1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Exotika bez mezipřistání: užijte si Vietnam, Kubu a Dominikánskou republiku

Exotika bez mezipřistání: užijte si Vietnam, Kubu a Dominikánskou republiku

Úterý, 27.6.2023

Exotika bez mezipřistání: užijte si Vietnam, Kubu a Dominikánskou republiku

Zapomeňte na hodinová čekání na letištích a vyrazte s námi na exotickou dovolenou bez složitého přestupování. Dopřejte si jedinečnou cestu na palubě luxusních letadel nabízejících pohodlný a především rychlejší let. Do destinace přiletíte naprosto odpočinutí a připravení si užít nezapomenutelné chvíle na bílých plážích obklopených křišťálově modrým mořem.

Jakým letadlem poletíte a na co se v něm můžete těšit?

Nejmodernější Airbusy A350-900 jsou maximálně přizpůsobeny tak, aby pro vás nebyl dálkový let utrpením, ale naopak cestou plnou zábavy a maximálního komfortu. Na palubě letadla na vás čekají široká sedadla, Wi-fi připojení, větší panoramatická okna, čisté a nové prostředí, inovativní osvětlení i mnohem větší úložné prostory oproti klasickým letadlům.
Airbus A350-900
Moderní letoun
Let bez přestupů
Španělská letecká společnost World2Fly, která tyto Airbusy vlastní, myslela při výrobě především na ekologický provoz a životní prostředí. Díky aerodynamickým materiálům se během letu spotřebuje daleko méně paliva – až o 25 % oproti současnému standardu. Společnost navíc využívá moderní technologie, s jejichž pomocí se stane několikahodinové cestování daleko příjemnějším. Moderní filtrační systém zaručuje v kabině letadla neustálou obnovu vzduchu, tím pádem se budete cítit méně unavení, předejdete bolesti hlavy a celkově se lépe vypořádáte s časovým posunem. Airbus má také nově vyvinuté motory zajišťující nízkou hladinu hluku (jen 59 dB), za což vám vaše uši poděkují.

Už víte, jaké pohodlí a komfort vás na palubě čeká. Abyste se však za letu nenudili, před každým sedadlem najdete k dispozici bohatý systém palubní zábavy s přibližně 200 hodinami filmů, hudby, audioknih i her. Na hlad v letadle také zapomeňte. Až vám vyhládne, můžete si objednat občerstvení z palubního lístku nebo si počkejte na tříchodové exkluzivní menu se svačinou či snídaní; pro uhašení žízně si vyberte z velkého výběru nealkoholických i alkoholických nápojů, které vám přinese usměvavý personál.
Zábava na palubě
Občerstvení během letu
Vše pro maximální pohodlí
Airbusy A350-900 budou létat z Prahy přímo bez přestupů od konce října 2023 do třech exotických destinací. Na vietnamský ostrov Phu Quoc, do dominikánské Punta Cany a kubánské Santa Clary.

Největší vietnamský ostrov Phu Quoc

Phu Quoc je překrásný ostrov ležící na jihozápadě Vietnamu patřící mezi nejhezčí dovolenková místa v celé Asii. Skrytý ráj, jehož součástí je ještě dalších 21 menších ostrůvků, láká své návštěvníky na bílé písečné pláže, tyrkysové moře i nezapomenutelné západy slunce. Jednou z nejvýznamnějších turistických přírodních krás tohoto „Perlového ostrova“, jak se mu přezdívá, je bezpochyby Národní park Phu Quoc. Z velké části tropický prales zaujímá rozlohu více než 31 000 hektarů a nabízí návštěvníkům pohled na krásné vodopády, zelené lesy i ohrožené druhy rostlin a živočichů.
Phu Quoc
Plantáže s pepřem, Phu Quoc
Bílé písečné pláže na Phu Quoc
Letovisko Phu Quoc nabízí turistům kromě své autenticity a přírody také luxusní resorty a SPA, možnosti nákupů, noční vyžití, asijskou kuchyni plnou čerstvých mořských plodů, zábavní parky pro rodiny s dětmi i nejdelší lanovou dráhu na celém světě.

Během vašeho pobytu prozkoumejte odlehlé pláže a skryté zátoky na severu ostrova poskytující naprosté soukromí, místní kulturu obyvatel, rybářské vesničky, trhy i plantáže s různými druhy kvalitního pepře. Najdete zde mimo jiné spoustu možností pro vodní aktivity. Vyzkoušejte šnorchlování, potápění, windsurfing nebo si pronajměte loď a vydejte na plavbu kolem ostrova. Phu Quoc je vhodný pro všechny, kteří hledají odpočinek a relaxaci a zároveň dobrodružství a objevování.
Nejdelší lanovka světa, Phu Quoc
Největší vietnamský ostrov Phu Quoc
Zábavní parky pro rodiny s dětmi
Náš tip: Chcete-li Vietnam poznat od A až po Z, pak se podívejte na náš 11denní poznávací zájezd Grand tour Vietnamem.

Oblíbená Punta Cana v Dominikánské republice

Láká vás dovolená na pobřeží karibských pláží s bílým pískem, ubytování v luxusních hotelových resortech a bohatý noční život? Pokud ano, tak je zájezd do letoviska Punta Cana na východním pobřežíDominikánské republice pro vás správnou volbou. A jestli se řadíte mezi náročnější klienty, i v tomto případě vsaďte na dovolenou právě zde. Tento plážový ráj v srdci Karibiku je turisty velice oblíbený, protože má vskutku co nabídnout.
Punta Cana
Fauna v Punta Caně
Luxusní středisko Punta Cana
Luxusní Punta Cana a její severní část Bavaro jsou místa, kde byly ještě nedávno pouze dlouhé písečné pláže obklopené palmami, tabákové plantáže a neprostupné džungle. Dnes v tomto středisku najdete perfektně vybavené hotelové resorty nabízející all inclusive s příchutí dominikánské kuchyně i dostatek zábavy. Romantická atmosféra je navíc jako stvořená pro svatební cesty; pozvolný vstup do moře, aquaparky a bohaté animační programy uvítají zase rodiny s dětmi.
Pláž Bavaro v Punta Cana
Severní část Bavaro, Punta Cana
Karibský ráj, Punta Cana
V rámci pobytu na Punta Caně nezapomeňte navštívit vyhlášenou pláž Bavaro řazenou mezi nejkrásnější pláže světa. Na své si zde přijdou také příznivci golfu, potápění, windsurfingu a jestli toužíte po nezapomenutelném zážitku, užijte si plavání s delfíny, pozorování velryb, prohlídku přírodní rezervace či poznání mořského parku a safari.

Náš tip: Přečtěte si to nejzajímavější z kultury, historie a geografie této země a kdy je ideální doba navštívit Dominikánskou republiku.

Karibský ostrov Cayo Santa Maria na Kubě

Neopakovatelnou karibskou atmosféru zažijete v letovisku Cayo Santa María. Tento ostrov je součástí souostroví Jardines del Rey o několika ostrůvcích táhnoucích se podél severního pobřeží exotické Kuby. Z velké části neobydlený kus ostrova s ideálními podmínkami k celoroční dovolené nabízí svým návštěvníkům nádherné pláže s jemňoučkým pískem i pozvolný vstup do smaragdového moře. Skvělou dovolenou si zde užijí rodiny s dětmi, senioři a zamilované páry.
Pohoří Viñales
Bílé pláže v Cayo Santa María
Stará kubánská auta
Na ostrově najdete luxusní letoviska nabízející prvotřídní ubytování, výbornou gastronomii i širokou škálu aktivit a zábavy (přečtěte si, jak si užít dovolenou na Kubě). Můžete si užít komfortní pokoje s výhledem na moře, relaxovat u bazénu, vychutnat si wellness procedury nebo si zahrát golf na jednom z místních hřišť. Středisko Cayo Santa María nabízí různé vyžití ve vodě, jako je windsurfing, rybaření, šnorchlování nebo plachtění na lodi. A pokud byste přeci jen radši objevovali krásy na souši, vydejte se prozkoumat přírodní parky a okolní vesnice, abyste lépe poznali kubánskou kulturu a životní styl. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a rádi vám ukážou svou pohostinnost. Ochutnejte tradiční kubánskou kuchyni, poslechněte si živou hudbu a poznejte místní kulturu a tradice.
Kubánský tanec
Město Trinidad na Kubě
Krásné kubánské pláže
Náš tip: Zaujal vás ostrov Cayo Santa María a rádi byste poznali Kubu víc? Pak se s námi vydejte objevovat krásy této země s prodloužením pobytu ve Varaderu.
 

Další články

Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.
Idylické pláže s tyrkysovým mořem, kouzelná městečka, magická příroda, starověké památky a vynikající kuchyně – to vše a mnohem více nabízí italská Apulie. Region známý jako „podpatek italské boty“ vás dostane do kolen.
Více než 60 zemí světa na 5 kontinentech. Víkendové letecké zájezdy, exotické poznávací zájezdy, poznávačky pro děti u nás si můžete vybrat z nejbohatší nabídky poznávacích zájezdů na českém trhu.
Prozradíme vám exotické velikonoční zvyky a poradíme, na které pláži strávit nejlepší velikonoční dovolenou 2024. Leťte na Velikonoce k moři!
Na rok 2024 pro vás máme několik nových destinací. Je libo řecká Aténská riviéra, kubánské Cayo Santa María nebo španělská Costa Brava? Seznamte se, prosím.
Nenechte si utéct nejlepší ceny a výběr, nejnižší zálohu, děti zdarma, storno zdarma a další benefity! Objednejte si dovolenou na léto 2024 už nyní a ušetřete.