1. Eximtours.cz
 2. Novinky
 3. ÚPLNĚ NOVÁ EXOTIKA

ÚPLNĚ NOVÁ EXOTIKA

Neděle, 1.9.2019

Také se čas od času toužebně zasníte o dovolené ve vzdálených exotických zemích? My takovým cestováním žijeme! Objevování okouzlujících koutů naší planety je pro nás kořením života, na které nedáme dopustit.

 

Stačí si jen představit azurově modrou barvu moře, jemný bílý písek, jak klouže mezi prsty, nevšední zvuky tropické přírody a ten vzrušující pocit, když na vlastní oči spatříte některý z úchvatných divů světa.

Nechte se s našimi First Minute pobyty unést za svým snovým dobrodružstvím i vy.

Proč o exotice přemýšlet právě teď

Výpravy za kouzlem exotických koutů světa nejsou jen tak obyčejnou dovolenou. Během nich si plníme své tajné sny. Někdy šetříme i několik let a cestujeme tisíce mil, abychom svá vysněná místa spatřili.

Takový zážitek bychom si tak měli opravdu užít a nesmiřovat se s kompromisy. Dle našich zkušeností je proto ta nejlepší doba začít uvažovat o svém exotickém dobrodružství právě teď.

Díky akčním First Minute máte šanci dopřát si větší komfort, dostat se blíže k vysněnému cíli a zpříjemnit si cestování dalšími drobnými benefity. Pokud navíc uvažujete o dovolené ve frekventovaném období, jako jsou například Vánoce a Silvestr, je vždy lepší vybírat si z většího množství pobytů, než čekat, jestli vůbec a co nakonec zbyde.

Podívejme se společně, jakými výhodami vám letos při cestování uděláme radost:

Akční First Minute ceny

 • SLEVA za včasný nákup až 25 %

Do světa s rodinou

 • Dítě za cenu letenky + možnost kombinace se slevou za včasný nákup

Bonusy za loajalitu

 • Prioritní místo zdarma (platí pro držitele zákaznických karet do vyčerpání kapacity na vybraných charterových letech)
 • Sleva 50 % na cestování v Business Class (platí pro držitele zákaznických karet do vyčerpání kapacity na vybraných letech na Zanzibar nebo do Keni)

Něco navíc

 • Záloha 1 500 Kč / osoba (u vybraných destinací)
 • Změna zájezdu zdarma do 10 dnů před odletem
 • Parkování přímo na letišti / zvýhodněné parkování u letiště
 • Cestovní pojištění
 • Možnost výběru či dokoupení palubního občerstvení předem
 • Exim Travel Asistant

 

Kam letos tajné sny zavedou vás?

AFRIKA

O africkém dobrodružství jsme snili mnoho let, než se nám ho povedlo prožít. Až během naší první výpravy jsme si ale uvědomili, jak je tento kontinent úžasně rozmanitý. Z návštěvy Mauricia nám například utkvěl v paměti pohled na duhově zbarvenou zemi v přírodním parku, Keňa nás nadchla výletem k ruinám města zarostlého džunglí a na Zanzibaru jsme se na safari zaposlouchali do zvuků zdejší divočiny.

Zanzibar
 
Mauricius
 
Keňa
 

KARIBIK

Během cest po Karibském moři nám učarovala zejména všudypřítomná veselá nálada a vášeň pro život. Kromě uvolněné zábavy a lenošení na bělostných písečných plážích jsme si ale přivezli i spoustu jedinečných zážitků. Nikdy nezapomene třeba na jemnou chuť kubánského rumu, prohlídku koloniálního domu Kolumbova syna v Dominikánské republice či dech beroucí rozhled z vršku Mayských pyramid v mexickém Chichén Itzá. 

Kuba
 
Dominikána
 
Mexiko
 
Panama
 

ASIE

Asijský kontinent nás během cest naučil, jak si vychutnat jedinečnost okamžiku a že pravé kouzlo se může ukrývat i v jednoduchých maličkostech. Rádi se vždy znovu zasníme o zelenajících se skalách tyčících se nad modrou hladinou, okolo kterých jsme v Thajsku proplouvali na průhledné kánoi. Plnými doušky jsme si vychutnávali také luxusní ubytování v chatičkách nad mořem u písečných atolů Malediv a na Bali nás dostaly hinduistické chrámy uprostřed tropické přírody. 

Thajsko
 
Maledivy
 
Bali
 
Vietnam
 
Srí Lanka
 
 
 

Někdy moc a někdy málo. Přáli byste si své vysněné destinace více procestovat nebo si během zimy plánujete dát šlofíka u moře? S námi máte možnost dopřát si cokoliv z toho. Během dobrodružstvím nabitých poznávacích zájezdů společně prozkoumáme okouzlující místa na 5 kontinentech a v rámci zimní dovolené u moře na vás čeká all inclusive hýčkání v oblíbených destinacích Afriky i Arabského poloostrova. Stačí se jen podívat a vybrati si to pravé.

 
 

Další články

Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Připravujeme obnovení pátečních letů na ostrov Boa Vista a Sal již od 5. 2. 2021. Zde naleznete informace pro vstup na Kapverdské ostrovy.
Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Představujeme vám novinku v naší nabídce – Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
Portugalská vláda přijala opatření o povinnosti podrobit se po příletu do destinace testu na COVID-19, který je poskytován zdarma (do obdržení výsledku testu je nutné dodržet karanténu a zdržovat se pouze na pokoji).
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím