

Načítám...

Výhody pro vaši zimní dovolenou

*Benefit "dítě zdarma" lze uplatnit pouze u vybraných zájezdů do Egypta.
**Storno ZDARMA ještě 30 dnů před odletem (v rozmezí 45–⁠30 dní před odletem), výjimky z možnosti storna a změny zájezdu zdarma se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.
Změna ZDARMA do 10 dnů před odletem je možná pouze v případě objednaného cestovního pojištění a nevztahuje se na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech.
***Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s cestovní kanceláří FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít na pravidelných letech. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody jsou platné při nákupu do 31. 10. 2023 (s výjimkou nejnižší zálohy 990 Kč na osobu v platnosti POUZE DO 30. 9. 2023) a budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze. Nabídka neplatí pro zájezdy Dynamix.