1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. NEJLEPŠÍ HOTEL PRO VAŠE LÉTO

NEJLEPŠÍ HOTEL PRO VAŠE LÉTO

Úterý, 15.1.2019

Jak si z široké nabídky vybrat ten nejlepší hotel pro vaše léto? Pár tipů bychom pro vás měli.

Nejlepší je nabídku si nejprve projít a vytipovat si několik favoritů, které se vám budou líbit. Na ty se pak zaměřte více a zjistěte si o nich další informace.

Zejména u již zavedených hotelů je dobré se podívat i na uživatelské hodnocení cestovatelů, kteří hotel navštívili před vámi. Budete tak mít větší přehled o tom, jak to přímo v místě chodí a po příjezdu vás nic nepřekvapí.

Mezi ty, které na portálu Tripadvisor získali od uživatelů za loňský rok vynikající hodnocení, patří například i náš čerstvě zařazený hotel Novostar Premium Bel Azur Thalassa & Bungalows v tuniském Hammametu či luxusní resort Noahs Ark, který najdete na severním Kypru. Schválně, jak se budou tyhle dva líbit vám.

Chcete-li mít ale při výběru jistotu, že vybavení vybraného hotelu nebude během vaší dovolené opotřebované a máte rádi luxus, vsaďte na zcela nové či čerstvě zrekonstruované hotely. Abyste měli z čeho vybírat, několik jich do nabídky přidáváme každý rok. Tentokrát se s námi nově podíváte třeba do moderního resortu White Olive Premium Agios Sostis na řeckém ostrově Zakynthos nebo navštívíte oblíbený hotel Barut Arum v tureckém Side, v němž právě dochází k posledním úpravám v rámci plánované rekonstrukce.

Co na náš výběr říkáte, líbí se vám? Další nově zařazená místa do naší nabídky pro vás máme zde.

 

Další články

Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Portugalská vláda přijala opatření o povinnosti podrobit se po příletu do destinace testu na COVID-19, který je poskytován zdarma (do obdržení výsledku testu je nutné dodržet karanténu a zdržovat se pouze na pokoji).
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Připravujeme obnovení pátečních letů na ostrov Boa Vista a Sal již od 5. 2. 2021. Zde naleznete informace pro vstup na Kapverdské ostrovy.
Představujeme vám novinku v naší nabídce – Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím