Paganella

Objevte s námi to nejkrásnější, co Paganella nabízí.

LYŽOVÁNÍ VE STŘEDISKU PAGANELA!

x1 028 - 2 125 m n.m.

Středisko Paganella leží téměř v srdci Brentských Dolomit nedaleko Trenta. Středisko tvoří lyžařský areál přístupný z Andala a Fai della Paganella sedačkami a sousední Molveno s vlastním miniareálem. Paganella je jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících zimních lyžařských středisek v Itálii během posledních několika let. Sezóna zde začíná v prosinci a trvá až do dubna, protože celých 90 % sjezdovek je pokryto systémem umělého zasněžování. Z vrcholu střediska (2 125 m n. m.) se můžete pokochat překrásnými výhledy až ke známému jezeru Garda.

  vleky    sedačky     lanovky    snow park    běžecké tratě    sjezdovky                  
3 12 3 1 12 km     7/9 km   11/24 km    1/1 km 

Itálie - Paganella

NABÍDKA STŘEDISKA

Mezi nejkrásnější patří sjezdovky mířící do údolí podél kabinky z Andala. Nejdelší sjezdovka měří 7 km a překonává výškový rozdíl 1 075 m. Proslulá sjezdovka Olimpionica měří 5 km a ocení ji hlavně zkušení lyžaři. Vyhledávané jsou také běžecké tratě, na kterých se každý rok pořádá 24hodinový běžecký maratón. Příznivce snowboardu jistě potěší přítomnost snowparku, který se nachází na sjezdovce Dosso Larici. Městečko Andalo je jako stvořeno k romantickým procházkám místními uličkami a v okolí rozlehlého jezera.

Paganella  Paganella

Skipasy
U tohoto střediska je možno přikoupit skipas pro vybrané hotely (vždy formou volitelného příplatku k ubytování, nelze samostatně). Ceník skipasů, které lze takto přikoupit předem u Exim tours, je prezentován níže. Pokud je k hotelu možné přikoupit skipas, je tato informace uvedena i přímo v popisku konkrétního hotelu v záložce "Sportovní aktivity za poplatek". Vždy se jedná o skipasy na 6 dní (neděle-pátek pro pobyty s ubytováním sobota-sobota; pondělí-sobota pro pobyty s ubytováním neděle-neděle). Příslušný skipas lze pak vybrat formou volitelného příplatku v kalkulaci ceny po prokliku na webu "pokračovat v kalkulaci" u konkrétní hotelové nabídky.

Na skipasy klienti obdrží s odbavením voucher, na základě kterého jim budou skipasy vydány na příslušné pokladně, či skipas kanceláři (skipass office) ve středisku. Skipas pro dítě je zdarma pouze v doprovodu 1 dospělé platící osoby. Při vyzvednutí skipasu budete požádáni o kauci cca 5 EUR/skipas.

Zima 2019 - 2020

Skipas

Skipas

Skipas

kauce 5 EUR/skipas
* směrodatné je tedy datum začátku ubytování, nikoliv datum začátku lyžování, které je o den později
** dítě zdarma v doprovodu platícího dospělého
Dospělý, dítě, junior a senior se musí prokázat dokladem (OP, CP) pro potvrzení totožnosti a věku

Sněhové zpravodajstvi                      

Počasí Itálie      

 

Sportovní aktivity a zábava

  • bruslení
  • wellness
  • bazén
  • paragliding

Paganella  Paganella

Vzdálenosti

  • Praha 720 km
  • Brno 795 km
  • Bratislava 680 km

Paganella  Paganella

Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím