1. Eximtours.cz
 2. Singapur
 3. Singapur
 4. Singapur
 5. Malajsie, Singapur a krásy Bali

Malajsie, Singapur a krásy Bali

 • Program zájezdu
  1. den Přílet na mezinárodní letiště Kuala Lumpur

  Přílet na mezinárodní letiště Kuala Lumpur, transfer do hotelu. Ubytování  a zbytek dne volný program.

   

  2.den: Prohlídka města Kuala Lumpur

  Začneme návštěvou vápencových kopců Batu Caves, kde navštívíte jeskyně, jež jsou údajně staré více než 400 milionů let. Nachází se zde tři jeskyně a několik menších, ve kterých můžete spatřit různé hinduistické svatyně. Dále se zastavíme v továrně na batikování, abychom viděli, jak se batika navrhuje a tiskne. Před další prohlídkou nebude chybět oběd. Pokračujeme návštěvou národního památníku a uděláme si zastávku na focení u Národní mešity a Starého nádraží. Poté se vydáte pěšky na hlavní náměstí, Náměstí nezávislosti (Dataran Merdeka). Na vaší procházce po náměstí uvidíte mnoho historických budov jako je Viktoriánská fontána, Katedrála Panny Marie, Městská galerie Kuala Lumpur nebo Muzeum textilu. Na naší poslední zastávce se pokocháme výhledem na Petronas Twin Tower, známé také jako KLCC Twin Towers. Jsou to 88 patrové vysoké mrakodrapy v Kuala Lumpur, stojící ve výšce 451,9 metrů.

   

  1. den: Kuala Lumpur – Singapur

  Časná snídaně, check-out a odjezd z Malajsie na hranici se Singapurem (2. spoj v Johor Bahru).

  Po příjezdu do Singapuru následuje prohlídka City Experience Tour. Ukazuje kontrast mezi starým a novým a směs východu a západu. Zažijte historii, kulturu a životní styl velkoměsta, srdce Nové Asie – Singapuru. Navštívíme koloniální čtvrť s výhledem na Padang – rekreační pole v centrální obchodní čtvrti Cricket Club, Houses of Parliament, Court of Supreme a City Hall. Pokračujeme do chrámu Buddhova zubu, monumentálních budov navržených ve stylu inspirovaném architekturou z období dynastie Tang. Další zastávkou bude Malá Indie, uvidíte barevné sárí a vůně koření, která vytváří jedinečnou atmosféru připomínající indické město.

  Transfer do hotelu, ubytování a volný program.

   

  4.den: Singapur – Sentosa

  Po snídani se vydáme lanovkou z Mount Faber do státu zábavy - SENTOSY. Zde zažijeme neuvěřitelnou vodní show s dramatickými efekty, vodními tryskami, lasery, výbuchy ohně a stepovým vystoupením. V Wings of Time se ocitneme v kouzelném světě příběhu fantastické cesty časem a prostorem s robotickými fontánami, 3D video mapováním a pyrotechnickými efekty. Poté navštívíme Images of Singapore, kde poznáme pestrou kulturu a živé dědictví Singapuru prostřednictvím postav v životní velikosti, animatroniky a speciálních efektů. V Madame Tussauds se setkáme s voskovými figurínami slavných osobností a zažijeme interaktivní high-tech cestu světem bollywoodských hvězd. V Sentose se můžeme také těšit na tři nejsurrealističtější 4D zážitky v Asii, včetně dobrodružství ve filmu Journey 2: The Mysterious Island, vzrušení z horské dráhy na Extreme Log Ride a herní jízdu Desperados na Divokém západě. Po návratu do hotelu máme volný čas a nocleh.

  5.den: Singapur – Bali

  Snídaně a odhlášení z hotelu. Poté transfer na letiště, odlet na Bali.

  Po příletu na Bali transfer do Nusa Dua.

  Ubytujte se v hotelu a volno ve volném čase.

   

  6.den: Krása Kintamani

  Bali je známé svými tradičními tanci. Jedním z nich je slavný Barong & Keris Dance vyprávějící příběh ze starověkého eposu Rámajána. Naší první zastávkou během tohoto turné je vychutnat si krásu a půvab šikovných balijských tanečnic. Tanec vyjadřuje věčný boj mezi dobrými a zlými duchy a končí magickým tancem Keris (dýka). Dále se přesuneme do vesnice Kemenuh, kde navštívíme talentované balijské řezbářské umělce v jejich tradičních dílnách. Uvidíte, jak vyřezávají krásné sochy a umělecká díla z jednoho kusu dřeva. Cesta pak pokračuje do Kintamani, kde si můžete prohlédnout úchvatné jezero Batur a aktivní sopku Mount Batur Mount Batur (1 730 metrů). Zde budete mít příležitost poobědvat s úžasným výhledem. Naším dalším cílem je Tampaksiring, „Fontána mládí“ a Svatý pramen Tirta Empul.

  Po prohlídce návrat do hotelu a volný program.

   

  7.den: Celodenní výlet na Nusa Penida

  Po snídani se přesunem do Sanuru a poté poplujeme lodí na ostrov Nusa Penida. Po příjezdu na Nusa Penida se přesuneme a navštívíme Angels Billabong, Broken Beach with Arch, Kelingking Beach a Crystal Beach.

  Oběd zajištěn v místní restauraci po cestě.

  Odpoledne přejezd zpět do Sanuru a transfer do hotelu v Nusa Dua.

   

  8.-10. den: Nusa Dua, volný program

  Snídaně a volný program. Kromě komfortního ubytování se můžete těšit na širokou škálu zařízení a aktivit, které vám Grand Mirage nabídne. Prožijte poslední dny vašeho zájezdu relaxací v tomto úchvatném rezortu. Hotel disponuje několika bazény, wellness, fitness centrem a několika tenisovými kurty. Pro ty, kteří touží po dobrodružství, je tu možnost potápění, surfování a dalších vodních sportů. Užijte si krásné pláže a přírodní scenerie, které Bali nabízí.

  1. den: Odlet

  Snídaně v hotelu a volný program.

  Transfer na mezinárodní letiště Bali Ngurah rai a odlet.

   

  Cena zahrnuje: vstupy dle programu, 2 noci ubytování v 4* hotelu v Royal Hotel Kuala Lumpur, 2 noci ubytování v 4* hotelu Grand Pacific v Singapuru, 6 nocí ubytování v 5* hotelu Grand Mirage Resort na Bali, služby česky nebo slovensky mluvícího průvodce, strava dle programu, na Bali na hotelu Grand Mirage snída, za příplatek možná polopenze či all inclusive, pobytové taxy a poplatky, strava dle programu.

   

  Cena nezahrnuje: povinné vízum do Indonesie, které si zakoupíte po příletu na Bali. Více info na https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indonesie/cestovani/visa.html .

  Od 28. 4. 2022 mohou občané České republiky opět žádat o vízum po vstupu do země (tzv. Visa on Arrival - VOA) za účelem turistiky, vládní návštěvy, obchodního jednání, nákupu zboží nebo tranzitu.

  O vízum po vstupu do země (VOA) si mohou občané České republiky od 1. 12. 2022 požádat také elektronicky (e-VOA) již před cestou na webové stránce https://molina.imigrasi.go.id, kde jsou k dispozici ucelené informace, včetně postupu podání žádosti a vstupních míst na území Indonésie.


  Singapur:
  Víza - režim vstupu | Ministerstvo zahraničních věcí České republiky (gov.cz)

  Malajsie:

  Víza - režim vstupu | Ministerstvo zahraničních věcí České republiky (gov.cz)

Fotogalerie

 • Malajsie, Singapur a krásy Bali
 • Malajsie, Singapur a krásy Bali
 • Malajsie, Singapur a krásy Bali
 • Malajsie, Singapur a krásy Bali
 • Malajsie, Singapur a krásy Bali
 • Malajsie, Singapur a krásy Bali
 • Malajsie, Singapur a krásy Bali
 • Malajsie, Singapur a krásy Bali
 • Malajsie, Singapur a krásy Bali
 • Malajsie, Singapur a krásy Bali
 • Malajsie, Singapur a krásy Bali