1. Eximtours.cz
  2. Novinky
  3. Vánoce v Egyptě a Emirátech bez zbytečných testů

Vánoce v Egyptě a Emirátech bez zbytečných testů

Středa, 9.12.2020

Vánoce v Egyptě a Emirátech bez zbytečných testů

Máme pro vás předčasný vánoční dárek! Vybrané vánoční a silvestrovské pobyty do Egypta a Spojených arabských emirátů u nás nyní máte bez zbytečných výdajů na covid testy:

  • žádné testování před odletem z ČR,
  • po příletu do destinace test ZDARMA,
  • po návratu do ČR test jen za 990 Kč.

Prožijte svátky pod palmami!

Další články

Aktuálně mohou turisté pobývat v emirátech Dubaj, Ras Al Khaimah, Ajman, Fujairah, Sharjah a Umm Al Quwain. Emirát Abu Dhabi je zatím přístupný pouze za podmínky karantény.
Exotické destinace se postupně otevírají zahraničním turistům. Kam už je možné letět? Kde je potřeba test nebo zdravotní dotazník? Kam si musíte sbalit roušku?
Lety na některé z Kapverdských ostrovů obnoveny od 5. 2. 2021! Jaké jsou podmínky vstupu na Kapverdy? Informace pro vás pravidelně aktualizujeme.
Představujeme vám novinku v naší nabídce – Černou Horu. Přestože tahle balkánská kráska není o moc větší než třeba Středočeský kraj, rozhodně má co nabídnout. Ne nadarmo se jí přezdívá perla Jadranu. Černá Hora se navíc stále drží mimo hledáček turistických mas, takže nápory dovolenkářů a přeplněné pláže tady nehrozí.
Portugalská vláda přijala opatření o povinnosti podrobit se po příletu do destinace testu na COVID-19, který je poskytován zdarma (do obdržení výsledku testu je nutné dodržet karanténu a zdržovat se pouze na pokoji).
Našim klientům nabízíme bleskové testování u letiště v Praze za nejnižší cenu.
Chci získávat informace o zajímavých produktech a nabídkách a rád vám poskytnu zpětnou vazbu k vašim službám
Chci, abyste obsah a nabídky přizpůsobili mým zájmům a preferencím