1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Exotika bez mezipřistání: užijte si Vietnam, Kubu a Dominikánskou republiku

Exotika bez mezipřistání: užijte si Vietnam, Kubu a Dominikánskou republiku

Úterý, 27.6.2023

Exotika bez mezipřistání: užijte si Vietnam, Kubu a Dominikánskou republiku

Zapomeňte na hodinová čekání na letištích a vyrazte s námi na exotickou dovolenou bez složitého přestupování. Dopřejte si jedinečnou cestu na palubě luxusních letadel nabízejících pohodlný a především rychlejší let. Do destinace přiletíte naprosto odpočinutí a připravení si užít nezapomenutelné chvíle na bílých plážích obklopených křišťálově modrým mořem.

Jakým letadlem poletíte a na co se v něm můžete těšit?

Nejmodernější Airbusy A350-900 jsou maximálně přizpůsobeny tak, aby pro vás nebyl dálkový let utrpením, ale naopak cestou plnou zábavy a maximálního komfortu. Na palubě letadla na vás čekají široká sedadla, Wi-fi připojení, větší panoramatická okna, čisté a nové prostředí, inovativní osvětlení i mnohem větší úložné prostory oproti klasickým letadlům.
Airbus A350-900
Moderní letoun
Let bez přestupů
Španělská letecká společnost World2Fly, která tyto Airbusy vlastní, myslela při výrobě především na ekologický provoz a životní prostředí. Díky aerodynamickým materiálům se během letu spotřebuje daleko méně paliva – až o 25 % oproti současnému standardu. Společnost navíc využívá moderní technologie, s jejichž pomocí se stane několikahodinové cestování daleko příjemnějším. Moderní filtrační systém zaručuje v kabině letadla neustálou obnovu vzduchu, tím pádem se budete cítit méně unavení, předejdete bolesti hlavy a celkově se lépe vypořádáte s časovým posunem. Airbus má také nově vyvinuté motory zajišťující nízkou hladinu hluku (jen 59 dB), za což vám vaše uši poděkují.

Už víte, jaké pohodlí a komfort vás na palubě čeká. Abyste se však za letu nenudili, před každým sedadlem najdete k dispozici bohatý systém palubní zábavy s přibližně 200 hodinami filmů, hudby, audioknih i her. Na hlad v letadle také zapomeňte. Až vám vyhládne, můžete si objednat občerstvení z palubního lístku nebo si počkejte na tříchodové exkluzivní menu se svačinou či snídaní; pro uhašení žízně si vyberte z velkého výběru nealkoholických i alkoholických nápojů, které vám přinese usměvavý personál.
Zábava na palubě
Občerstvení během letu
Vše pro maximální pohodlí
Airbusy A350-900 budou létat z Prahy přímo bez přestupů od konce října 2023 do třech exotických destinací. Na vietnamský ostrov Phu Quoc, do dominikánské Punta Cany a kubánské Santa Clary.

Největší vietnamský ostrov Phu Quoc

Phu Quoc je překrásný ostrov ležící na jihozápadě Vietnamu patřící mezi nejhezčí dovolenková místa v celé Asii. Skrytý ráj, jehož součástí je ještě dalších 21 menších ostrůvků, láká své návštěvníky na bílé písečné pláže, tyrkysové moře i nezapomenutelné západy slunce. Jednou z nejvýznamnějších turistických přírodních krás tohoto „Perlového ostrova“, jak se mu přezdívá, je bezpochyby Národní park Phu Quoc. Z velké části tropický prales zaujímá rozlohu více než 31 000 hektarů a nabízí návštěvníkům pohled na krásné vodopády, zelené lesy i ohrožené druhy rostlin a živočichů.
Phu Quoc
Plantáže s pepřem, Phu Quoc
Bílé písečné pláže na Phu Quoc
Letovisko Phu Quoc nabízí turistům kromě své autenticity a přírody také luxusní resorty a SPA, možnosti nákupů, noční vyžití, asijskou kuchyni plnou čerstvých mořských plodů, zábavní parky pro rodiny s dětmi i nejdelší lanovou dráhu na celém světě.

Během vašeho pobytu prozkoumejte odlehlé pláže a skryté zátoky na severu ostrova poskytující naprosté soukromí, místní kulturu obyvatel, rybářské vesničky, trhy i plantáže s různými druhy kvalitního pepře. Najdete zde mimo jiné spoustu možností pro vodní aktivity. Vyzkoušejte šnorchlování, potápění, windsurfing nebo si pronajměte loď a vydejte na plavbu kolem ostrova. Phu Quoc je vhodný pro všechny, kteří hledají odpočinek a relaxaci a zároveň dobrodružství a objevování.
Nejdelší lanovka světa, Phu Quoc
Největší vietnamský ostrov Phu Quoc
Zábavní parky pro rodiny s dětmi
Náš tip: Chcete-li Vietnam poznat od A až po Z, pak se podívejte na náš 11denní poznávací zájezd Grand tour Vietnamem.

Oblíbená Punta Cana v Dominikánské republice

Láká vás dovolená na pobřeží karibských pláží s bílým pískem, ubytování v luxusních hotelových resortech a bohatý noční život? Pokud ano, tak je zájezd do letoviska Punta Cana na východním pobřežíDominikánské republice pro vás správnou volbou. A jestli se řadíte mezi náročnější klienty, i v tomto případě vsaďte na dovolenou právě zde. Tento plážový ráj v srdci Karibiku je turisty velice oblíbený, protože má vskutku co nabídnout.
Punta Cana
Fauna v Punta Caně
Luxusní středisko Punta Cana
Luxusní Punta Cana a její severní část Bavaro jsou místa, kde byly ještě nedávno pouze dlouhé písečné pláže obklopené palmami, tabákové plantáže a neprostupné džungle. Dnes v tomto středisku najdete perfektně vybavené hotelové resorty nabízející all inclusive s příchutí dominikánské kuchyně i dostatek zábavy. Romantická atmosféra je navíc jako stvořená pro svatební cesty; pozvolný vstup do moře, aquaparky a bohaté animační programy uvítají zase rodiny s dětmi.
Pláž Bavaro v Punta Cana
Severní část Bavaro, Punta Cana
Karibský ráj, Punta Cana
V rámci pobytu na Punta Caně nezapomeňte navštívit vyhlášenou pláž Bavaro řazenou mezi nejkrásnější pláže světa. Na své si zde přijdou také příznivci golfu, potápění, windsurfingu a jestli toužíte po nezapomenutelném zážitku, užijte si plavání s delfíny, pozorování velryb, prohlídku přírodní rezervace či poznání mořského parku a safari.

Náš tip: Přečtěte si to nejzajímavější z kultury, historie a geografie této země a kdy je ideální doba navštívit Dominikánskou republiku.

Karibský ostrov Cayo Santa Maria na Kubě

Neopakovatelnou karibskou atmosféru zažijete v letovisku Cayo Santa María. Tento ostrov je součástí souostroví Jardines del Rey o několika ostrůvcích táhnoucích se podél severního pobřeží exotické Kuby. Z velké části neobydlený kus ostrova s ideálními podmínkami k celoroční dovolené nabízí svým návštěvníkům nádherné pláže s jemňoučkým pískem i pozvolný vstup do smaragdového moře. Skvělou dovolenou si zde užijí rodiny s dětmi, senioři a zamilované páry.
Pohoří Viñales
Bílé pláže v Cayo Santa María
Stará kubánská auta
Na ostrově najdete luxusní letoviska nabízející prvotřídní ubytování, výbornou gastronomii i širokou škálu aktivit a zábavy (přečtěte si, jak si užít dovolenou na Kubě). Můžete si užít komfortní pokoje s výhledem na moře, relaxovat u bazénu, vychutnat si wellness procedury nebo si zahrát golf na jednom z místních hřišť. Středisko Cayo Santa María nabízí různé vyžití ve vodě, jako je windsurfing, rybaření, šnorchlování nebo plachtění na lodi. A pokud byste přeci jen radši objevovali krásy na souši, vydejte se prozkoumat přírodní parky a okolní vesnice, abyste lépe poznali kubánskou kulturu a životní styl. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští a rádi vám ukážou svou pohostinnost. Ochutnejte tradiční kubánskou kuchyni, poslechněte si živou hudbu a poznejte místní kulturu a tradice.
Kubánský tanec
Město Trinidad na Kubě
Krásné kubánské pláže
Náš tip: Zaujal vás ostrov Cayo Santa María a rádi byste poznali Kubu víc? Pak se s námi vydejte objevovat krásy této země s prodloužením pobytu ve Varaderu.
 

Další články

Máme pro vás 10 tipů, proč musíte aspoň jednou v životě na dovolenou do Vietnamu. Pláže ostrova Phu Quoc, nejdelší skleněný most na světě, nádherná příroda, skvělé jídlo – a zájezdy do Vietnamu jsou teď navíc snadno dostupné bez mezipřistání!
Inspirujte se desítkou tipů, jak si užít dovolenou na Kubě. Plavání s delfíny, stará Havana, krásné pláže, úžasné údolí Viñales, rybaření, potápění a další aktivity. Zájezdy na Kubu jsou nyní rychle a pohodlně bez mezipřistání!
Pomáhat je lidské, a pokud se takový příklad objeví v cestovním ruchu, máme z něho dvakrát větší radost. Přesně takový je příběh paní Terezy, který ukazuje a inspiruje, jak málo stačí k tomu, abychom někoho udělali alespoň o trošku šťastnějším.
Jordánsko je zemí nevšedních zážitků jako výlet do pouště, potápění u korálů či prohlídka památek v čele s Petrou, městem vytesaným do skály Nabatejci. Přesvědčte se sami a objevte skvělou kombinaci výletů a pohodové relaxace v luxusních letoviscích Jordánska.
Poznejte to nejhezčí ze Sicílie, přírodu Norska, historii na Maltě, krásy portugalského pobřeží a Španělska či tajuplnou Anglii v rámci poznávacího zájezdu..
Ať už vaše děti milují kouzelný svět Harryho Pottera, disneyovské postavičky nebo slavnou historii, připravili jsme pro celou vaši rodinu pohádkovou dovolenou. Vyberte si zážitkový pobyt s programem v pařížském Disneylandu, potterovském Londýně nebo italských Benátkách.