Last minute exotika a v zimě k moři

Využijte skvělých last minute slev, ať už se chcete ohřát v exotice nebo u blízkých moří.

  1. Eximtours.cz
  2. Last Minute
  3. Last minute exotika a v zimě k moři

Aktuální last minute nabídka

Zavřít

Zvolte destinace

Zavřít

Doprava

Zavřít

Termín a délka

Zavřít

Zadejte obsazenost

Smazat pokoj

Počet cestujících 1. pokoj

Věk dětí

1. dítě
2. dítě
3. dítě
4. dítě
5. dítě
Zavřít

Strava

Zavřít

Vzdálenost od moře

Zavřít

Vzdálenost od letiště

Zavřít

Úroveň hotelu

za osobu za všechny
Zobrazit méně filtrů
Načítám...

Nejoblíbenější destinace na last minute

Načítám...
Rádi byste se na poslední chvíli vydali na dovolenou na bílou pláž lemovanou palmami a omývanou azurovým mořem? Připravili jsme pro vás širokou nabídku zimních last minute zájezdů do exotiky i k blízkým mořím za skvělé ceny. Kromě koupání a jedinečných výletů za poznáním a zábavou si na last minute dovolené v každé z našich destinací dopřejete také blahodárný odpočinek v komfortních hotelech a necháte hýčkat své chuťové buňky lahodnými pokrmy místních kuchyní třeba v rámci all inclusive.

Nejlepší slevy a benefity platí do 31. 12.

Vysoké last
minute slevy
Storno nebo
změna zájezdu zdarma*
Nejnižší záloha
990 Kč na osobu

Využijte 50% slevu na doplňkové služby či sedadlo zdarma

Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky (držitele zákaznické karty EXIM tours nebo klienty, kteří v posledních 3 letech alespoň jednou cestovali s CK FISCHER či NEV-DAMA) na vybraných letech mimo pravidelné linky. Služba Travel Plus Comfort se slevou 50 % platí pouze pro Senegal a Kapverdy.

*Storno ZDARMA ještě 30 dnů před odletem (v rozmezí 45-30 dní před odletem), výjimky z možnosti storna a změny zájezdu zdarma se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami.
Změna ZDARMA do 10 dnů před odletem je možná pouze v případě objednaného cestovního pojištění a nevztahuje se na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech.

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze.