Nejkrásnější pláže v Thajsku

Thajsko je oblíbeným cílem plážové dovolené. Ať už míříte na některý z thajských ostrovů nebo do oblíbených destinací u thajského pobřeží, můžete se těšit na bílý písek, palmy plné kokosů a tyrkysové moře. Které z thajských pláží jsou nejhezčí?

Nejlepší thajské pláže

Koh Samui: Chaweng a Lamai Beach

Nejslavnější a zřejmě i nejkrásnější pláží na Koh Samui je Chaweng Beach s bílým pískem, pozvolným vstupem do tyrkysového moře a korálovými útesy. Chaweng je ideální pláží, pokud chcete mít všechno, co byste jen na relaxační dovolené mohli potřebovat – restaurace, koktejlové bary i spoustu možností zábavy. Pokud ale hledáte klidnější pláž, nominujeme pro vás jako nejkrásnější na ostrově Lamai Beach. Lamai se krásou vyrovná své slavnější sestře a je ideální pro zamilované páry.
Chaweng Beach

Khao Lak: Nang Thong

Khao Lak je synonymem nádherných pláží obklopených bohatou tropickou vegetací a fascinujícího potápění. Tou vůbec nejhezčí pláží oblasti je označována Nang Thong Beach. Krásná Nang Thong leží jižně od centra Khao Lak, pyšní se zlatavým pískem a po západu slunce se stává vyhledávaným místem nočního života. Někdy je Nang Thong (stejně jako další menší pláže této oblasti) považována za součást hlavní pláže Khao Lak. Ať tak či tak, jedno je jisté – v Khao Lak si každý najde svůj kousek „ráje“ znějící šuměním moře.

Phuket: Kata a Karon Beach

V případě Phuketu není jednoduché vybrat nejkrásnější pláž. Phuketských pláží aspirujících na vítězku v soutěži krásy je totiž hned několik. Kata Beach (rozdělená na Velkou Katu a Malou Katu) láká na bělostný písek, průzračně čisté moře a poklidnou atmosféru, vedlejší Karon Beach kromě toho vábí ještě na potápění u korálového útesu. Nejoblíbenější pláží Phuketu je Patong Beach, která však víc než svou krásou přitahuje turisty umístěním na pobřeží rušného města plného barů a zábavních podniků, v němž najdou všechno, na co si jen vzpomenou.
Nang Thong Beach
Kata Beach

Koh Chang: Hat Sai Kaew Beach

Přestože Koh Chang nabízí spousty nádherných pláží, naše volba vítězky je jasná. Nejkrásnější pláží Koh Changu vyhlašujeme Hat Sai Kaew Beach neboli White Sand Beach. Jak název napovídá, písek na této pláži je oslnivě bílý a ostře kontrastuje se zelenými palmami, které pláž lemují. Hat Sai Kaew Beach je však díky své kráse poměrně rušná. I přesto ji někteří považují za jednu z desítky nejkrásnějších pláží světa.

Pattaya: Jomtien Beach

Za nejkrásnější pláž Pattaye mnozí považují Jomtien Beach, která leží asi 4 km jižně od centra města. Jomtien Beach se pyšní světlým jemným pískem a v jejím dosahu najdete obchody, restaurace i možnosti zábavy. Díky úctyhodné délce 6 km si tu na své přijdou turisté hledající klid stranou davů i lidé upřednostňující bohaté plážové zázemí a život.
Hat Sai Kaew Beach
Jomtien Beach


 
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím