Letní dovolená u moře

Nejoblíbenější destinace, kvalitní hotely a skvělé ceny

  1. Eximtours.cz
  2. Pobytové zájezdy
  3. Pobytové zájezdy - léto

Tak jako k létu patří slunce, k prázdninám patří dovolená. Vyberte si z našich pobytových zájezdů do nejoblíbenějších destinací, ať už vás láká dovolená u moře, jezera, v přírodě nebo ve městě. Nabízíme vám výhodné pobytové zájezdy za nejlepší first minute či last minute ceny.

S dětmi se vám bude líbit koupání v moři třeba v pohodovém Bulharsku a Egyptě, antickém Řecku, kouzelné Itálii a Turecku nebo v temperamentním Španělsku. Vyberte si destinaci snů, pobytová dovolená u moře už volá!
 

Odlety ze 6 letišť v ČR

Největší výběr destinací

Načítám...

Vytěžte maximum z vaší letní dovolené s našimi benefity!

Seating ZDARMA
pro stálé zákazníky*
 
Travel Plus Comfort
se slevou 50 %**
*Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit platí při zakoupení zájezdu více než 30 dní před odletem na vybraných letech společnosti SW. 
**Sleva 50 % platí na VIP servis - Travel Plus Comfort (zajištění salónku, rozšířený catering včetně nápojů, vyšší váhový limit pro zavazadla a další výhody). Benefit platí při zakoupení zájezdu více než 30 dní před odletem na letech do Senegalu a na Kapverdy.