Last minute exotika

Využijte skvělých last minute slev, ať už se chcete ohřát v exotice nebo u blízkých moří.

  1. Eximtours.cz
  2. Last Minute
  3. Last minute exotická dovolená

Aktuální last minute nabídka

Nejoblíbenější destinace na last minute

Načítám...
Rádi byste se na poslední chvíli vydali na dovolenou na bílou pláž lemovanou palmami a omývanou azurovým mořem? Připravili jsme pro vás širokou nabídku last minute zájezdů do exotiky za skvělé ceny. Kromě koupání a jedinečných výletů za poznáním a zábavou si na last minute dovolené v každé z našich destinací dopřejete také blahodárný odpočinek v komfortních hotelech a necháte hýčkat své chuťové buňky lahodnými pokrmy místních kuchyní třeba v rámci all inclusive

Třeba vás zaujmou za last minute ceny naše 3 destinace bez přestupů - oblíbená Dominikánská republika (Punta Cana a Bavaro), exotický Vietnam (Phu Quoc) nebo překrásná Kuba (Cayo Santa María a Varadero).

Nejlepší nabídky se skvělými benefity

Vysoké last
minute slevy
Změna zájezdu
zdarma*
Seating 
zdarma
**
Travel Comfort
Plus
za polovinu***

*Výjimky s možností změny zájezdu zdarma se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami. Změna ZDARMA do 10 dnů před odletem je možná pouze v případě objednaného cestovního pojištění a nevztahuje se na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech.

**Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s cestovní kanceláří FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít na pravidelných letech. Platí pouze na zájezdy s odletem za 30 dní a více.

***Sleva 50 % na službu Travel Plus Comfort platí pro všechny lety do Senegalu a na Kapverdy při zakoupení více než 30 dní před odletem.

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze.