Kronplatz - Plan de Corones

Objevte s námi to nejkrásnější, co Kronplatz - Plan de Corones nabízí.

LYŽOVÁNÍ VE SRIAREÁLU KRONPLATZ!

975 - 2 273 m n.m.

Skiareál Kronplatz se rozkládá v Jižním Tyrolsku a jedná se o jedinou horu s čilým provozem. Skvěle upravené sjezdovky obepínají masiv Kronplatzu ze tří stran, což umožňuje lyžování podle pohybu slunce a kvality sněhu. Středně až velmi obtížné sjezdovky vedoucí do výchozích středisek Valdaora, Riscone a San Vigilio di Marebbe plně uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Po celou lyžařskou sezónu zde najdete výborné sněhové podmínky. Severní svah je nejobtížnější, protože se zde nacházejí černé 5 km dlouhé sjezdovky Sylvester a Hernegg. Na jihovýchodě najdete spíše modré sjezdovky a směrem k San Vigiliu i Olangu vedou široké červené tratě.

  vleky    sedačky     lanovky    snow park    běžecké tratě    sjezdovky                  
5 5 22 2 180 km     31/51 km   15/34 km    7/26 km 

Itálie - Kronplatz

NABÍDKA STŘEDISKA

Unikátem v rámci celé Evropy je velmi moderní přepravní zařízení. Převládají hlavně kabinové lanovky, které umožňují přepravu velkého množství lyžařů. Lanovky se sbíhají na vrcholu, odpadá tedy dlouhé přejíždění při změně sjezdovek. Pro běžkaře se tu konají biatlonové závody v údolí Antholz. Po lyžování jistě oceníte relaxační zázemí, které Vám nabídne aquapark Cron4 v Riscone s řekou, masážními tryskami, tobogánem i bazénkem pro děti.

Kronplatz  Kronplatz

Skipasy
U tohoto střediska je možno přikoupit skipas pro vybrané hotely (vždy formou volitelného příplatku k ubytování, nelze samostatně). Ceník skipasů, které lze takto přikoupit předem u Exim tours, je prezentován níže. Pokud je k hotelu možné přikoupit skipas, je tato informace uvedena i přímo v popisku konkrétního hotelu v záložce "Sportovní aktivity za poplatek". Vždy se jedná o skipasy na 6 dní (neděle-pátek pro pobyty s ubytováním sobota-sobota; pondělí-sobota pro pobyty s ubytováním neděle-neděle). Příslušný skipas lze pak vybrat formou volitelného příplatku v kalkulaci ceny po prokliku na webu "pokračovat v kalkulaci" u konkrétní hotelové nabídky.
Na skipasy klienti obdrží s odbavením voucher, na základě kterého jim budou skipasy vydány na příslušné pokladně, či skipas kanceláři (skipass office) ve středisku. Skipas pro dítě je zdarma pouze v doprovodu 1 dospělé platící osoby. Při vyzvednutí skipasu budete požádáni o kauci cca 5 EUR/skipas.

Zima 2019 - 2020

Skipas

kauce 5 EUR/skipas
* směrodatné je tedy datum začátku ubytování, nikoliv datum začátku lyžování, které je o den později
** dítě zdarma v doprovodu platícího dospělého
Dospělý, dítě, junior a senior se musí prokázat dokladem (OP, CP) pro potvrzení totožnosti a věku

Sněhové zpravodajstvi                      

Počasí Itálie        

Sportovní aktivity a zábava

  • tenisová hala, bruslení
  • bazén
  • paragliding, sáňkařské tratě
  • měření sjezdového úseku
  • noční lyžování
  • bowling

Kronplatz  Kronplatz

Vzdálenosti

  • Praha  635 km
  • Brno  710 km
  • Bratislava  660 km

Kronplatz