Thajsko

Vychutnejte si pikantní dovolenou v Thajsku s příchutí exotiky

Vlajka

Vítejte v Thajsku! 

Království sněhobílých pláží, buddhistických chrámů a exotické divočiny, to je Thajsko. Země úsměvů, jak je právem nazývána, se rozprostírá v srdci poloostrova Zadní Indie a na stovkách ostrovů rozesetých po třpytivém Andamanském moři a Thajském zálivu. Pokud očekáváte více než jen odpočinkovou dovolenou, Thajsko vás nezklame. V zemi mnoha tváří můžete prožít všechna lákadla exotické dovolené od koupání a potápění v průzračném moři přes dobrodružné výlety do džungle až po bujarou zábavu v turistických centrech.
 Krabi, Thajsko
Chrám Wat Arun v Bangkoku
Náš tip: Láká vás dovolená v Thajsku? U nás si můžete vybrat z široké nabídky zájezdů za skvělou cenu. Využijte také zvýhodněných cen first minute či last minute zájezdů do Thajska.

6 důvodů, proč na dovolenou do Thajska

  • Pláže jako vystřižené z exotického katalogu,
  • teplo a vyhřáté moře v kterémkoliv ročním období,
  • vyhlášená thajská kuchyně,
  • bohatá historie a nezaměnitelná kultura,
  • exotická příroda se stovkami národních parků a tropických druhů rostlin a živočichů,
  • příznivé ceny zájezdů, místních služeb i jídla.

Kam na dovolenou do Thajska?

Nejoblíbenějšími letovisky Thajska jsou živá Pattaya na východním pobřeží Thajského zálivu se známou Pattaya Beach a nevyčerpatelnými možnostmi zábavy a Krabi na jihozápadě země v obklopení nádherných ostrůvků v čele se slavnými Phi Phi a Koh Lantou. Dalšími populárními místy na dovolenou plnou bílých pláží jsou ostrovy Koh Samui a Koh Chang v Thajském zálivu či Phuket v Andamanském moři. Pokud vás více než relaxace pod kokosovými palmami láká poznávání, vydejte se do kosmopolitní metropole Bangkok, která žije pulzující atmosférou 24 hodin denně.

Otázky a odpovědi o dovolené v Thajsku

Proč jet na dovolenou do Thajska?
Kam se vydat do Thajska na dovolenou?
Čím je Thajsko známé?

Mapa - Thajsko


Nejlépe hodnocené hotely - Thajsko