Golf - Egypt - Hurghada

Zajišťujeme golfový servis pro klienty cestovní kanceláře EXIM tours:

  • golf 365 dní v roce v zemi faraonů
  • skvěle připravená golfová mistrovská hřiště
  • výborný servis
  • garantované hrací časy
  • výhodné golfové balíčky

Kolébka nejstarší civilizace světa, země faroonů, pyramid a sfing, několika tisíci lety historie poznamenané Káhiry, mohutných sloupů, obelisků, zdí a soch chrámových měst Karnaku, Luxoru, Edfu a Kom Omba, bájné „říše mrtvých“ v Údolí králů a královen, zádušních chrámů, životadárné řeky Nilu a nejkrásnějšího města na jeho břehu, Asuánu, neopakovatelné atmosféry bazarů. Díky těmto turisticky nesmírně atraktivním místům se Egypt stal hitem posledních let. Jen několik desítek kilometrů od monumentálních památek se na pobřeží Rudého moře nacházejí velmi kvalitní golfová hřiště renomovaných architektů. Chcete-li se seznámit s historií dávných časů a zároveň zrelaxovat své síly při hraní golfu, pak Egypt je tím pravým místem pro vás.

The Cascades Golf Club

Slavný goflový hráč Gary Player je architekta nádherného golfového hřiště na pomezí mezi mořem a pouští. Hřiště je prvním otevřeným na západním břehu Rudého moře a také prvním mistrovským hřištěm na Středním Východě. Jeho smaragdově zelené fairwaye ostře kontrastují se žlutým pouštním pískem kolem a průzračnou čistou vodou v moři. Hřiště bylo čtenáři „Golf Journal“ zvoleno mezi 20 nejlepších hřišť na světě a společně s luxusním hotelem Sheraton tvoří pátý nejlepší golfový resort na africkém kontinentě. Před ním jsou jen 4 golfové resorty v Jihoafrické republice. Hřiště je díky klimatickým podmínkám, vanoucímu větru od moře, 9 vodním překážkám včetně moře a 78 bunkerům opravdovou výzvou pro všechny hráče. Těm je k dispozici driving range, putting a chipping greeny, 9 jamková akademie, klubovna s pro-shopem, půjčovna golfového vybavení, bar a restaurace. Pro hotelové hosty letoviska Soma Bay levnější green fee.

Golf v Egyptě

  The Cascades Golf Club
  www.thecascades.com
    Jamek   Délka   PAR   HCP
  Základní cena green fee
  The Cascades Golf Course   18+9   6.178/1.229 m   72/27   36/36
  3 350 Kč / 2 420 Kč

El Gouna Golf & Fitness Club

Mistrovské hřiště o 18 jamkách vytvořil známý americký architekt Gene Bates na okraji půvabného letoviska El Gouna, někdy také nazývaného „Egyptskými Benátkami“. Prvních 9 jamek bylo vytvořeno v říjnu 1999, druhých 9 o rok později. Na závlahu celého hřiště se denně spotřebuje téměř 5 milionů litrů vody. Hřiště vypadá velmi jednoduché, ale vítr vanoucí ze severu, množství vodních překážek, lagun a bunkerů ho činí obtížnějším než se zdá. Všem hráčům jsou k dispozici služby na velmi vysoké úrovni. Můžete využít driving range se 30 stáními, pitch, chip & put area, půjčovna golfového vybavení včetně golfových vozíků. V hlavní budově klubovny naleznete pro-shop a health&fitness club s tělocvičnou, masážemi, saunou a párou, je tu také relaxační zóna s bazénem, na terase klubu je podáváno občerstvení a nápoje.

Golf v Egyptě

  El Gouna Golf & Fitness Club
  www.elgouna.com
    Jamek   Délka   PAR   HCP
  Základní cena green fee
  El Gouna Golf Course   18   6.269 m   72   45/45
  1 690 Kč

Madinat Makadi Golf Resort

Toto golfové hřiště se nachází v těsné blízkosti hotelové zóny Makadi Bay. Nabízí nádherné výhledy na hory i Rudé moře, klubovnu s prvotřídní restaurací, barem, golfovým obchodem a půjčovnou golfového vybavení včetně buggies. Hřiště samotné je v perfektním stavu, ferveje jsou dost široké pro hráče všech úrovní. Hru ovšem komplikuje vítr vanoucí od moře a mnohdy působí velké potíže. Některé jamky mají i značné převýšení a na horkém egyptském slunci vám "dají zabrat". Greeny jsou rychlé a členité, dobře vedou míč. Dále je zde rozlehlý driving range až se 100 odpališti, cvičné greeny a bankry, 9 jamkové cvičné hřiště PAR 3, výukový program pod vedením zkušených profesionálních trenérů.

Golf v Egyptě

  Madinat Makadi Golf Resort
  www.madinatmakadigolf.com
    Jamek   Délka   PAR   HCP
  Základní cena green fee
  Madinat Makadi Golf Course   18+9   6.880 m   72/27   36/36
  2 420 Kč /1 490 Kč

  Ceny jsou orientační a mohou se měnit.