1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Spouštíme first minute zimních zájezdů k moři a do exotiky

Spouštíme first minute zimních zájezdů k moři a do exotiky

Čtvrtek, 21.7.2022

Spouštíme first minute zimních zájezdů k moři a do exotiky

Zima v teple za nejvýhodnějších podmínek

Jsme flexibilní. U nás máte možnost zdarma zrušit zájezd 45-30 dní před odletem bez udání důvodu.* Garantujeme vám vrácení peněz. Ještě 10 dní před odletem můžete zájezd zdarma změnit (pokud si k dovolené objednáte cestovní pojištění).**

Největší slevová vlna jen do 30. 9.

Víte, kdy je nejlepší plánovat zimní dovolenou? V létě! Proč? Protože můžete vybírat z nejlépe hodnocených hotelů a nejžádanějších termínů. Ať už vás lákají Vánoce na Mallorce, Silvestr ve Spojených arabských emirátech nebo jarní prázdniny s rodinou v Egyptě, na včasný nákup od nás nyní dostanete nejvyšší slevy a k tomu spoustu dalších benefitů.

Blízká moře i exotika s výhodami

  • Nejnižší záloha 990 Kč na osobu
  • Nejvyšší slevy nebo 1 dítě zcela zdarma a další dítě ubytování zdarma
  • Storno zdarma 45-30 dní před odletem*
  • Změna zdarma do 10 dní před odletem**
  • Výběr sedadla v letadle zdarma pro stálé zákazníky***
*Výjimky z bezplatného storna v období 45-30 dní před odletem najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.
**Bezplatnou změnu zájezdu je možné využít, pokud si od nás k dovolené zakoupíte cestovní pojištění. Benefit neplatí pro zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech. Výjimky najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.
***Výběr sedadla zdarma platí na vybraných letech Smartwings. Nevztahuje se na lety na pravidelných linkách. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo má zákaznickou kartu EXIM tours nebo v posledních 3 letech absolvoval zájezd s CK FISCHER nebo NEV-DAMA.

Další články

Během zájezdu na Attiku budete relaxovat na dlouhých písečných plážích, spatříte místa legendárních antických bitev a nikdy to nebudete mít daleko za poklady hlavního města Athén. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Attice.
Jih Řecka ukrývá region plný nádherných pláží, klidných letovisek a turistických zajímavostí v čele s takřka nekonečným množstvím antických památek. Přečtěte si, proč prožít dovolenou na Peloponésu.
Podívejte se, proč si na dovolenou vybrat řeckou Lefkadu, které letovisko je to pravé pro vás a inspirujte se našimi tipy na nejkrásnější místa Lefkady, jež stojí za vidění.
Santorini slibuje mnohem víc než krásné pláže. Sněhově bílé kykladské domky na vrcholku strmých útesů, kráter utopené sopky, místa z dob antiky i středověku a slaďoučké víno. Inspirujte se, jak si užít nejromantičtější dovolenou vašeho života.
Africký klenot Tunisko, to nejsou jenom báječné pláže u Středozemního moře a nekonečné písky Sahary. Inspirujte se našimi tipy na největší přírodní krásy a užijte si dovolenou naplno.
Potápění u korálových útesů, projížďka na velbloudech za beduíny na Sahaře, výlet k pyramidám v Gíze a do Údolí králů i lenošení na pláži s drinkem v ruce. Dovolená v Egyptě slibuje moře zážitků.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím