1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Spouštíme First minute letních zájezdů 2021

Spouštíme First minute letních zájezdů 2021

Středa, 18.11.2020

Spouštíme First minute letních zájezdů 2021

Odstartovali jsme pro vás prodej zájezdů na léto 2021 se skvělými výhodami!

Nejlepší First minute výhody platí jen do 31. 12. 2020

  • Sleva až 42 % pro dospělé osoby
  • 1. dítě zcela zdarma a pro 2. dítě pobyt zdarma
  • Storno za 0 Kč a hotovost do 14 dnů
  • Záloha jen 990 Kč za osobu, doplatek až 30 dní před odletem
  • Změna zájezdu zcela zdarma do 10 dnů před odletem
  • Prioritní místo v letadle zdarma (platí pro držitele zákaznických karet na vybraných charterových letech do vyčerpání kapacity)
  • Připojištění na COVID-19 zdarma k zakoupenému pojištění Evropa

My vracíme jen hotovost!

Jedině u nás můžete svůj zájezd zrušit zdarma 45-30 dní před odletem bez udání důvodu. Hotovost vám vrátíme do 14 dnů. Už žádné vouchery. Nyní zaplatíte jen zálohu 990 Kč za osobu a doplatek až 30 dní před odletem. Žádná druhá záloha se u nás nově neplatí.

Další články

Nenechte si utéct slevy až 48 %, nejnižší zálohu, děti zdarma a další výhody k nákupu do 31. 8.! Ať už vás láká Středomoří či exotika, nyní máme nejlepší výběr a ceny!
Populární Mallorca, romantická Menorca nebo živá Ibiza? Poradíme vám, jaký z Baleárských ostrovů je ideální právě pro vás.
Podívejte se, proč si na dovolenou vybrat řeckou Lefkadu, které letovisko je to pravé pro vás a inspirujte se našimi tipy na nejkrásnější místa Lefkady, jež stojí za vidění.
Thajský Phuket se 1. 7. otevřel turistům. Nechte se zlákat oslnivě bílými plážemi, exotickou přírodou a památkami, thajskými specialitami a pohodovou atmosférou.
Našim klientům nabízíme pohodlné testování u letiště Praha, Brno a Ostrava. Možnost na výběr z různých variant už od 0 Kč za PCR test!
Rychlé a pravidelně aktualizované informace o podmínkách cestování do více než 40 zemí světa na jednom místě. Zjistěte, co přesně je potřeba na cestu a jak bude vypadat vaše dovolená. Navíc unikátní srovnávač destinací!
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím