V ZIMĚ K MOŘI

Neděle, 1.9.2019

Představte si chladivý dotek zimního sněhu a závan studeného větříku. V horkých letních dnech během dovolené u moře je myšlenka na ochlazení velice příjemná. Jak ji ale vnímáme v zimě?

 

My se po každodenním ranním vstávání za šera a procházce rozbředlým sněhem na městských chodnících vždy zatoužíme na chvíli ohřát někde v teple.

Díky akčním First Minute ale nebude v těchto chvílích potřeba zůstávat jen u vzpomínek na léto. S nimi máte šanci připravit si na zimu parádní výlet za teplem.

Proč o zimní dovolené u moře přemýšlet už teď

Možná vám přijde, že na uvažování o zimě je ještě brzy. Dle našich zkušeností je ale právě teď ta správná chvíle.

Nyní si svou zimní dovolenou u moře ulovíte ve vyhlášených hotelech a pohodlí v teple si zpříjemníte i dalšími drobnými benefity. Pokud navíc uvažujete o pobytu ve frekventovaném období, jako jsou například Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny, je vždy lepší vybírat z většího množství zájezdů, než čekat, jestli vůbec a co nakonec zbyde.

Podívejme se společně, jakými výhodami vás při zimních cestách k moři potěšíme:

Akční First Minute ceny

 • SLEVA za včasný nákup až 33 % *

*) 33 % sleva platí pro hotely Dukes The Palm a Royal Hideaway Hotel (SAE))

Za teplem s rodinou

 • Dítě zcela zdarma (u vybraných destinací)
 • Dítě za cenu letenky + možnost kombinace se slevou za včasný nákup

Bonusy za loajalitu

 • Prioritní místo zdarma (platí pro držitele zákaznických karet do vyčerpání kapacity na vybraných charterových letech)
 • Sleva 50 % na cestování v Travel Plus Comfort (platí pro držitele zákaznických karet do vyčerpání kapacity na vybraných charterových letech)

Něco navíc

 • Záloha 1 500 Kč / osoba (u vybraných destinací)
 • Změna zájezdu zdarma do 10 před odletem
 • Parkování přímo na letišti / zvýhodněné parkování u letiště
 • Cestovní pojištění
 • Možnost výběru či dokoupení palubního občerstvení předem
 • Exim Travel Asistant

 

Kde se s námi letos ohřejete?

STÁLICE SEVERNÍ AFRIKY

Kdy je nejlepší navštívit oblíbený Egypt a Tunisko? Vyzkoušejte to jako my v zimních měsících. Jsou tu příjemné teploty okolo 25°, dá se koupat v teplém moři i mlsat dobroty v rámci all inclusive. V resortech také není takový nával, takže si tu užíváme i více klidu a díky mírnějšímu klima jsou navíc příjemnější také výpravy za památkami. Rádi vzpomínáme třeba na výpravu po stopách egyptských faraonů či nezapomenutelnou prohlídku filmových kulis Hvězdných válek.

EGYPT
 
TUNISKO
 

PERLY ARABSKÉHO POLOOSTROVA

Přívětivé zimní počasí se nám kromě severní Afriky osvědčilo také při objevování pouštních květin arabského poloostrova. Plně jsme si tak vychutnali návštěvu zářících velkoměst ve Spojených arabských emirátech i Kataru. Dostal nás výhled z nejvyšší budovy světa v Dubaji, procházka běloskvoucí mešitou velkého šejka v Abú Dhabi i výhled na metropoli Dauhá z paluby dřevěné loďky. Mimo výjimečných zážitků jsme si tu ale během zdejších pobytů dopřáli i hýčkání komfortním ubytováním v moderních resortech u moře.

EMIRÁTY
 
KATAR
 

NEVŠEDNÍ AFRICKÉ ZÁŽITKY

Sníte o trochu větší exotice, ale nechcete se vzdát odpočinkové dovolené u moře? Pak si to s námi namiřte do tematického resortu v Senegalu nebo na bělostné pláže Kapverdských ostrovů. Právě tady jsme si dopřáli jak lenošení v písku se sklenicí koktejlu v ruce, tak i výlety s nádechem exotiky. V Senegalu jsme se třeba vypravili za africkými zvířaty do rezervace Bandia a na Kapverdách jsme vyzkoušeli adrenalinovou jízdu džípem v písečných dunách.

KAPVERDY
 
SENEGAL
 
 
 

Že utéct v zimě ohřát se do tepla zní dobře, ale místo šlofíčku u moře byste brali spíš dobrodružnou cestu za poznáním nebo návštěvu své vysněné exotické země? S námi máte možnost dopřát si cokoliv z toho. Během zimy každoročně podnikáme spoustu průzkumných výprav na okouzlující místa 5 kontinentů a létáme si užít azurové moře, bělostné pláže i nezapomenutelné výlety do Karibiku, Afriky i Asie. Stačí si jen vybrat to pravé ořechové.

 
 

Další články

Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Portugalská vláda přijala opatření o povinnosti podrobit se po příletu do destinace testu na COVID-19, který je poskytován zdarma (do obdržení výsledku testu je nutné dodržet karanténu a zdržovat se pouze na pokoji).
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Připravujeme obnovení pátečních letů na ostrov Boa Vista a Sal již od 5. 2. 2021. Zde naleznete informace pro vstup na Kapverdské ostrovy.
Představujeme vám novinku v naší nabídce – Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím